M jak miłość, odcinek 1616: Siostra Anety nie będzie miała litości! Karolina wyżyje się nawet na Olku - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1616: Siostra Anety nie będzie miała litości! Karolina wyżyje się nawet na Olku - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1616: Siostra Anety nie będzie miała litości! Karolina wyżyje się nawet na Olku - WIDEO

2021-11-17 13:33

W 1616 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) przeżyje koszmar, który zafunduje jej siostra Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska). Chodakowska niedawno sama odkryła prawdę, że jej ojciec miał jeszcze jedno dziecko, ale Karolina dowie się tego zupełnie przypadkiem i uzna, że Aneta prowadzi jakąś chorą grę! W 1616 odcinku "M jak miłość" dziewczyna wpadnie w szał, a Aneta oberwie jak nigdy. Zawsze to ona rozdawała karty, a teraz stanie na przegranej pozycji. Wyjdzie na oszustkę i krętaczkę, a Karolina pokaże swój charakterek. Nie odpuści nawet Olkowi (Maurycy Popiel), któremu nieźle dopiecze.

"M jak miłość" odcinek 1616 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1616 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie już wiedziała, że Karolina jest jej siostrą. Niestety dziewczyna dowie się tego zupełnym przypadkiem i odtąd rozpęta się piekło.

- Mam siostrę, dasz wiarę? Cholera, coraz bardziej się denerwuję. Jak ona to przyjmie, co powie, czy się ucieszy... - zwierzy się Aneta Olkowi w 1616 odcinku "M jak miłość". - Że jesteś jej siostrą? Pewnie, że się ucieszy. Taka siostra to skarb... - zażartuje Chodakowski i nie przewidzi następstw wydarzeń. Nieco później Aneta uda się na trening Karoliny i znów ostro porozmawia z jej trenerem. Właśnie wtedy wygarnie mu, że może się wtrącać do życia i spraw piłkarki, ponieważ jest jej siostrą. Całą wymianę zdań usłyszy Karolina, która uzna, że Chodakowska od dawna ją oszukuje, wiedziała o wszystkim i jej nie powiedziała. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Na cmentarzu zjawi się Jaszewski, który ich zabił - ZDJĘCIA

- Wszyscy od zawsze mnie oszukiwali. Myślałam, że akurat ty jesteś inna - rzuci wściekła Karolina w 1616 odcinku "M jak miłość". - Aneta jest dosyć wymagającą kobietą, a pojawienie się drugiej kobiety podobnie usposobionej, może tylko zwiastować większe kłopoty - mówi o całej sytuacji Olek z "M jak miłość" w kulisach serialu. Wiadomo już, że Chodakowski osobiście uda się do Karoliny, by z nią porozmawiać o kłótni z Anetą. Ona spróbuje zatrzasnąć mu drzwi przed nosem, ale mężczyzna okaże się nieustępliwy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1620: Żałoba u Mostowiaków! Artur Rogowski umrze w dniu pogrzebu Marzenki i Andrzejka? - ZDJĘCIA

- Olek sam był w takiej sytuacji, że poznał swoją mamę i brata dopiero jako dorosły człowiek po studiach, więc myślę, że będzie wsparciem i pomocą dla Anety - dodaje Maurycy Popiel w kulisach "M jak miłość". Wiadomo już, że Karolina najpierw wpadnie w szał i pokłóci się ze wszystkimi, a potem przyjmie tłumaczenia Anety i Olka. Obie kobiety spróbują nawiązać więź, chociaż dowiedziały się o byciu siostrami naprawdę późno. Olek na pewno wesprze żonę i Karolinę, mimo że ta również pokaże charakterek. 

M jak miłość. Siostra Anety pokaże prawdziwą twarz! Karolina wyżyje się nawet na Olku
Najnowsze