M jak miłość, odcinek 1626: Tylko Marcin może uratować Polę. Chodakowski będzie ostatnią deską ratunku dla Kamila

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1626: Tylko Marcin może uratować Polę. Chodakowski będzie ostatnią deską ratunku dla Kamila

M jak miłość, odcinek 1626: Tylko Marcin może uratować Polę. Chodakowski będzie ostatnią deską ratunku dla Kamila

2021-12-22 10:00

W 1626 odcinku "M jak miłość" okaże się, że jedynym ratunkiem dla porwanej Poli (Hanna Nowosielska) jest Marcin (Mikołaj Roznerski). Detektyw prowadził już wiele trudnych spraw, ale kiedy zgłosi się do niego Kamil (Marcin Bosak), zacznie się prawdziwa walka o przetrwanie dziecka. Policja w 1626 odcinku "M jak miłość" będzie bezradna, a Gryc straci cierpliwość. Uzna, że Chodakowski to jedyna osoba, która może pomóc mu w dotarciu do dziewczynki. Każdy zda sobie sprawę, że dziecko może lada moment zginąć lub zniknąć na zawsze, bo nieobliczalny kochanek Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) nie ma skrupułów.

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinku "M jak miłość" okaże się, że jedynym ratunkiem dla Porwanej Poli będzie Marcin. Miną dwa tygodnie odkąd Weronika i kryminalista Bartosz (Michał Kruk) wtargną do mieszkania prawnika i siłą zabiorą dziecko. Gryc w 1626 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że nie może liczyć na pomoc policji, która może i szuka dziecka, ale dość nieudolnie. W końcu zdecyduje się porozmawiać z Marcinem i prosić go o wsparcie. Chodakowski zajmował się w przeszłości trudnymi sprawami, jak np. zaginięcie Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), który po stracie żony zapadł się pod ziemię. Właśnie wtedy Chodakowski dotarł do informacji o wnuku Barbary (Teresa Lipowska), do których nie dała rady dojść policja. Czy w przypadku Poli będzie podobnie, a dziecko wróci całe i zdrowe do domu? Podła Weronika tym razem ostro przesadzi i pokaże, że jest bezwzględna. 

Przeczytaj: 

Marcin w 1626 odcinku "M jak miłość" dowie się o włamaniu do domu i zabraniu dziewczynki siłą. Okaże się, że Bartosz to bandyta, który zaliczył odsiadkę w więzieniu i ma sporo powiązań z mafią. Mężczyźnie zależy tylko na pieniądzach i wyjdzie na jaw, że jest gotowy skrzywdzić bliskich prawnika, co nie wyklucza więc, że Pola jest w śmiertelnym zagrożeniu. Chodakowski spróbuje ustalić nowe fakty, które pomogłyby Kamilowi w dotarciu do dziecka. Jak się wkrótce okaże, kryminalista żąda ogromnej sumy pieniędzy za "oddanie" dziecka. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 222: Kolejna zdrada Marka? Ula zaleje się łzami na widok seksu na biurku

Marcin nie raz udowodnił, że sprawdza się jako detektyw, o czym świadczy np. niedawna akcja ratunkowa Doroty (Emma Giegżno), nad którą znęcał się mąż. Przypomnijmy, że w poprzednich odcinkach "M jak miłość" Chodakowski rzucił się w ogień, by ratować kobietę z dzieckiem. Udowodnił, że zależy mu na pomocy innym i właśnie na to też będzie liczył Kamil. Niestety sprawa zrobi się potwornie skomplikowana i niebezpieczna, a póki co nie wiadomo, jak zakończą się poszukiwania małej Poli i czy znów będzie szczęśliwa z tatą i Anitą (Melania Grzesiewicz). 

M jak miłość, odcinek 1621: Kamil i Anita wezmą ślub dla Poli. Oszukają sąd, żeby zatrzymać córkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze