M jak miłość, odcinek 1631: Budzyński wybroni Jaszewskiego w sądzie?! Dzięki niemu zabójca Marzenki i Andrzejka wyjdzie na wolność?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1631: Budzyński wybroni Jaszewskiego w sądzie?! Dzięki niemu zabójca Marzenki i Andrzejka wyjdzie na wolność

M jak miłość, odcinek 1631: Budzyński wybroni Jaszewskiego w sądzie?! Dzięki niemu zabójca Marzenki i Andrzejka wyjdzie na wolność?

2022-01-18 11:32

Budzyński (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" słynie z obrony poszkodowanych i pomocy prawnej (i nie tylko) w wielu kryzysowych sytuacjach. Co w momencie, kiedy Andrzej stanie przed zadaniem wybronienia mordercy Jaszewskiego (Tomasz Lulek)? W 1631 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) zgłosi się do wybitnego prawnika i poprosi go o pomoc dla ojca. Budzyński stanie przed bardzo trudnym wyborem, bo przecież Lisieccy to rodzina Mostowiaków, a wina Mariusza jest nie do podważenia. Potraktuje to jako jedno z trudniejszych zadań w karierze i postara się uchronić mordercę Lisieckich?

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku "M jak miłość" Budzyński nie będzie spodziewał się, że zostanie zamieszany w sprawę śmierci Marzenki i Andrzejka, którzy zginęli w wypadku samochodowym, spowodowanym przez pijanego Jaszewskiego. Andrzej pomagał wielu bliskim w sprawach prawnych, czego przykładem może być Iza (Adriana Kalska) i proces sądowy Olka (Maurycy Popiel). Wtedy Andrzej stał po "jasnej stronie mocy", a co w przypadku, kiedy ma bronić pijaka i skrajnie nieodpowiedzialnego Jaszewskiego? Mariusz nie ma nic na swoje usprawiedliwienie, bo wsiadł za kierownicę po pijaku, uciekł z miejsca wypadku, kłamał i udawał, że to nie on zabił Lisieckich. Dopiero niedawno w "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) odkrył prawdę, a policja zgarnęła zabójcę. Można się spodziewać, że ciąży na nim kara dożywotniego pozbawienia wolności, więc potrzebny mu naprawdę dobbry prawnik. 

Przeczytaj: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

To Dawid w 1631 odcinku "M jak miłość" nie zostawi ojca samego i będzie się zamartwiał jego losem. Postanowi znaleźć adwokata, który da radę zdziałać coś w sądzie. Sam zgłosi się do Budzyńskiego, który słynie z profesjonalizmu i szerokich kompetencji i to on mógłby faktycznie pomóc Mariuszowi. Dawid poprosi ukochanego Magdy (Anna Mucha) o pomoc, ale spotka się z ogromnym rozczarowaniem. Nie da się ukryć, że Budzyński nie jest osobą całkowicie bezstronną, bo przecież Lisieccy to rodzina Mostowiaków, czyli bliskich prawnika. Mecenas będzie miał złe wieści dla nastolatka. 

Przeczytaj: Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskiej. Jego słowa dają sporo do myślenia. Ostatni wywiad

Budzyński w 1631 odcinku "M jak miłość" nie podejmie się obrony Jaszewskiego i wytłumaczy ten fakt właśnie tym, że nie może bronić zabójcy, ze względu na bliskość relacji z Lisieckimi i Mostowiakami. Zanim Dawid całkowicie się załamie, mecenas zaproponuje jednak pomoc. W 1631 odcinku "M jak miłość" poleci Dawidowi innego prawnika, który powinien mu pomóc. Zawsze lepsze to niż nic, ale chłopak i tak będzie rozczarowany. W głębi serca wie, że ojciec może spędzić w więzieniu nawet całe życie i będzie go widywał tylko w wyznaczonych godzinach w więzieniu. 

M jak miłość. Basia i Dawid znów będą razem! Wybaczy mu to co zrobił byłej dziewczynie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze