M jak miłość, odcinek 1615: Marysia załatwi Majkę! Nigdy nie zapomni co zrobiła Pawłowi przed laty - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1615: Marysia załatwi Majkę! Nigdy nie zapomni co zrobiła Pawłowi przed laty - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1615: Marysia załatwi Majkę! Nigdy nie zapomni co zrobiła Pawłowi przed laty - ZDJĘCIA

2021-11-22 21:09

W 1615 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) odkryje, że Majka (Laura Samojłowicz) knuje jak zniszczyć ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik), a jej wspólnikiem jest Krzysiek (Michał Chruściel), bandyta i były kochanek góralki! Przeczucie podpowie Rogowskiej, że Majka ma sporo na sumieniu, dlatego w 1615 odcinku "M jak miłość" postanowi załatwić byłą narzeczoną syna. Jak zawsze spokojna, uprzejma Marysia pokaże do czego jest zdolna, gdy w grę wchodzi szczęście Pawła i Franki. Wypomni Majce jak przed laty zostawiła Zduńskiego, jak go potwornie skrzywdziła. Ale nie na tym nie koniec interwencji Marysi! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1615 - poniedziałek, 22.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1615 odcinku "M jak miłość" Marysia weźmie się za Majkę, bo z przerażeniem zorientuje się, że była narzeczona Pawła ma złe intencje, a jako kelnerka w bistro "Nasz Zielony Sad" wciąż jest blisko jej syna i zagraża France! Oczywiście Rogowska nie zauważy, że Majka to narkomanka i złodziejka, która okrada bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), ale zauważy ją w towarzystwie bandyty Krzyśka. Z pozoru niewinna niewinna, lecz sekretna rozmowa Majki z byłym Franki w 1615 odcinku "M jak miłość" da Marysi wiele do myślenia. Spróbuje wypytać o nią Pawła, ale on szybko utnie temat byłej narzeczonej. Wspomni tylko o tym, że Franka przyjęła ją do pracy, by jej pomóc.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1615: Cudowny gest Uli i Bartka przed śmiercią Marzenki i Andrzejka! Dzięki nim będą mieli nowy dom - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1614: Przykre pożegnanie Lenki. Chora córka Kingi i Piotrka opuści rodzinę Zduńskich. Wyjedzie na zawsze? - ZDJĘCIA

Ponieważ w 1615 odcinku "M jak miłość" ani Franka, ani Paweł nie wyczują zagrożenia ze strony Majki, to Marysia będzie musiała zrobić z nią porządek. Załatwi ją najuprzejmiej jak to tylko możliwe! Strach, że ślub Pawła i Franki może się nie odbyć przez Majkę właśnie sprawi, że Rogowska posunie się do gróźb wobec niedoszłej synowej. Uświadomi Majce, że doskonale wie co dziewczyna knuje i że wciąż chodzi jej o Pawła.

- Wybacz szczerość, Majka, ale odnoszę wrażenie, może się mylę - a jeśli tak, to z góry bardzo cię za to przepraszam, ale chyba nie zamknęłaś za sobą pewnych spraw z przeszłości... Mówię o tym, co łączyło ciebie i Pawła... - zacznie Marysia w 1615 odcinku "M jak miłość". Zaskoczona jej słowami Majka będzie chciała się jakoś wykręcić od odpowiedzi, udając, że nie wie o czym Rogowska do niej mówi. Ale matka Pawła nie odpuści tak łatwo.

W 1615 odcinku "M jak miłość" wypomni Majce jak przez nią Paweł cierpiał i uprzedzi, że ona tak łatwo nie zapomni krzywdy wyrządzonej synowi. Pochwali Frankę, która okazała jej tyle serca, dała pracę, szansę na odbicie się od dna i zaufała bez reszty, ale jednocześnie ostrzeże narkomankę, że jej nie uda się tak łatwo oszukać.

- Wygląda na to, że Franka ci ufa. Ja nie do końca. Przykro mi, ale po tym, jak postąpiłaś wtedy, przed laty mam do tego prawo. I dlatego uczulam cię i ostrzegam - nie zrób niczego głupiego. Wiedz, że będę patrzyła ci na ręce - zacznie grozić Majce. Co zrobi była narzeczona Pawła w 1615 odcinku "M jak miłość"? Posunie się do jeszcze większej podłości wobec Franki i zostanie szpiegiem Krzyśka, który wykorzysta fakt, że wie o jej kradzieży w bistro. Ale nie ma już żadnych wątpliwości, że ślub Pawła i Franki jednak się odbędzie! Na ten odcinek "M jak miłość" trzeba będzie jednak poczekać aż do przyszłego roku.

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze