M jak miłość, odcinek 1634: Pobity Paweł doprowadzi Frankę do łez na ślubie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1634: Pobity Paweł doprowadzi Frankę do łez na ślubie - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1634: Pobity Paweł doprowadzi Frankę do łez na ślubie - WIDEO

W 1634 odcinku "M jak miłość" pobity Paweł (Rafał Mroczek) stanie ze swoją śliczną wybranką przed ołtarzem. I doprowadzi Frankę (Dominika Kachlik) do łez! Niezwykle wzruszające sceny zaślubin Zduńskiego wycisną z oczy niejedną łzę fanów "M jak miłość". Kościół w Bukowinie pełen gości, Mostowiakowie, Zduńscy, Rogowscy, Budzyńscy i przyjaciele - wszyscy piękni i szczęśliwi w tym niezwykle ważnym dniu. Co takiego zrobi Paweł w 1634 odcinku "M jak miłość" , że Franka zacznie płakać przed ołtarzem? Zobacz TO koniecznie na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość, odcinek 1634" - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1634 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł nareszcie staną przed ołtarzem i w obliczu Boga powiedzą sobie sakramentalne "tak". Będzie to wielkie wydarzenie, na które czekały rodziny państwa młodych, ale i wszyscy fani serialu. Franka zdaniem wielu ma szansę zostać "tą jedyną", z którą Paweł spędzi resztę życia!

Paweł też chyba doszedł do takiego wniosku w 1634 odcinku "M jak miłość", bo będzie niesamowicie wzruszony na swoim ślubie z Franką. Dzień wcześniej Zduński nieźle oberwie w bójce na wieczorze panieńskim swojej narzeczonej, ale nie będzie zwracał na to uwagi. I całe szczęście, bo i na ślubie czeka go kolejne ostre starcie... Czy to dlatego Franka zaleje się łzami przed ołtarzem - zobacz koniecznie WIDEO!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1634: Przez tragiczny wypadek Kamil, Anita i Pola nie dojadą na ślub Pawła i Franki do Bukowiny - WIDEO

Ujawniamy: Franka będzie płakać na swoim ślubie ze wzruszenia! Zobacz koniecznie na pierwszym WIDEO z ceremonii zaślubin przyszłych państwa Zduńskich, jak Paweł wzruszy ukochaną!

Piękna para młoda w 1634 odcinku "M jak miłość" pojedzie do ślubu czerwonym kabrioletem, ale cała pompa ceremonii nie do końca im się spodoba. Dlatego tuż po swoim weselnym tańcu... uciekną razem w góry! Czy będą już zawsze szczęśliwi? Przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: Basia zaskoczy wszystkich na ślubie Pawła! Będą patrzyli tylko na córkę Zduńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze