M jak miłość. Paweł i Franka już po ślubie! Pierwsze oficjalne zdjęcie ślubne Zduńskich z rodziną. Kogo zabraknie?

i

Autor: MTL Maxfilm/ Facebook M jak miłość. Paweł i Franka już po ślubie! Pierwsze oficjalne zdjęcie ślubne Zduńskich z rodziną. Kogo zabraknie?

M jak miłość. Paweł i Franka już po ślubie! Pierwsze oficjalne zdjęcie ślubne Zduńskich z rodziną. Kogo zabraknie?

2021-12-17 20:24

Ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) w "M jak miłość" dopiero za dwa miesiące, ale już wiadomo, że Zduński ożeni się z góralką w kościele w Bukowinie Tatrzańskiej i nikt im w tym nie przeszkodzi. Odcinek "M jak miłość" ze ślubem Pawła i Franki zostanie wyemitowany w telewizji w lutym 2022 roku, ale produkcja serialu już ujawniła pierwsze oficjalne zdjęcie pary młodej i gości. Dzięki temu wiemy kto pojedzie na ślub i góralskie wesele do Bukowiny, a kogo z rodziny Mostowiaków zabraknie. Ślubu Pawłowi i France udzieli ksiądz (Maciej Damięcki) z Grabiny, ale wśród bliskich nowożeńców nie będzie wielu ważnych osób, w tym tej najważniejszej. Zobaczcie też WIDEO z planu "M jak miłość".

Kiedy ślub Pawła i Franki w "M jak miłość", który to będzie odcinek ze ślubem?

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" w telewizji dopiero za dwa miesiące, ale sceny do tego odcinka zostały nakręcone już pod koniec października. TUTAJ możecie zobaczyć RELACJĘ ze ŚLUBU Pawła i Franki i zdjęcia wszystkich aktorów, którzy wystąpią w tym odcinku. Nie ma już żadnych wątpliwości, że Paweł Zduński ożeni się po raz czwarty, że jego nową żoną zostanie góralka Franka Janik! Ceremonia ślubna i góralskie wesele odbędą się w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie urodziła się i wychowała panna młoda.

Na ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" i przyjęcie weselne w góry zjedzie duża część rodziny Mostowiaków. Wśród gości na ślubie nie zabraknie na pewno rodziny Pawła. Będą Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek), który zostanie świadkiem. Druhna Magda (Anna Mucha) z mężem Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek), ojczym Artur Rogowski (Robert Moskwa) z matką Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i przybrana córka pana młodego, Basia (Gabriela Raczyńska). Wśród gości nie będzie za to siostry Zduńskiego, Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) i ukochanej babci Barbary (Teresa Lipowska), która zostanie w Grabinie.

Nie przegap: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

Zobacz w naszej GALERII więcej ZDJĘĆ ze ślubu Pawła i Franki w "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: Gwiazdy M jak miłość wzięły ślub. Na takie zdjęcie Maurycego Popiela z żoną, która gra z nim w serialu, wszyscy czekali! Posypały się gratulacje

Oficjalne zdjęcie ślubne Pawła i Franki w "M jak miłość" opublikowane na profilach serialu na Instagramie i Facebooku to dowód na to, że nikt i nic nie zniszczy najpiękniejszego dnia w życiu tej pary. Ale nie obędzie się bez komplikacji i nieprzewidzianych wydarzeń. Ale ostatecznie wszystko skończy się szczęśliwie, a ksiądz z Grabiny, który na specjalną prośbę Pawła i Franki udzieli im ślubu w górach ogłosi ich mężem i żoną. Na ślubie oprócz góralskiej kapeli i rodziny Franki, na czele ze stryjem Jędrzejem Gutowskim (Piotr Majerczyk) pojawi się też jego wybranka serca, Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska), czyli matka Anety (Ilona Janyst). A jej obecność będzie zapowiadała kolejny ślub w "M jak miłość"!

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Najnowsze