M jak miłość, odcinek 1629: Syn mordercy zamieszka w domu Mostowiaków! Rogowscy zrobią to dla Basi?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1629: Syn mordercy zamieszka w domu Mostowiaków! Rogowscy zrobią to dla Basi?

M jak miłość, odcinek 1629: Syn mordercy zamieszka w domu Mostowiaków! Rogowscy zrobią to dla Basi?

W 1629 odcinku "M jak miłość" syn mordercy Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) zamieszka w domu Mostowiaków! Szokujący zwrot akcji w życiu Dawida (Iwo Wiciński) wydarzy się po tym, jak jego ojciec trafi za kratki. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) przygarną pod dach chłopaka, który zostanie bez żadnej opieki, bo jego matka (Małgorzata Lewińska) wyjechała na kilka miesięcy nad morze. Wyraźnie też zmieni do niego swój stosunek także Basia (Karina Woźniak), która jako pierwsza pozna prawdę o pijaku Jaszewskim (Tomasz Lulek). Jak będzie od 1629 odcinka "M jak miłość" wyglądało życie w domu Mostowiaków, kiedy Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą się mijać w kuchni z synem zabójcy ich rodziny?

"M jak miłość" odcinek 1629 - poniedziałek, 17.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1629 odcinku "M jak miłość" zabójcę Marzenki i Andrzejka dopadnie sprawiedliwość. Pijak Jaszewski zostanie aresztowany na oczach swojego syna. Wszystko zacznie się od tego, że Dawid zwierzy się Basi z największego dramatu w swoim życiu. Jego pijany ojciec zabił rodziców małej Kalinki (Oliwia Kępka) i od miesięcy ukrywa się przed policją. Basia nie udźwignie sama takiego ciężaru i zwierzy się rodzicom. A później już wszystko rozegra się błyskawicznie, jak w kalejdoskopie! 

- To pan Jaszewski spowodował ten wypadek, był wtedy pijany... Napisał do Dawida list, że nie może z tym żyć i chce się zabić...  

Rozmowę Basi z rodzicami w 1629 odcinku "M jak miłość" podsłucha Bartek. Na wieść o tym, że pijak Jaszewski jest winnym śmierci jego brata i bratowej wybiegnie z domu jak strzała, prosto do motelu, w którym ukrył się zabójca. I o mało go nie zabije!

Zobacz koniecznie: Niepokojący wpis gwiazdy M jak miłość. Adriana Kalska po tym co przeszła, prosiła na Instagramie tylko o jedno - ZDJĘCIA

- Zabiję cię, gnoju! - krzyknie Bartek, kiedy dopadnie Jaszewskiego.

- Nie, błagam, nie! Jedziemy na policję, ojciec chce się sam zgłosić! Nie! Niech pan go zostawi! - zacznie go błagać Dawid.

W ślad za Bartkiem do motelu w 1629 odcinku "M jak miłość" dojedzie też Rogowski. Policja wyprowadzi zabójcę Marzenki i Andrzejka, a Bartek zdoła się uspokoić, zanim zrobi coś nieodwracalnego.  

Dawid trafi pod dach domu Mostowiaków, gdzie będzie czekał, aż jego matka wróci do Grabiny. Rogowscy na pewno z dobroci serca zajmą się nastolatkiem, ale i być może zrobią to dla Basi. Jak będzie wyglądało życie w jednym domu małej Kalinki, Uli i Bartka z synem zabójcy? Przekonamy się od 1629 odcinka "M jak miłość".   

Nie przegap: M jak miłość. Żałoba w Grabinie. U Mostowiaków w Nowy Rok nikt nie otworzy szampana - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1623: Kryzys u Uli i Bartka po śmierci brata! Coraz bardziej ją od siebie odsunie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze