M jak miłość, odcinek 1632: Wieczór panieński Franki źle się skończy! Majka z ukrycia będzie podglądała narzeczoną Pawła - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1632: Wieczór panieński Franki źle się skończy! Majka z ukrycia będzie podglądała narzeczoną Pawła - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1632: Wieczór panieński Franki źle się skończy! Majka z ukrycia będzie podglądała narzeczoną Pawła - ZDJĘCIA

2022-01-06 12:29

W 1632 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) będzie świętowała swój wieczór panieński, ostatnie chwile wolności przed ślubem z Pawłem (Rafał Mroczek). Radosnego nastroju narzeczonej Pawła nie popsuje nawet ostrzeżenie od Krzyśka (Michał Chruściel), który nieco wcześniej uprzedzi góralkę, że Majka (Laura Samojłowicz) spróbuje zniszczyć jej szczęście! Faktycznie w 1632 odcinku "M jak miłość" Majka wróci do bistro, gdzie przyjaciółki Franki, na czele z jej świadkową Magdą (Anna Mucha), urządzą szalony wieczór panieński. Narkomanka wciąż szaleńczo zakochana w Pawle nie pogodzi się z tym, że Zduński wybrał Frankę. Skończy się fatalnie dla wszystkich!

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wieczór panieński w Franki w 1632 odcinku "M jak miłość" ze skandalicznym finałem i policją, która wkroczy do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) "Nasz Zielony Sad"! To właśnie tam imprezę na cześć panny młodej wyprawią Magda, Kinga z pomocą kelnerki Ali (Alicja Ostolska) i Anity (Melania Grzesiewicz), która co prawda nie jest bliską przyjaciółką Franki, ale dostanie zaproszenie na imprezę. Ponieważ sceny do 1632 odcinka "M jak miłość" były kręcone na początku października, to mamy już GALERIĘ ZDJĘĆ z wieczoru panieńskiego, na którym pojawi się gość specjalny - striptizer przebrany za policjanta! Ale na tym nie koniec niespodzianek!

Początkowo w 1632 odcinku "M jak miłość" nic nie będzie zapowiadało,że może wydarzyć się coś złego. Ale przed bistro zacznie się znów kręcić Majka, którą Franka zwolniła kiedy odkryła spisek narkomanki z Krzyśkiem. Majka nie da narzeczonym spokoju! Do tego będzie na tyle bezczelna, że ukradnie z bistro nie tylko jedzenie ale także napiwki ze specjalnej skrytki na barze! Na krótko przed wieczorem panieńskim Franki była narzeczona Pawła w nocy włamie się do bistro i wykradnie zaproszenie na ślub Zduńskiego z góralką!

Sprawdź też: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA, WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł i Franka już po ślubie! Pierwsze oficjalne zdjęcie ślubne Zduńskich z rodziną. Kogo zabraknie?

W chwili gdy w 1632 odcinku "M jak miłość" Franka oraz Paweł będą z przyjaciółmi świętować zbliżający się wielkimi krokami ślub, bawić na swoich wieczorach panieńskim i kawalerskim, dojdzie do niespodziewanych zdarzeń. Paweł, Piotrek (Marcin Mroczek), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) nie zaszaleją na imprezie, bo nic nie pójdzie tak, jak zaplanowani wcześniej koledzy pana młodego.

Zabawa panieńska Franki w 1632 odcinku "M jak miłość" wymknie się spod kontroli kiedy w bistro pojawi się prawdziwa policja. Szampański nastrój uczestniczek imprezy przerywie nagłe pojawienie się prawdziwej policji, która otrzyma zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Problemy dziewczyn wcale się nie skończą. Wkrótce do bistro w 1632 odcinku "M jak miłość" spróbują wedrzeć się wracający z meczu piłkarskiego kibice. Mężczyźni staną się coraz bardziej agresywni.

Przerażona Magda zadzwoni do Andrzeja i po chwili przed bistro zjawi się ekipa Pawła. W 1632 odcinku "M jak miłość" dojdzie do bijatyki. Jakiś czas później zarówno panowie, jak i panie rozpoczną wspólną zabawę. Z daleka młodą parę będzie obserwowała zazdrosna Majka. 

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze