M jak miłość, odcinek 1607: Joasia przed wyjazdem Michała odkryje jego kłamstwo! Dobije go tym wyznaniem

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1607: Joasia przed wyjazdem Michała odkryje jego kłamstwo! Dobije go tym wyznaniem

M jak miłość, odcinek 1607: Joasia przed wyjazdem Michała odkryje jego kłamstwo! Dobije go tym wyznaniem

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia dostanie od Michała niezwykły prezent na pożegnanie. Potężny zastrzyk gotówki dosłownie uratuje Chodakowskiej życie! Ale przy tej okazji Michał znów Joasię okłamie, a ona to niestety odkryje. Joasia przyjdzie do Michała w 1607 odcinku "M jak miłość" ze skrzywioną miną i zamiast czułości obędzie się szczera rozmowa. Jak zareaguje Ostrowski, kiedy nawet na pożegnanie wyjdzie na jaw coś, co tak bardzo starał się ukryć? Zobacz ZDJĘCIA z pożegnania Joasi i Michała!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Michał na pożegnanie obdaruje Joasię w niezwykły sposób. Przyniesie do niej do domu grubą kopertę i okaże się, że jest w  niej cała góra pieniędzy! Będzie to ciąg dalszy akcji pomocowej, którą Michał uruchomił, kiedy ona zwierzyła mu się, że jest bez grosza, tonie w długach i poprosiła go nawet, aby zagrał dla niej w kasynie! A Michał wciąż zrobiłby dla Joasi wszystko...

Joasia jednak, kiedy przeliczy gotówkę w 1607 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że za tak wysoką sumą kryje się coś znacznie poważniejszego, niż wygrana w kasynie. Czy Michał przyzna się co tak naprawdę zostawia Joasi "w spadku" i że jest o dorobek jego życia, czyli kwota a sprzedane wydawnictwo?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej! 

- Michał, ja wiem, że za tymi pieniędzmi kryje się coś więcej, niż tylko wygrana w karty - wyrzuci Michałowi Joasia, wpadając jak burza na jego posesję. - I dlatego nie powinnam ich przyjmować! 

- No już, ciiii... - złapie ją szybko i przytuli Michał. 

- Nie masz pojęcia jak bardzo mi pomogłeś - zacznie szlochać w ramionach pisarza Chodakowska. - Nie mam pojęcia jak ci dziękować...

I w tym momencie 1607 odcinka "M jak miłość" puszczą wszystkie lody i Joasia zrozumie, że to chodzi o coś znacznie ważniejszego, niż to, skąd pochodzą pieniądze od Michała.  

- Twoja przyjaźń to nigdy nie będzie dla mnie za mało. Wręcz przeciwnie... - wyzna Joasia Michałowi i w finale pięknie się do siebie uśmiechną!

Zobacz też: Stulecie Winnych 4 sezon. Fani zobaczyli zaginionego syna Łucji! Szykuje się sensacyjna rola znanego aktora?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze