M jak miłość, odcinek 1607: Hiszpan przejmie wydawnictwo Michała! Wydało się co go połączy z Joasią - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1607: Hiszpan przejmie wydawnictwo Michała! Wydało się co go połączy z Joasią - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1607: Hiszpan przejmie wydawnictwo Michała! Wydało się co go połączy z Joasią - ZDJĘCIA

2021-10-19 20:06

W 1607 odcinku "M jak miłość" do obsady serialu dołączy Conrado Moreno. Kogo zagra znany prezenter, gwiazdor telewizji? Do życia Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg) wkroczy bajecznie bogaty biznesmen z Hiszpanii, który kupi od niego wydawnictwo. Nieco tajemniczy Hiszpan zostanie nowym właścicielem firmy Michała i w 1607 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na wszystkie warunki podczas podpisywania umowy. Nawet wypłaci Ostrowskiemu sporą zaliczkę w gotówce. Dlaczego? Tego do końca nie wiadomo, ale już wydało się co połączy Hiszpana z Joasią i czemu tak szybko przejmie wydawnictwo Michała!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Hiszpan, którego do 1607 odcinka "M jak miłość" będzie grał Conrado Moreno to bohater owiany wielką tajemnicą! Na razie wiadomo o nim niewiele. Pojawi się nieoczekiwanie w Warszawie razem ze swoim tłumaczem, żeby dobić targu z Michałem w sprawie kupna wydawnictwa. Jak Ostrowski znajdzie nowego właściciela na swoją firmę, którą wygrał w pokera od dawnego przyjaciela hazardzisty? W 1607 odcinku "M jak miłość" Michał nie ujawni skąd zna biznesmena, ani też w jaki sposób dogadał się z nim na temat sprzedaży wydawnictwa. Hiszpan będzie jednak zdecydowany od razu, żeby przejąć wszystko. Łącznie z zespołem wydawnictwa, w którym nie będzie już ani Michała, ani Izy (Adriana Kalska).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1611: Ciąża Joasi przyspieszy ślub Leszka z Miss Fitness! Nie pozwoli mu odejść do inne

Sprawdź też: Ona zastąpi Joasię w M jak miłość. Tak wygląda nowa ukochana Leszka. Pierwszy raz pokaże się z młodszą Miss Fitness - ZDJĘCIA

Krótka rozmowa Michała z Hiszpanem w 1607 odcinku "M jak miłość" wystarczy, by umówili się na podpisanie dokumentów u notariusza. Dlaczego biznesmen będzie działał tak błyskawicznie? To właśnie wyjaśni się zapewne już niebawem. Bo trudno uwierzyć, że Hiszpan nie będzie miał ukrytego celu, żeby przejąć wydawnictwo Michała.Tego samego dnia w 1607 odcinku "M jak miłość" Ostrowski wszystko sprzeda, ale u notariusza zastrzeże, że chce wprowadzić mały aneks do umowy. Wszystko będzie bardzo dziwne i podejrzane.  - Mam prośbę, to nagła sprawa… Mógłbym dostać dzisiaj zadatek, dziesięć tysięcy euro? - zapyta Hiszpana, a ten zgodzi się bez wahania.

Tak zdobyte w 1607 odcinku "M jak miłość" pieniądze Michał wręczy Joasi, żeby spłaciła swoje długi, jako prezent na pożegnanie. Okłamie ją jednak, że wygrał je w pokera, bo znów wpadł w hazard.

Kim będzie Hiszpan w "M jak miłość", którego zagra Conrado Moreno?

Co połączy Hiszpana z Joasią w 1607 odcinku "M jak miłość"? Początkowo nic, bo w dniu, w którym biznesmen kupi wydawnictwo Michała nawet nie spotka się z Chodakowską. Na razie nie ma pewności, że w ogóle takie spotkanie nastąpi. Na pewno w wydawnictwie nie będzie też pracował z Izą, która wyjedzie do Gródka i zacznie pracę w lokalnej gazecie. No chyba, że Chodakowska zmieni zdanie i zechce wrócić do Warszawy, a Hiszpan znów przyjmie ją do pracy. Niewykluczone, że wkrótce w "M jak miłość" los połączy Joasię i Hiszpana. Być może w dniu, w którym Michał odejdzie na zawsze z jej życia. Tego jednak póki co nikt nie wie!

M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze