M jak miłość, odcinek 1616: Aneta rozpęta ostrą aferę z powodu siostry! Ściągnie tragedię na siebie i Olka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1616: Aneta rozpęta ostrą aferę z powodu siostry! Ściągnie tragedię na siebie i Olka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1616: Aneta rozpęta ostrą aferę z powodu siostry! Ściągnie tragedię na siebie i Olka - ZDJĘCIA

2021-11-23 11:18

W 1616 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) nie powstrzyma się i rozpęta ostrą aferę z powodu Karoliny (Oliwia Motyka-Radłowska), Każdy zna cięty język Chodakowskiej, ale tym razem się zagalopuje i szybko zda sobie z tego sprawę. W 1616 odcinku "M jak miłość" Aneta powie stanowczo za dużo, a w całej sprawie będzie chodziło o jej siostrę, która nie ma póki co pojęcia, że z lekarką wiążą ją więzły krwi. Nie dość, że Chodakowska narobi sobie problemów, to sprowadzi nieszczęście na siebie i Olka (Maurycy Popiel). Mężczyzna ma momentami okrutnie ciężkie życie z żoną.

"M jak miłość" odcinek 1616 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1616 odcinku “M jak miłość” Aneta będzie zdawała sobie sprawę, że Karolina jest jej siostrą, ale dziewczyna nadal nie będzie miała o tym pojęcia. Chodakowska odbierze dziewczynę, która przyjedzie ze zgrupowania piłkarskiego. Podekscytowana Aneta pomagała jej w załatwianiu tego wyjazdu I poręczyła za nią trenerowi. Niestety szybko się okaże, że mężczyzna żałuje posłuchania lekarki.

- Dzień dobry panie trenerze, jak tak się sprawowała nasza wschodząca gwiazda piłki nożnej? - przywita się Aneta. - Przykro mi, ale na nic się zdały pani poręczenia… - odpowie poirytowany trener. - A co to znaczy? - zapyta zmieszana Chodakowska w 1616 odcinku “M jak miłość”. - To znaczy, że Karola jak zwykle zaczęła gwiazdorzyć. Wie pani co, naprawdę to jest szalenie zdolna bestia, ale w kwestii charakteru nic się nie zmieniło I sądzę, że nic się nie zmieni – powie ostro trener, a Anecie zrzednie mina.

Zobacz zdjęcia z afery Anety z trenerem w GALERII ZDJĘCIA>>>

Słowa rozmówcy w 1616 odcinku “M jak miłość” wyprowadzą Chodakowską z równowagi. - A pan kiedyś się zastanowił dlaczego tak jest? Przecież pan wie, że ona ma bardzo ciężko w życiu. Jest sama, mieszka w bursie, żyle za jakieś marne grosze I jakoś sobie z tym wszystkim radzi. Nie jest jak te wszystkie wymuskane panienki z dobrych domów! A pan… - nie zdąży skończyć Aneta w 1616 odcinku “M jak miłość”. - A pan to tutaj trenuje. O co pani chodzi, kim pani w ogóle jest, czemu się pani wtrąca w życie Karoliny?! - wybuchnie wściekły trener. - Bo jestem jej siostrą – wyrzuci z siebie Aneta I nie będzie widziała, że tuż obok stoi Karolina, która wszystko usłyszy. Dziewczyna uzna jednak, że to kłamstwo, a Aneta specjalnie powiedziała tak trenerowi, by uwiarygodnić swój wybuch.

Nieco później w 1616 odcinku “M jak miłość” Aneta jeszcze raz wyjaśni Karolinie, że to, co usłyszała z jej ust w rozmowie z trenerem, jest prawdą. Dziewczyna wścieknie się na całego I wpadnie w szał. Ucieknie, a Aneta wyśle za nią Olka. Sprowadzi na niego nieszczęście, bo piłkarka zatrzaśnie mu drzwi przed nosem. Ostra afera Anety doprowadzi do tego, że Karolina w ogóle nie będzie chciała z nią rozmawiać. Na szczęścia po ochłonięci okaże się, że dziewczyna będzie w stanie zaakceptować sytuację I nawet zjawi się w domu Chodakowskich. Afera z 1616 odcinka “M jak miłość” przerodzi się w coś dobrego, bo siostry się dogadają.

M jak miłość, odcinek 1616 ZWIASTUN: Iza zastawi pułapkę na Bosackiego i odzyska Marcina!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze