M jak miłość, odcinek 1621: Argasiński odbierze Patrycji ostatnią nadzieję! Wmówi żonie, że powoli traci pamięć

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1621: Argasiński odbierze Patrycji ostatnią nadzieję! Wmówi żonie, że powoli traci pamięć

M jak miłość, odcinek 1621: Argasiński odbierze Patrycji ostatnią nadzieję! Wmówi żonie, że powoli traci pamięć

W 1621 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) ostatecznie pognębi ciężarną Patrycję (Alżbeta Lenska). Podły ordynator znów uwięzi żonę w domu, ale tym razem zrobi to znacznie sprytniej. Argasiński zacznie wmawiać Patrycji, że traci pamięć i rozum! A jak do tego doda, że jej ukochany Łukasz (Jakub Józefowicz) wrócił do Kasi (Paulina Lasota) i już zapomniał o swojej ukochanej i dziecku, świat się Argasińskiej zawali. Jak do tego dojdzie w 1621 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku "M jak miłość" Argasiński będzie zdecydowanie górą w dramatycznym trójkącie miłosnym z żoną i Łukaszem. Ciężarna Patrycja znów pozwoli mu się omamić "troską i dobrocią" oraz będzie potulnie przyjmowała psychotropy, którymi zacznie ją faszerować. Jak do tego dojdzie?

Patrycja w 1621 odcinku "M jak miłość" będzie z jednej strony świadoma, że w jej małżeństwie nie ma mowy o miłości. Marcie wyzna, że nienawidzi podłego męża i zdradzi jej plan ucieczki do Gdańska. Ale wystarczy, że Argasiński lekko "podkręci' atmosferę, robiąc z niej wariatkę, a ona mu się podda!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1623: Nowy ukochany Marty uratuje Rogowskiemu życie! Zrobi to dla siostry - ZDJĘCIA

Argasiński w 1621 odcinku "M jak miłość" zacznie realizować plan robienia z Patrycji wariatki. Po powrocie do domu będzie wylewał wodę z kwiatów i wmawiał jej, że zapomniała podlać i uschły. Schowa jej telefon, a ona uzna, że go zgubiła... I oczywiście "kochany" mąż zaradzi na problemy żony. Kumpel psychiatra przepisze mu psychotropy, a on zacznie nimi Patrycję faszerować!

Jak by tego było mało w zwiastunie 1621 odcinka "M jak miłość" widzimy, jak Argasiński opowiada Patrycji o romansie Łukasza z Kasią. A ona potulnie będzie słuchać tych kłamstw i podda się coraz bardziej bezwolnie manipulacji. Na koniec okaże się, że Argasiński cały czas podsłuchuje żonę, zna jej plany i jednym telefonem odetnie jej drogę ucieczki!

Argasiński w 1621 odcinku "M jak miłość" odbierze żonie to, czego wydawało się odebrać nie można - nadzieję. Zdrada Łukasza i przekonanie i chorobie psychicznej zrobią z Patrycji bezwolną "kukłę" w rękach ordynatora. I o to właśnie mu chodziło... 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1624: Okrutna zemsta na Budzyńskim! Wsadził mordercę do więzienia, a teraz za to zapłaci

M jak miłość, odcinek 1620: Rozwód Pawła i Franki przesądzony jeszcze przed ślubem!
Najnowsze