M jak miłość, odcinek 1618: Przerażająca pomyłka w noc śmierci Marzenki i Andrzejka! Policja przyjdzie po Bartka?!

i

Autor: vod/tvp M jak miłość, odcinek 1618: Przerażająca pomyłka w noc śmierci Marzenki i Andrzejka! Policja przyjdzie po Bartka?!

M jak miłość, odcinek 1618: Przerażająca pomyłka w noc śmierci Marzenki i Andrzejka! Policja przyjdzie po Bartka?!

W 1618 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przyniesie straszną wiadomość - do Bartka (Arkadiusz Smoleński) przyszła policja! Ula (Iga Krefft) natychmiast wpadnie w panikę, na twarzy Mostowiaczki będzie widać, że podejrzewa męża o stare kłopoty. Wszystko to wydarzy się zaraz po gwałtownym przebudzeniu Kalinki (Oliwia Kępka), która w chwili śmierci swoich rodziców, Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) zacznie przerażająco płakać. Porażającą pomyłkę i reakcję rodziny w 1618 odcinku "M jak miłość" zobacz w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1618 - wtorek, 30.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1618 odcinku "M jak miłość" w nocy w domu Mostowiaków pojawi się policja. Przerażona Marysia przyjdzie do Bartka mówiąc, że przyjechali do niego. Ula natychmiast pokaże po sobie, że podejrzewa kłopoty swojego męża. Już kilka razy w życiu to przerabiała... Bartek również zastygnie w bezruchu, a na jego twarzy wymalują się szok i niedowierzanie.   

Nikt nie będzie podejrzewał w tym momencie 1618 odcinka "M jak miłość", że Bartek w otoczeniu całej rodziny za chwilę usłyszy straszną wiadomość.  Gdyby wiedział, że dowie się o tragicznej śmierci brata i bratowej, zapewne dałby się w zamian skuć w kajdany za dowolne przestępstwo z przeszłości... 

Nie przeocz: M jak miłość, odcinek 1618: Marzenka zanim zginie w wypadku powierzy Uli tajemnicę swojej ciąży! - ZDJĘCIA

- Bartek, policja do ciebie - powie poważnym tonem Marysia przerywając małżonkom uspokajanie Kalinki. 

Kiedy przy stole w kuchni zgromadzą się Lisieccy, Rogowscy i Rafał (Jakub Kucner) z szefową, komendantka policji wygłosi ponure oświadczenie. 

- Doszło do wypadku z udziałem pana brata, posterunkowego Lisieckiego i jego żony. Niestety zginęli na miejscu. Bardzo mi przykro. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, ale mamy świadka. Miejscowy ksiądz akurat tamtędy przejeżdżał... - powie Grzymska (Teresa Dzielska). 

W tym momencie 1618 odcinka "M jak miłość" świat Bartka, Uli, Marysi i Artura (Robert Moskwa) legnie w gruzach. Jak te zacne rodziny pozbierają się po tak strasznej traumie?  

Zobacz koniecznie: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1615. Pożegnanie Marzenki i Andrzejka z siedliskiem! Nigdy już nie wrócą do swojego domu
Najnowsze