M jak miłość, odcinek 1637: Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! Zrobi wszystko, żeby odzyskać żonę - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1637: Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! Zrobi wszystko, żeby odzyskać żonę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1637: Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! Nie pogodzi się, że stracił żonę - WIDEO

2022-02-09 8:38

W 1637 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) uruchomi podejrzane kontakty z mafią, z bandytą Hermanem (Piotr Łukawski), któremu zleci odnalezienie Patrycji (Alżbeta Lenska). Po ucieczce żony podły ordynator wpadnie w taki gniew, że będzie zdolny do wszystkiego, by ją znaleźć. Patrycja sprytnie ukryje się przed Argasińskim, a jej przepustką do wolności będą tajne dokumenty Jerzego, potwierdzające, że jest lekarzem mafii.Poszukiwania Patrycji w 1637 odcinku "M jak miłość" będzie też prowadził Łukasz (Jakub Józefowicz), który wynajął detektywa Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Czy Łukasz odnajdzie Patrycję przed Argasińskim? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość"!

"M jak miłość", odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Gdzie w 1637 odcinku "M jak miłość" będzie Patrycja i kto pierwszy ją znajdzie - tyran Argasiński czy ukochany Łukasz? Ucieczka Patrycji wyprowadzi Jerzego z równowagi do tego stopnia, że przestanie nad sobą panować. Poczuje, że stracił żonę, kontrolę nad życiem Patrycji popchnie Argasińskiego do desperackich, jeszcze bardziej bezwzględnych działań. Wszystko po to, by odzyskać ukochaną. Dlatego w 1637 odcinku "M jak miłość" wyrachowany ordynator zleci odnalezienie Patrycji bandycie Hermanowi, który dzięki niemu wyszedł z więzienia. Będzie w stałym kontakcie z Hermanem, ale przestępca nie wpadnie na żaden ślad.

- Ma pan jakieś nowe informacje o mojej żonie? - zapyta coraz bardziej rozgniewany Argasiński w 1637 odcinku "M jak miłość". - Jest sprytniejsza niż myślałem... Może z domu coś zniknęło? - Herman podsunie Argasińskiemu myśl, że skoro Patrycja nie miała żadnych pieniędzy, to musiała zabrać jakieś cenne rzeczy, by mieć za co żyć. Tak obaj odkryją, że zniknęła biżuteria kobiety, którą ta zastawiła w lombardzie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1637: Jakub wpadnie na trop Patrycji. Łukasz przypomni sobie ważny szczegół o zaginionej ukochanej - ZDJĘCIA

Ekranowy Argasiński w "Kulisach serialu M jak miłość" ujawnił, że nigdy nie pogodzi się z odejściem Patrycji i za wszelką cenę będzie chciał ją odzyskać. Jednocześnie bojąc się nawet, że żona wyda go policji, ujawni jego przekręty medyczne w klinice.

- W związku z tym, że Patrycja jest zdeterminowana dość mocno, może z tego skorzystać. To jest mocny lęk Argasińskiego, żeby tak się nie stało.Gdy ktoś od nas odchodzi, dopiero wtedy okazuje się, że nam tego człowieka bardzo brakuje. W wypadku Argasińskiego tak jest. Patrycja jest mu bliska. Jest mu ciężko bez niej żyć. Sytuacja jest mocno nieprzewidywalna. Argasiński będzie walczył, żeby ją odzyskać! - zapowiedział Karol Strasburger.

M jak miłość, odcinek 1637: Tak Argasiński dowie się gdzie się ukryła Patrycja? Wyciągnie od Łukasza całą prawdę

Sprawdź też: M jak miłość. Argasiński odnajdzie Patrycję po tym jak urodzi syna Łukasza. Nie pozwoli jej być z Wojciechowskim - WIDEO

Jeszcze długo w "M jak miłość" Patrycja pozostanie w swojej kryjówce, z dala od Argasińskiego i Łukasza. Nie wytrzyma jednak bez kontaktu z ukochanym i w 1637 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Łukasza, by usłyszeć jego głos. Ale ani przez chwilę nie będzie myślała, o tym, by wrócić do Warszawy, spotkać się z Wojciechowskim.

- Patrycja mając te dokumenty, ma czym grozić swojemu mężowi. W końcu znalazła w sobie siłę, żeby poczuć, że życie jest w jej rękach, a nie w rękach jej męża. Wie, że nie może pozwalać, aby tak ją traktować. Wie, że ma do tego prawo robić tak jak ona chce. Wierzy, że jej się uda. Czuje siłę w sobie. Nie wie co Argasiński zrobi, dlatego nie jedzie do Łukasza... - zdradziła Alżbeta Lenska w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1637 odcinku "M jak miłość" Łukasz od detektywa Jakuba Karskiego dowie się, że Patrycja wyjechała do Gdańska, ale tam zniknęła bez śladu. - Patrycja przyjechała pociągiem do Gdańska, ale potem przepadła jak kamień w wodę... - ujawni Karski wyniki swojego śledztwa. Wówczas Wojciechowski zacznie przypominać sobie fakty z przeszłości Patrycji i wpadnie na pewien trop, że mogła się ukryć w pensjonacie w Szamotułach!

- Najgorsza dla Łukasza jest ta niewiedza. Stan zawieszenia i kompletna bezradność. Chciałby coś zrobić, ale nie wie co. Intuicyjnie czuje, że coś jest nie tak. Postanawia znaleźć odpowiedzi dlaczego Patrycja wyjechała, czy jest bezpieczna, czy wszystko jest w porządku... Telefon od Patrycji jest takim imperatywem, żeby Łukasz nie odpuszczał. Musi znaleźć Patrycję i zadbać o to, by była bezpieczna. Chce znaleźć Patrycję przed Argasińskim... - zapowiedział Jakub Józefowicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Tymczasem w 1637 odcinku "M jak miłość" Argasiński uprzedzi Hermana, że musi mieć też na oku Łukasza. - Jestem pewien, że moja żona wcześniej czy później się z nim skontaktuje...

Nagły zwrot w poszukiwaniach Patrycji w "M jak miłość" nastąpi gdy wynajęta przez Argasińskiego pielęgniarka Bogna (Katarzyna Skolimowska) poda mu adres gdzie jest jego żona. - Pani Patrycja leży w szpitalu w Gdańsku. Tu ma pan adres kliniki, numer sali. Wszystko będzie gotowe na powrót pani Patrycji do domu... Ale te sceny widzowie zobaczą dopiero pod koniec lutego w "M jak miłość".

M jak miłość. Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! To Łukasz znajdzie ją pierwszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze