M jak miłość, odcinek 1617: Koszmar Joasi. Pozna Luizę i zrozumie, że przegrała wszystko - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1617: Koszmar Joasi. Pozna Luizę i zrozumie, że przegrała wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1617: Koszmar Joasi. Pozna Luizę i zrozumie, że przegrała wszystko - ZDJĘCIA

W 1617 odcinku „M jak miłość” Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przeżyje koszmar na jawie! Chodakowska odkąd wie, jak piękną, uroczą i rozchwytywaną dziewczyną jest narzeczona Leszka (Sławek Uniatowski), najbardziej boi się zobaczyć na własne oczy, że nie ma z nią żadnych szans. Ale los poprowadzi Joasię prosto w "objęcia" Luizy (Dominika Kryszczyńska), która okaże się również istotą niezwykle sprytną. Po tym spotkaniu, w domowym zaciszu na Wietrznej Chodakowska zaleje się rzewnymi łzami, bo zrozumie, że praktycznie nie ma żadnych szans z tak mocną rywalką. Czy Joasia w 1617 odcinku "M jak miłość" "obudzi się" i zacznie walczyć o miłość swojego życia, czy się podda? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1617 - poniedziałek, 29.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1617 odcinku "M jak miłość" Joasia stanie oko w oko z bezwzględną Luizą. Spotkanie całej trójki będzie kwestią przypadku, ale już to że usiądą razem na kawie, to będzie pomysł Luizy. Najmniej do powiedzenia w całej tej sytuacji będzie miał Leszek, który dosłownie oniemieje na widok Joasi, ale Luiza będzie "trzymać go na krótkiej smyczy"... 

Joasia w 1617 odcinku "M jak miłość" będzie już doskonale zorientowana, że Luiza jest śliczna, bardzo popularna i pewna siebie. Ukochana Leszka ogłosi na swoim Instagramie, że zaręczyła się z Leszkiem i nie ma żadnego problemu z tym, żeby mu się oświadczyć. Dla tej ślicznotki liczy się cel, a sposób w jaki go osiągnie nie ma znaczenia. Jak sobie poradzi Joasia z taką rywalką? 

Zobacz koniecznie: Aktorzy z M jak miłość już po ślubie. Tak wyglądała żona Maurycego Popiela w sukni ślubnej! Wyciekło jedyne ZDJĘCIE

Leszek i z narzeczoną "wpadną" 1617 odcinku "M jak miłość" na Joasię przypadkiem. Sprytna Luiza od razu zorientuje się, że między jej ukochanym a właśnie spotkaną blondynką dzieje się coś ważnego, więc postanowi to sprawdzić przy wspólnej kawie. Co sobie powiedzą?

Najważniejsze wydaje się to, co wydarzy się po tym spotkaniu w 1617 odcinku "M jak miłość" . Otóż Leszek, nie zważając na groźne spojrzenia narzeczonej i fałszywe uśmiechy Joasi wybierze się do niej na Wietrzną. Tam dawno kochankowie wyjaśnią szybko ostatnie kłamstwo Michała (Paweł Deląg) o ciąży i planowanym ślubie i... padną sobie w ramiona!

Sprawy w 1617 odcinku "M jak miłość", że największy koszmar Joasi zamieni się w najstraszniejszy sen Luizy... Odejście z "M jak miłość" Barbary Kurdej-Szatan zmusza twórców serialu do szybkich ruchów w scenariuszu. Czy Joasia i Leszek wyjadą razem na zawsze do Francji, a jego narzeczona zostanie sama?

Nie przegap: Ostatnie zdjęcie Pawła Deląga z M jak miłość. Wściekły aktor podsumowuje pracę na planie - ZDJĘCIE

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze