M jak miłość, odcinek 1629: Dawid po stracie ojca zostanie bezdomny! Tylko Rogowscy okażą serce synowi mordercy - ZWIASTUN

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1629: Dawid po stracie ojca zostanie bezdomny! Tylko Rogowscy okażą serce synowi mordercy - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1629: Dawid po stracie ojca zostanie bezdomny! Tylko Rogowscy okażą serce synowi mordercy - ZWIASTUN

2022-01-13 14:31

W 1629 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) po stracie Mariusza (Tomasz Lulek) zostanie zupełnie sam! Jaszewski postawi ojcu ultimatum i zmusi go, aby przyznał się na policji do spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu, w wyniku którego zginęli Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska)! W 1629 odcinku "M jak miłość" Mariusz pod naciskiem syna i Bartka (Arkadiusz Smoleński), który dopadnie mordercę, zgodzi się na pójść na policję, w efekcie czego zostawi Dawida na pastwę losu! Jedynie Rogowscy zlitują się nad synem mordercy i wezmą chłopaka Basi (Karina Woźniak) pod swój dach! Tym samym skażą Bartka na jeszcze większe cierpienie, ale w tym momencie będzie liczyło się dla nich jedynie bezbronne dziecko!

"M jak miłość" odcinek 1629 - poniedziałek, 17.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1629 odcinku "M jak miłość" Dawid zmusi ojca, aby przyznał się do spowodowania śmiertelnego wypadku z udziałem Lisieckich! Jaszewski dowiedział się o straszliwej zbrodni z listu, jaki ojciec zostawił mu przed próbą samobójstwa! Mariusz oszukał syna, że wyjeżdża do Warszawy i nie będzie go przez całą noc, a tak naprawdę pojechał do hostelu pod Grabiną i mieszając alkohol z silnymi lekami próbował się zabić! Już dłużej nie potrafił żyć z myślą, że przez niego zginęli niewinni ludzie i osierocili malutką Kalinkę (Oliwa Kępka). Syn jednak dowiedział się prawdy i rozpoczęła się prawdziwa walka z czasem. Na szczęście nastolatkowie dotarli do miejsca, gdzie znaleźli kompletnie pijanego Mariusza, ale jeszcze żywego! W 1629 odcinku "M jak miłość" Jaszewski doprowadzi swojego ojca do porządku i każe mu się zgłosić na policję!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1629: Barbara ocali Tadeusza! Potworna tragedia zmieni Kiemlicza na zawsze – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Rogowscy zajmują się bezdomnym Dawidem w 1629 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1629 odcinku "M jak miłość" Mariusz nie będzie chciał przyznać się do zbrodni, jednak syn postawi mu ultimatum, jeżeli naprawdę go kocha, to nie ma innego wyboru! W tej sytuacji Jaszewski nie będzie miał innego wyboru i w końcu poniesie odpowiedzialność za śmierć Marzenki i Andrzejka! Razem z synem, Arturem (Robert Moskwa) i Bartkiem uda się na komisariat, gdzie już będzie czekał na niego Rafał (Jakub Kucner)! Mariusz trafi za kratki, a Dawid zostanie bez ojca i matki (Małgorzata Lewińska), która po rozwodzie z mężem wyjechała z kraju! W 1629 odcinku "M jak miłość" tylko Rogowscy zlitują się nad synem mordercy i tuż po opuszczeniu komisariatu Artur od razu przywiezie go do domu Mostowiaków!

Zobacz także: Dramat Andrzejka z M jak miłość! Na Tomasza Oświecińskiego spadła lawina hejtu

W 1629 odcinku "M jak miłość" Artur zaopiekuje się Dawidem jak prawdziwym synem! Tylko Jaszewski nie będzie się czuł w ich gniazdku zbyt swobodnie, mając z tyłu głowy, że będzie mieszkał z Bartkiem, który nie tylko próbował zabić jego ojca, ale również jest najbliższą rodziną małżeństwa, któremu jego ojciec odebrał życie!

- Chodź - zaprosi go do środka Artur.

- Może ja wrócę do domu? Nie chce robić problemu - stwierdzi skrępowany Dawid.

- Mowy nie ma. Nie powinieneś być teraz sam. Chodź, siadaj. Zrobię ci herbaty, musisz dojść do siebie. Jesteś głodny? - spyta troskliwie Artur, a Dawid przecząco pokiwa głową.

Wtedy w 1629 odcinku "M jak miłość" do kuchni wejdzie Marysia, która otoczy Bartka równie troskliwym ramieniem, co jej mąż. Obieca chłopakowi Basi, że pod nieobecność Olgi zaopiekują się nim jak najlepiej potrafią.

- Będziesz spał w pokoju obok. Wszystko jest przygotowane. Zostaniesz tu z nami do czasu aż przyjedzie twoja mama - wyjaśni mu Marysia.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1634: Proboszcz z Grabiny na ślubie Pawła i Franki w górach wygłosi wzruszające przemówienie – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1629: Dawid uratuje Jaszewskiemu życie! I tak skończy się tragedią
Najnowsze