M jak miłość, odcinek 1603: Iza i Marcin pogodzą się przed tą tragedią! Okłamią wszystkich - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1603: Iza i Marcin pogodzą się przed tą tragedią! Okłamią wszystkich - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1603: Iza i Marcin pogodzą się przed tą tragedią! Okłamią wszystkich - ZDJĘCIA

W 1603 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) pokażą się światu jako dobre, zgodne małżeństwo! Czy Chodakowscy pogodzą się, zanim ich życie po raz kolejny zostanie wywrócone do góry nogami przez wielką tragedię? A może będą grali przed wszystkimi szczęśliwych i dopiero wypadek nimi potrząśnie? Dobre małżeństwo Izy i Marcina zobaczy na własne oczy Michał (Paweł Deląg), który bez ich wiedzy będzie podglądał ich pod wydawnictwem. Świadkiem dobrego pożycia Chodakowskich będzie też inny pisarz, Iwański (Robert Czechowski), którego samochód Marcin w mgnieniu oka naprawi. Michał wypyta później Izę o sytuację w jej małżeństwie. Ale czy usłyszy w 1603 odcinku "M jak miłość" prawdę?

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1603 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin znów zaczną ze sobą rozmawiać jak "stare, dobre małżeństwo". Bez złości, bez zazdrości, bez nadmiaru emocji będą spotykać się i ustalać najważniejsze dla ich rodziny sprawy. Marcin znów podjedzie po Izę pod wydawnictwo, jak gdyby nigdy nic nie stało. I w takiej właśnie komitywie zobaczą ich dwaj pisarze: Ostrowski i Iwański. Czy to naprawdę już koniec kryzysu i Chodakowscy zdążą pogodzić się, zanim w ich życiu wydarzy się kolejna tragedia?

Marcin w 1603 odcinku "M jak miłość" na prośbę żony zajmie się zepsutym samochodem Iwańskiego i wyluzowany będzie prowadził z pisarzem miłą rozmowę. 

- Muszę kupić nowe auto bo teraz będę sporo krążył między Warszawą a Gródkiem - powie zły na popsuty samochód Iwański. 

- Czyli jednak, przeprowadzasz się do Ani do Gródka?

- No, sam nie myślałem, że na stare lata stracę głowę dla kobiety! No, ale stało się, życie mnie zaskoczyło. I to jak! Sam bym lepiej nie napisał tej historii - odpowie szczęśliwy pisarz.

Marcin będzie słuchał zaciekawiony, aż w końcu stanie obok Izy uśmiechnięty i wspomni, że ma bliską rodzinę w Gródku i faktycznie są tam piękne tereny. Czy ten obrazek szczęśliwych Chodakowskich będzie równie prawdziwy jak historia opowiedziana przez Iwańskiego?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1605: Dawid umrze? Ostatnie pożegnanie z Basią. Wyzna jej co naprawdę czuje!

Kilka scen później w 1603 odcinku "M jak miłość" - właśnie z powodu pisarza Iwańskiego - Marcin wpadnie w kolejny szał zazdrości o Izę! Niestety, w tym jednym momencie zobaczymy, że Chodakowski już kompletnie nie panuje nad sobą i zachowuje się jak ostatni wariat - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Czemu ma służyć to udawanie dobrego małżeństwa w 1603 odcinku "M jak miłość"? Iza i Marcin zapewne nie będą chcieli wprowadzać obcych ludzi w swoje problemy, ale i tak to zrobią. Marcin wygada się Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski), a Iza skieruje się po pomoc do zawsze cierpliwie słuchającego Michała...

A potem wydarzy się najgorsze. Czy tragedia sprawi, że Iza i Marcin przestaną się w 1603 odcinku "M jak miłość" wygłupiać i poważnie wezmą się za ratowanie swojej rodziny? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1606: Patrycja w szpitalu przyzna się Marcie, że to Łukasz jest ojcem dziecka. Tylko tak zdoła go ocalić

M jak miłość, odcinek 1603 ZWIASTUN Wypadek dzieci Izy i Marcina wszystko między nimi zmieni. Zrezygnują z rozwodu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze