M jak miłość, odcinek 1609: Ta śmierć zmieni życie Marzenki i Andrzejka! Będą walczyć o spadek w rodzinie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1609: Ta śmierć zmieni życie Marzenki i Andrzejka! Będą walczyć o spadek w rodzinie

M jak miłość, odcinek 1609: Ta śmierć zmieni życie Marzenki i Andrzejka! Będą walczyć o spadek w rodzinie

W 1609 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny w życiu rozpocznie się walka Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) o przetrwanie. Nagle uderzą w nich kolejne mocne ciosy od losu. Najpierw okaże się, że ojciec (Tomasz Sobczak) Lilki (Monika Mielnicka) sprzedał siedlisko i po prostu ich o tym poinformuje. Telefonicznie! Potem pojawi się znikąd siostra przyrodnia Marzenki Beata (Iza Bela Warykiewicz), która okaże się wyjątkowo podłą osobą, pazerną na majątek Lisieckich. A potem zacznie się wielka wojna o spadek. I tak Marzenka i Andrzejek w 1609 odcinku "M jak miłość" rozpoczną nowe, bardzo ciężkie życie...

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1609 odcinku "M jak miłość" na Lisieckich spadną kolejne, ogromne problemy. Zacznie się od niewinnego telefonu zza oceanu, który wykona ojciec Lilki do Marzenki. I po prostu powie jej, że bardzo mu jest przykro, ale sprzedał siedlisko. To pierwszy, moc cios - siedlisko było dla Marzenki i Andrzejka domem i sposobem na zarabianie pieniędzy. Ale co wielkiego pana biznesmena obchodzą takie "drobiazgi"? A potem będzie jeszcze gorzej!

Do siedliska w 1609 odcinku "M jak miłość" zawita niejaka Beata, kobieta, której nikt nigdy wcześniej nie widział. Natychmiast stanie się jasne, że to osoba wyjątkowo niesympatyczna, egoistyczna, po prostu wredna. Ona będzie się opędzała nawet od małej od Kalinki (Oliwia Kępka), jak od bezdomnego psa na ulicy! Uprzejmość też nie będzie mocną stroną Beaty - bez żadnych wstępów zacznie od tego, po co tu przyjechała.  Podła siostra Marzenki będzie zainteresowana wyłącznie tym, komu babcia zapisze w spadku należącą do niej ziemię. A babcia jeszcze żyje!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1606: Koniec Argasińskiego! To Olek go załatwi, bo wykryje niedopuszczalny błąd ordynatora - ZDJĘCIA

- Słyszałam, że bardzo często bywasz u babci? - zrobi wstęp Beata. 

- Ostatnio znowu gorzej się czuje, ma problemy z sercem. Wpadam, żeby chociaż chwilę z nią posiedzieć, pogadać... Przynajmniej tyle mogę dla niej zrobić - odpowie siostrze Marzenka, biorąc za dobrą monetę jej pytanie. 

- Jasne, a ona na pewno to docenia. Pewnie wszystko już na ciebie przepisała? - zapyta złośliwie wyrodna siostrunia. .

- Błagam cię, nie zaczynaj znowu - załamie się Marzenka.

- Babcia miała sporo tej ziemi, na pewno nie zdążyła wszystkiego sprzedać. A ceny teraz ostro poszły w górę...- Beata w zasadzie zacznie liczyć pieniądze!

W tym momencie widzowie 1609 odcinka "M jak miłość" nie będą mieli już żadnych wątpliwości: Marzenkę i Andrzejka, którzy właśnie stali się bezdomni czeka wielka wojna o spadek. Jak sobie z tym poradzą dzielni Lisieccy?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1610: Budzyński kupi dla Magdy siedlisko w Grabinie! Tam rozpoczną nowe życie?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze