M jak miłość, odcinek 1617: Matka Poli zniszczy szczęście Kamila i Anity! Zabierze im córkę? - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1617: Matka Poli zniszczy szczęście Kamila i Anity! Zabierze im córkę? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1617: Matka Poli zniszczy szczęście Kamila i Anity! Zabierze im córkę? - ZDJĘCIA

2021-11-29 15:51

W 1617 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) nareszcie zrozumie jak ważna jest dla niego Anita (Melania Grzesiewicz). Cyniczny, bezwzględny Gryc dojdzie nawet do wniosku, że chce być z ukochaną ciocią Poli (Hania Nowosielska) już na zawsze. Miłosną sielankę Kamila i Anity w 1617 odcinku "M jak miłość" przerwie prawdziwa matka Poli. Jakiś czas temu Weronika Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska) sprzedała córkę Kamilowi, wzięła duże pieniądze za to, by raz na zawsze zniknąć z życia 5-latki. Ale teraz zmieni zdanie i wróci, żeby zabrać byłemu kochankowi córkę. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1617 - poniedziałek, 29.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Matka Poli z "M jak miłość" to wyjątkowo wyrachowana, okrutna kobieta, która podrzuciła 5-letnią, uroczą dziewczynkę Kamilowi jak rzecz, która jej się znudziła. Weronika Stępień ma sporo na sumieniu! Wyrzekła się córki kiedy romansowała w Londynie z nowym kochankiem, a później kilka razy przyjeżdżała do Polski, by wyciągnąć od Kamila pieniądze w zamian za to, że zostawi Polę w spokoju. Gryc zgodził się zapłacić Weronice tyle, ile żąda, wierząc w to, że dzięki temu ochroni Polę przed matką. Bo Weronika jest zdolna do każdej podłości! Liczą się dla niej przede wszystkim pieniądze. Niestety w 1617 odcinku "M jak miłość" matka Poli znów da o sobie znać!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1621: Zaręczyny Anity i Kamila i szybki ślub. Tylko tak będą mogli zatrzymać Polę i oszukać sąd- ZDJĘCIA

Kolejna wizyta Weroniki w 1617 odcinku "M jak miłość" nastąpi w najszczęśliwszym momencie dla Kamila i Anity. Wrócą akurat z siedliska w Grabinie, położą Polę spać, a sami dadzą się ponieść uczuciom. Wyjazd na wieś uświadomi Kamilowi jak wiele Anita dla niego znaczy, a rozmowa z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) w 1617 odcinku "M jak miłość" otworzy mu oczy na miłość, która może wszystko w jego życiu zmienić. Początkowo okrutnie zapowie, że chodzi mu tylko o seks z Anitą, ale szybko zmieni zdanie...

Powrót do domu w 1617 odcinku "M jak miłość" dla Kamila i Anity będzie zupełnie nowym początkiem. - Nie wiem co to jest, to coś między nami, ale bardzo mi się podoba. I nic chcę żeby się kończyło... Nigdy... - wyzna Kamil zakochanej w nim sekretarce z kancelarii.

Sprawdź też: Marzenka z M jak miłość zdradza, kto ją zastąpi po śmierci! Zamiast Olgi Szomańskiej będzie nowa aktorka!

Szczęście Kamila i Anity w 1617 odcinku "M jak miłość" zniszczy Weronika, która bez zapowiedzi zjawi się w odwiedzinach u córki. Gryc nie wpuści jej jednak za drzwi. - Umawialiśmy się! Miałaś tu nie przychodzić!

- Tak, wiem... Ale w ostatnim czasie sporo się zmieniło w moim życiu. Przemyślałam pewne sprawy...

- To coś nowego! Czego chcesz?! Więcej pieniędzy?!

- Nie, nie chcę pieniędzy! Przyjechałam po Polę... - zapowie Weronika. Słowa byłej kochanki w 1617 odcinku "M jak miłość" sprawią, że Kamil aż zblednie. - Chyba sobie żartujesz?! - zapyta przerażony, na co matka Poli pośle mu chłodne spojrzenie, będące zapowiedzią wojny o dziecko. Niestety w tym momencie w 1617 odcinku "M jak miłość" szczęśliwa rodzina Kamila i Poli rozpadnie się!

M jak miłość, odcinek 1617: Magda wrobi Anitę w czarną robotę! Tak się skończy romantyczny wyjazd do siedliska
Najnowsze