M jak miłość, odcinek 1607: Joasia usłyszy niesamowitą wróżbę! Tajemnicza kobieta powie jej z kim spędzi resztę życia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1607: Joasia usłyszy niesamowitą wróżbę! Tajemnicza kobieta powie jej z kim spędzi resztę życia

M jak miłość, odcinek 1607: Joasia usłyszy niesamowitą wróżbę! Tajemnicza kobieta powie jej z kim spędzi resztę życia

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna swoją przyszłość! Wszystko za sprawą kart tarota, z których powróży tajemnicza kobieta (Emilia Zarembianka). Joasia zapyta o miłość, o to, czy resztę życia spędzi sama, a jak nie, to z kim. I kobieta będzie znała odpowiedź na te wszystkie pytania! Czy Joasia uwierzy we wróżbę i dzięki temu przyciągnie do siebie miłość swojego życia? Kto się okaże mężczyzną, który będzie gotów na wszystko i odda ukochanej całego siebie? W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia będzie w bardzo trudnym momencie życia - Michała (Paweł Deląg) już przy niej nie będzie, a Leszek (Sławek Uniatowski) wprawdzie wróci, ale ze zjawiskową pięknością (Dominika Kryszczyńska) u boku. Czy do do drzwi Joasi na Wietrznej i jej serca zapuka nowy mężczyzna?

"M jak miłość" odcinek 1607 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Joasia w 1607 odcinku "M jak miłość" będzie w momencie, kiedy zaczyna układać swoje życie na nowo. Po bolesnej - bardziej niż się spodziewała - stracie Michała Chodakowska będzie samotna, a sytuacja zmusi ją do tego, aby podjęła nisko płatną pracę.  I tam właśnie pozna kobietę, która postanowi zdradzić jej przyszłość! Co usłyszy Joasia od tajemniczej Elwiry?

Nowa znajoma - i szefowa jednocześnie - postawi Joasi w 1607 odcinku "M jak miłość" tarota. Czy karty zdradzą, że Leszek zostawi nową kochankę dla Joasi, bo to ona jest miłością jego życia?! Zdaniem wróżki Chodakowskiej i Krajewskiemu pisana jest wspólna przyszłość! Czy w tarocie Elwira wyczyta też jak do tego dojdzie?

Nie przegap: BrzydUla 2. Nowy Marek w życiu Uli. Nikt nie wie kto go zagra, ale zastąpi Dobrzańskiego!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Joasia będzie w szoku, kiedy karty tarota zdradzą jej w 1607 odcinku "M jak miłość", że Leszek nadal ją kocha! I prawdopodobnie pod wpływem tej wróżby serce byłej kochanki bogatego biznesmena otworzy się na dawną miłość. 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Leszek po raz kolejny oświadczy się Joasi w nowym sezonie "M jak miłość" i tym razem zostanie przyjęty! Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie piękny pierścionek z ogromnym diamentem, a komentarze gwiazd serialu nie zostawiały wątpliwości. Joasia i Leszek będą razem! I jak tu nie wierzyć we wróżby?  

Zobacz koniecznie: Joanna Opozda odchodzi z Barw szczęścia. Sandra zostawi Radka z niczym! Ucieknie za granicę z innym

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze