M jak miłość, odcinek 1631: Budzyński wybroni Jaszewskiego w sądzie?! Dzięki niemu zabójca Marzenki i Andrzejka wyjdzie na wolność?

2022-01-18 11:32
M jak miłość, odcinek 1631: Budzyński wybroni Jaszewskiego w sądzie?! Dzięki niemu zabójca Marzenki i Andrzejka wyjdzie na wolność?
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1631: Budzyński wybroni Jaszewskiego w sądzie?! Dzięki niemu zabójca Marzenki i Andrzejka wyjdzie na wolność

Budzyński (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" słynie z obrony poszkodowanych i pomocy prawnej (i nie tylko) w wielu kryzysowych sytuacjach. Co w momencie, kiedy Andrzej stanie przed zadaniem wybronienia mordercy Jaszewskiego (Tomasz Lulek)? W 1631 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) zgłosi się do wybitnego prawnika i poprosi go o pomoc dla ojca. Budzyński stanie przed bardzo trudnym wyborem, bo przecież Lisieccy to rodzina Mostowiaków, a wina Mariusza jest nie do podważenia. Potraktuje to jako jedno z trudniejszych zadań w karierze i postara się uchronić mordercę Lisieckich?

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku "M jak miłość" Budzyński nie będzie spodziewał się, że zostanie zamieszany w sprawę śmierci Marzenki i Andrzejka, którzy zginęli w wypadku samochodowym, spowodowanym przez pijanego Jaszewskiego. Andrzej pomagał wielu bliskim w sprawach prawnych, czego przykładem może być Iza (Adriana Kalska) i proces sądowy Olka (Maurycy Popiel). Wtedy Andrzej stał po "jasnej stronie mocy", a co w przypadku, kiedy ma bronić pijaka i skrajnie nieodpowiedzialnego Jaszewskiego? Mariusz nie ma nic na swoje usprawiedliwienie, bo wsiadł za kierownicę po pijaku, uciekł z miejsca wypadku, kłamał i udawał, że to nie on zabił Lisieckich. Dopiero niedawno w "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) odkrył prawdę, a policja zgarnęła zabójcę. Można się spodziewać, że ciąży na nim kara dożywotniego pozbawienia wolności, więc potrzebny mu naprawdę dobbry prawnik. 

Przeczytaj: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

To Dawid w 1631 odcinku "M jak miłość" nie zostawi ojca samego i będzie się zamartwiał jego losem. Postanowi znaleźć adwokata, który da radę zdziałać coś w sądzie. Sam zgłosi się do Budzyńskiego, który słynie z profesjonalizmu i szerokich kompetencji i to on mógłby faktycznie pomóc Mariuszowi. Dawid poprosi ukochanego Magdy (Anna Mucha) o pomoc, ale spotka się z ogromnym rozczarowaniem. Nie da się ukryć, że Budzyński nie jest osobą całkowicie bezstronną, bo przecież Lisieccy to rodzina Mostowiaków, czyli bliskich prawnika. Mecenas będzie miał złe wieści dla nastolatka. 

Przeczytaj: Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskiej. Jego słowa dają sporo do myślenia. Ostatni wywiad

Budzyński w 1631 odcinku "M jak miłość" nie podejmie się obrony Jaszewskiego i wytłumaczy ten fakt właśnie tym, że nie może bronić zabójcy, ze względu na bliskość relacji z Lisieckimi i Mostowiakami. Zanim Dawid całkowicie się załamie, mecenas zaproponuje jednak pomoc. W 1631 odcinku "M jak miłość" poleci Dawidowi innego prawnika, który powinien mu pomóc. Zawsze lepsze to niż nic, ale chłopak i tak będzie rozczarowany. W głębi serca wie, że ojciec może spędzić w więzieniu nawet całe życie i będzie go widywał tylko w wyznaczonych godzinach w więzieniu. 

M jak miłość. Basia i Dawid znów będą razem! Wybaczy mu to co zrobił byłej dziewczynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze