M jak miłość, odcinek 1617: Anita porzucona przez Kamila?! Dopiero teraz przestanie ukrywać co czuje - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1617: Anita porzucona przez Kamila?! Dopiero teraz przestanie ukrywać co czuje - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1617: Anita porzucona przez Kamila?! Dopiero teraz przestanie ukrywać co czuje - ZDJĘCIA

2021-11-29 21:01

W 1617 odcinku „M jak miłość” Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak) i Pola (Hania Nowosielska) odwiedzą w siedlisku Magdę (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Oboje wezmą się na szczere wyznania i wezmą Budzyńskich na stronę, aby powiedzieć im o swoich uczuciach. Niestety w 1617 odcinku „M jak miłość” okaże się, że tylko sekretarka gra wobec prawnika fair, a na domiar złego zdążyła się już w nim zakochać, co Gryc tylko wykorzystał! Wieczorem prawnik zbierze się na poważną rozmowę, a jego słowa mocno zaskoczą jego obecną kochankę!

"M jak miłość" odcinek 1617 - poniedziałek, 29.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1617 odcinku „M jak miłość” Kamil skorzysta z wcześniejszego „zaproszenia” Andrzeja i razem z Polą i Anitą zjawią się w Siedlisku! Przypomnijmy, że Budzyński zgodził się przyjąć prawnika pod swój dach, gdy dowiedział się, że on i Pola znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Mimo iż w 1614 odcinku „M jak miłość” policji udało się w końcu schwytać mordercę, który zabił w ich domu poprzedniego właściciela i notorycznie włamywał się do nich po jedyny dowód zbrodni, to Kamil nie omieszka zapomnieć o propozycji Andrzeja. W 1617 odcinku „M jak miłość” odwiedzi go razem ze swoimi dziewczynami, aby poradzić się, jak powinien zachować się względem Anity!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1618: Marzenka i Andrzejek oddadzą córkę Kalinkę przed śmiercią! Ula nie będzie jej chciała

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Kamil i Anita zwierzają się Budzyńskim ze swoich uczuć w 1617 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1617 odcinku „M jak miłość” Kamil wykorzysta moment, gdy będą akurat sami z Andrzejem i bez owijania w bawełnę poprosi go o radę! Gryc przyzna się, że w końcu udało mu się zaliczyć Anitę, ale nie wie jak powinien się dalej zachować, gdyż ciągle nie jest pewny swojego uczucia!

- Wpadajcie z Anitką, zapraszamy. No fajnie, że jesteście razem, gratulacje – zacznie Andrzej.

- No właśnie, nie jesteśmy – przyzna Kamil.

- A wydawało mi się - zdziwi się Budzyński.

- Nie no, jest super. Seks taki, że ziemia drży jak przy uskoku San Andreas! – pochwali się.

- Szczegóły zostaw dla siebie – powie zniesmaczony.

- Kiedy właśnie szczegóły są tutaj bardzo istotne. Po prostu chciałem się ciebie poradzić. Dawno nie byłem z kimś w stałym związku i nie wiem. Lubię Anitkę, ale nie wiem, czy ja teraz powinienem jej składać jakieś obietnice czy coś? Czy będzie ciąg dalszy czy coś – wyzna.

- Ale to chciałbyś, aby był dalszy ciąg? – zapyta.

- No właśnie nie wiem – odpowie.

W tym samym czasie w 1617 odcinku „M jak miłość” Anita weźmie na stronę Magdę, której również postanowi się zwierzyć ze swoich wątpliwości. Sekretarka przyzna się Budzyńskiej, że mimo iż mocno się broniła, to jednak Kamilowi udało się ją w sobie rozkochać! Magda nie będzie mogła w to uwierzyć…

- Wiesz co Magda ty chyba masz rację…co do mnie i do Kamila. Wakacje się skończą i wrócimy do punktu wyjścia. Adwokat i pani sekretarka co nas łączy? Fajny seks? Jedno cudowne dziecko? Nic poza tym – przyzna zasmucona.

- Ale co no seks i dziecko to chyba nie jest źle, nie? Ty chcesz czegoś więcej? – spyta.

- Sama nie wiem no. Na początku nic od niego nie chciałam i w ogóle niczego nie oczekiwałam, ale to ściema – uzna.

- Chyba mi nie powiesz, ze się zakochałaś? – zaśmieje się Budzyńska, ale Anita ją uciszy.

- Zakochałaś się w Kamilu? Kamilu? Cholera – Magda nie będzie mogła wyjść z podziwu.

- Cholera – powtórzy za nią.

Zobacz także: M jak miłość. Paweł po zdradzie znajdzie list pożegnalny Franki! Ślubu nie będzie – WIDEO

Jeszcze w 1617 odcinku „M jak miłość” te rozmowy dobrze im zrobią i postanowią uświadomić pewne kwestie. Kamil w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Anicie, co tak naprawdę do niej czuje, czym mocno ją urzeknie.

- Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej nie? – zacznie Kamil.

- Mnie pytasz? To jest twój dom – zacznie się z nim dąsać.

- Przestań się wygłupiać co. Ja bawiłem się świetnie. Nie wiem co to jest, to coś miedzy nami, ale bardzo mi się podoba i nie chce, aby się kończyło, nigdy – wyzna Kamil, a zakochana Anita rzuci mu się na szyję.

Niestety w 1617 odcinku „M jak miłość” kochankowie nie będą mogli zbyt długo się sobą nacieszyć, gdyż miłe chwile przerwie dzwonek do drzwi, w których dość niespodziewanie zjawi się Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i mocno zdziwi Gryca swoim wyznaniem!  

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1617: 10-letni Wojtek zaszaleje z dwiema dziewczynami! Joasia dowie się, co wyprawia syn za jej plecami? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1617 ZWIASTUN. Magda i Budzyński poznają prawdę o Kamilu i Anicie! Wojna Kisielowej z sąsiadem doprowadzi do wypadku
Najnowsze