M jak miłość, odcinek 1607: Joasia przed wyjazdem Michała odkryje jego kłamstwo! Dobije go tym wyznaniem

2021-10-14 9:04
M jak miłość, odcinek 1607: Joasia przed wyjazdem Michała odkryje jego kłamstwo! Dobije go tym wyznaniem
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1607: Joasia przed wyjazdem Michała odkryje jego kłamstwo! Dobije go tym wyznaniem

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia dostanie od Michała niezwykły prezent na pożegnanie. Potężny zastrzyk gotówki dosłownie uratuje Chodakowskiej życie! Ale przy tej okazji Michał znów Joasię okłamie, a ona to niestety odkryje. Joasia przyjdzie do Michała w 1607 odcinku "M jak miłość" ze skrzywioną miną i zamiast czułości obędzie się szczera rozmowa. Jak zareaguje Ostrowski, kiedy nawet na pożegnanie wyjdzie na jaw coś, co tak bardzo starał się ukryć? Zobacz ZDJĘCIA z pożegnania Joasi i Michała!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Michał na pożegnanie obdaruje Joasię w niezwykły sposób. Przyniesie do niej do domu grubą kopertę i okaże się, że jest w  niej cała góra pieniędzy! Będzie to ciąg dalszy akcji pomocowej, którą Michał uruchomił, kiedy ona zwierzyła mu się, że jest bez grosza, tonie w długach i poprosiła go nawet, aby zagrał dla niej w kasynie! A Michał wciąż zrobiłby dla Joasi wszystko...

Joasia jednak, kiedy przeliczy gotówkę w 1607 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że za tak wysoką sumą kryje się coś znacznie poważniejszego, niż wygrana w kasynie. Czy Michał przyzna się co tak naprawdę zostawia Joasi "w spadku" i że jest o dorobek jego życia, czyli kwota a sprzedane wydawnictwo?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej! 

- Michał, ja wiem, że za tymi pieniędzmi kryje się coś więcej, niż tylko wygrana w karty - wyrzuci Michałowi Joasia, wpadając jak burza na jego posesję. - I dlatego nie powinnam ich przyjmować! 

- No już, ciiii... - złapie ją szybko i przytuli Michał. 

- Nie masz pojęcia jak bardzo mi pomogłeś - zacznie szlochać w ramionach pisarza Chodakowska. - Nie mam pojęcia jak ci dziękować...

I w tym momencie 1607 odcinka "M jak miłość" puszczą wszystkie lody i Joasia zrozumie, że to chodzi o coś znacznie ważniejszego, niż to, skąd pochodzą pieniądze od Michała.  

- Twoja przyjaźń to nigdy nie będzie dla mnie za mało. Wręcz przeciwnie... - wyzna Joasia Michałowi i w finale pięknie się do siebie uśmiechną!

Zobacz też: Stulecie Winnych 4 sezon. Fani zobaczyli zaginionego syna Łucji! Szykuje się sensacyjna rola znanego aktora?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze