M jak miłość, odcinek 1630: Ostatni prezent bandyty Krzyśka dla Franki przed ślubem. Tak pożegna ukochaną - ZDJĘCIA

2022-01-17 21:42
M jak miłość, odcinek 1630: Ostatni prezent bandyty Krzyśka dla Franki przed ślubem. Tak pożegna ukochaną - ZDJĘCIA
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1630: Ostatni prezent bandyty Krzyśka dla Franki przed ślubem. Tak pożegna ukochaną - ZDJĘCIA

W 1630 odcinku "M jak miłość" Krzysiek (Michał Chruściel) nie odpuści i znów nawiedzi Frankę (Dominika Kachlik) w bistro "Nasz zielony sad". Tym razem bandyta odpuści sobie knucie i cwaniakowanie, a po prostu pokaże ludzką twarz. Góralka oniemieje na widok prezentu, który wręczy jej były narzeczony. W 1630 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Krzysiek ma coś, co trzymał blisko serca przez długi czas i teraz postanowi zwrócić to właścicielce. Franka w moment zapomni o wszystkich krzywdach, kiedy spojrzy na podarunek.

"M jak miłość" odcinek 1630 - wtorek, 18.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1630 odcinku "M jak miłość" Krzysiek postanowi pożegnać ukochaną raz na zawsze. Długo męczył się, żeby ponownie zdobyć serce Franki i rozbić jej związek z Pawłem. Uciekał się do różnych sposobów, a w intrygi wciągnął Majkę (Lura Samojłowicz). W końcu jego działania wyszły na jaw, a on w 1630 odcinku "M jak miłość" będzie już wiedział, że nie zniszczy miłości Zduńskiego i góralki. W takim razie postanowi po porostu się z nią pożegnać i w tym celu zjawi się w bistro. Franka nauczona akcjami z przeszłości, nie bardzo ufa Krzyśkowi i nie spodziewa się, że dostanie od niego wyjątkowy, sentymentalny prezent. 

- Zawsze nosiłem to zdjęcia w portfelu, teraz czas je oddać - powie Krzysiek w 1630 odcinku "M jak miłość" i pokaże góralce jej własną fotografię, już dość wyblakłą i zużytą, co będzie wskazywało na fakt, że często i długo nosił ją przy sobie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1629: Bartek zabije Jaszewskiego? Dawid go nie powstrzyma, ale Rogowski stanie w obronie mordercy Andrzejka i Marzenki - ZDJĘCIA

Franka w 1630 odcinku "M jak miłość" zdziwi się na widok starej fotografii, na której widnieje ona sama, kiedy była młodsza. Zdjęcie prawdopodobnie zostało zrobione w Bukowinie, skąd pochodzi kobieta. Widać, że panowała zima, bo góralka ma na sobie dużą czapkę. Krzysiek w 1630 odcinku "M jak miłość" postanowi zachować się z klasą i złożyć jej życzenia.

- Życzę ci, żebyś była szczęśliwa - powie do byłej narzeczonej i weźmie ją w ramiona. Zacznie ją tulić, chociaż kobieta nie bardzo odwzajemni uścisk. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja ucieknie od Argasińskiego! Najpierw się okaleczy i wykradnie tajne dokumenty ordynatora - ZDJĘCIA

- Gdybym cię zobaczył w tym białym welonie, to pewnie przez gardło by mi to nie przeszło - doda wzruszony Krzysiek w 1630 odcinku "M jak miłość" i ostatecznie pożegna się z ukochaną. To jednak nie oznacza, że ślub Franki i Pawła przebiegnie bez zakłóceń. Kiedy już dojdzie do ceremonii, w kościele pojawi się Majka pod wpływem narkotyków. Na szczęście Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) zareagują jak należy i wszystko będzie dało się uratować. Chojnacka do końca nie podda się w uczuciu do Zduńskiego. 

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze