M jak miłość, odcinek 1611: Powrót Bosackiego! Namierzy Izę w Gródku i zrobi z niej wstrętną złodziejkę mężów

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1611: Powrót Bosackiego! Namierzy Izę w Gródku i zrobi z niej wstrętną złodziejkę mężów

M jak miłość, odcinek 1611: Powrót Bosackiego! Namierzy Izę w Gródku i zrobi z niej wstrętną złodziejkę mężów

2021-11-01 20:45

W 1611 odcinku "BrzydUla 2" Bosacki (Dariusz Kordek) wkroczy do życia Izy (Adriana Kalska) w wielkim przytupem! Namierzy Chodakowską w Gródku, gdzie przeprowadzi się wraz z dziećmi, by poukładać swoje życie po separacji z Marcinem (Mikołaj Roznerski). W 1611 odcinku "M jak miłość" absolutnie nie odnajdzie tam spokoju, bo podłe wici Bosackiego zaczną działać niemal natychmiast. Jan wyrobi jej opinię uwodzicielki, która zabawia się z cudzymi mężami. Tego nie zaakceptuje szefowa Izy, która całkowicie zmieni do niej nastawianie. A to dopiero początek!

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1611 odcinku "M jak miłość" Bosacki wyprzedzi Izę i znów będzie o krok przed nią. Szybko zorientuje się w przeprowadzce Izy i dzieci do Gródka, gdzie ma rozpocząć pracę w gazecie "Głos Gródka", pod kierownictwem Anny (Diana Kadłubowska). To właśnie z redaktor naczelną skontaktuje się Bosacki, który w 1611 odcinku "M jak miłość" nagada, że Iza to znana uwodzicielka, która poluje na cudzych mężów i lubi podbierać zajętych facetów. Chociaż Anna miała zupełnie inne zdanie o Chodakowskiej, zaufa Janowi i zmieni swoje podejście do Izy. Natychmiast stanie się dla niej chłodna i nieprzyjemna. Iza w 1611 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia, że Bosacki zdążył już zrobić jej fatalną opinię i nie zrozumie dziwnego zachowania Anny.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Joasia znów nie będzie wiedziała z kim jest w ciąży. Skandal z dzieckiem się powtórzy

- Będę ją miała na oku, bo doszły mnie słuchy, że lubi uwodzić cudzych partnerów - powie w 1611 odcinku "M jak miłość" Anna do swojego narzeczonego, czyli Iwańskiego (Robert Czechowski). - Co ty opowiadasz, to jakaś paskudna plotka! - powie pisarz, który niegdyś współpracował z Izą. - Mylisz się. Informacja z pewnego źródła... - oznajmi Anna w 1611 odcinku "M jak miłość", powołując się na słowa Bosackiego, który oczywiście zmyślił wszystkie kłamstwa, by znów zniszczyć plany Chodakowskiej. 

Przeczytaj: Koniec BrzydUla 2. Julia Kamińska potwierdza koszmarne zakończenie wątku Uli i Marka

Iza w 1611 odcinku "M jak miłość" nie będzie świadoma, że Bosacki znów mąci w jej życiu i wcale nie odpuścił. Wręcz przeciwnie, wspaniale zabawi się jej kosztem po raz kolejny. Niczego nieświadoma Chodakowska spędzi za to czas z mężem, który wpadnie do Gródka. - Będzie wam tu naprawdę dobrze... I mam nadzieję, że ułoży ci się w tej nowej pracy, a ta rozłąka posłuży nam obojgu... Zgodziłem się, bo może to jedyny sposób, żebyśmy do siebie wrócili - wyzna Chodakowski w 1611 odcinku "M jak miłość". - Nie było was jeden dzień, a ja już za wami strasznie tęsknię... - podsumuje Marcin, który również nie będzie miał pojęcia, że cwany Bosacki nieźle namieszał z życiu Izy.

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze