M jak miłość, odcinek 1611: Joasia znów nie będzie wiedziała z kim jest w ciąży. Skandal z dzieckiem się powtórzy

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1611: Joasia znów nie będzie wiedziała z kim jest w ciąży. Skandal z dzieckiem się powtórzy

M jak miłość, odcinek 1611: Joasia znów nie będzie wiedziała z kim jest w ciąży. Skandal z dzieckiem się powtórzy

2021-11-01 20:46

Skandal z dzieckiem w "M jak miłość" się powtórzy! Już raz Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) musiała wyjechać z Warszawy, by ukryć się we Francji, bo nie miała pojęcia czy pozytywny test ciążowy wskazuje na bycie w ciąży z Michałem (Paweł Deląg), czy też z Leszkiem (Sławek Uniatowski). Jak już w 1611 odcinku "M jak miłość" będzie żegnać się z Ostrowskim, bo uzna w końcu, że na pewno go nie kocha, okaże się, że będzie miała dziecko! Ale z kim, skoro ostatnio długo nie widziała Krajewskiego, a o seksie z Michałem nikt nie wspominał?

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1611 odcinku "M jak miłość" Joasia znów znajdzie się w centrum skandalu dotyczącego ciąży. Już raz w "M jak miłość" była wielka afera o dziecko Chodakowskiej. Joasia uciekała wtedy do Francji, ponieważ nie mogła zdefiniować swoich uczuć do Michała i Leszka, a ten pierwszy perfidnie okłamał ją w sprawie drugiego. Mało tego, kobieta wykonała test ciążowy i z wielkim zaskoczeniem odkryła, że będzie matką! Zataiła tę informację i zniknęła. Jakiś czas później w "M jak miłość" wyszło na jaw, że Joasia nie była w ciąży, a wynik testu był fałszywy. Chodakowska zachorowała, ale doszła do siebie i całkiem niedawno wróciła do Warszawy.

W stolicy nikt nie czekał na nią z wielce entuzjastycznym przywitaniem, a Michał śmiało stwierdził, że nie da rady dłużej się o nią starać. Leszek za to zniknął z kochanką Luizą (Dominika Kryszczyńska), będącą Miss Fitness i jak się wkrótce okaże, żerującą na jego naiwności. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Herman rozprawi się z Argasińskim, a później weźmie się za Patrycję! Ordynator pomoże bandycie uniknąć więzienia - ZDJĘCIA

I tu pojawia się pytanie, z kim niby Chodakowska będzie w ciąży, skoro Leszka długo nie było przy jej boku w "M jak miłość", a o Michale wiecznie mówiła jedynie "przyjaciel"? Odpowiedź jest dość prosta, a cały skandal z dzieckiem ma swoje rozwiązanie. Joasia nie będzie wiedziała kto jest ojcem, bo o żadnej ciąży w ogóle nie powinno być mowy. Michał wymyśli stan błogosławiony kobiety tylko po to, by Krajewski się do niej nie zbliżał. Dzięki wyimaginowanej ciąży zyska pewność, że kiedy on wyjedzie, Leszek odpuści i nie zajmie się Joasią. Jego plan w 1611 odcinku "M jak miłość" zadziała niemal od razu, bo Leszek oświadczy się Luzie i skupi się na niej. 

M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
Najnowsze