M jak miłość, odcinek 1609: Kalinka w niebezpieczeństwie! Wyrodna siostra Marzenki zaatakuje jej córkę - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość, odcinek 1609: Kalinka w niebezpieczeństwie! Wyrodna siostra Marzenki zaatakuje jej córkę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1609: Kalinka w niebezpieczeństwie! Wyrodna siostra Marzenki zaatakuje jej córkę - ZDJĘCIA

W 1609 odcinku "M jak miłość" Kalinka (Oliwia Kempka), córka Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie! W siedlisku pojawi się niewiedziana wcześniej przyrodnia siostra Marzenki, która okaże się osobą wyjątkowo podłą i zdolną do wszystkiego, aby zdobyć cudzy majątek. Beata (Izabela Warykiewicz) przyjedzie po to, aby wyłudzić majątek po babci, ale z miejsca zainteresują ją też dobra Lisieckich. W dodatku podła siostra Marzenki nie będzie nawet ukrywać tego jak złym jest człowiekiem i rzuci się nawet na bezbronne dziecko! Czy dobre serce Lisieckiej w 1609 odcinku "M jak miłość" obróci się przeciwko jej najbliższym? Jak zareaguje Marzenka na podłe zachowanie siostry wobec Kalinki? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ - wyrodna siostra to w rzeczywistości ukochana Maurycego Popiela, serialowego Olka!

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1609 odcinku "M jak miłość" zobaczymy po przerwie Marzenkę i Andrzejka z Kalinką. Lisieccy nadal zarządzają siedliskiem dzięki ojcu (Tomasz Sobczak) Lilki (Monika Mielnicka), który w 21 sezonie serialu wykupił je z długów i oddał w dobre ręce Lisieckich. Niestety, w ich otoczeniu pojawi się wyjątkowo podła osoba, która nie będzie miała serca nawet do małej Kalinki! Co wyrodna siostra Marzenki zrobi córce Marzenki i Andrzejka?

Świadkiem wyjątkowo paskudnej sytuacji w 1609 odcinku "M jak miłość" będzie Ula (Iga Krefft), która z miejsca zauważy, że Beata to wyjątkowo podły typ. Żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) zwróci uwagę nie tylko na to, jak zachowuje się nikomu nieznana kobieta wobec wszystkich dorosłych domowników. To co zrobi Kalince przejdzie ludzkie pojęcie! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1609: Koniec historii Dawida. Jaszewscy raz na zawsze pożegnają się z dramatem syna

Normalni ludzie reagują na gaworzącą Kalinkę w "M jak miłość" z sympatią lub ewentualnie, w najgorszym razie - obojętnością. Ale Beata w 1609 odcinku serialu udowodni, że "można" zupełnie inaczej. Kiedy mała Kalinka się do niej zbliży podła siostra Marzenki zacznie się od niej na wszystkie sposoby, machając rękami i rzucając złym słowem, opędzać!

Czy Kalince stanie się krzywda w 1609 odcinku "M jak miłość"? Na szczęście do tragedii nie dojdzie, bo podła Beata nie zostanie z dzieckiem ani na sekundę sama. Ale strach pomyśleć, co by się stało gdyby, ktoś musiał pobiec nagle np. do kuchni, a dziecko zostałoby "pod opieką" cioci. Ta osoba nie cofnie się przed niczym, zapewne więc nie miałaby żadnych oporów, aby marudzącą Kalinkę nawet uderzyć!

- To dlaczego nie powiesz tego tej zołzie? Przepraszam, że tak mówię, wiem, to twoja rodzina, ale, sorry - strasznie mnie wkurzyła! - skomentuje w 1609 odcinku "M jak miłość" zachowanie siostry Marzenki Ula. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1605: Wielka radość u Uli i Bartka! Tak długo na to czekali
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze