M jak miłość, odcinek 1597: Joasia po pogrzebie ojca nie dostanie spadku! Tarnowski nic nie zostawi jedynej córce

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1597: Joasia po pogrzebie ojca nie dostanie spadku! Tarnowski nic nie zostawi jedynej córce

M jak miłość, odcinek 1597: Joasia po pogrzebie ojca nie dostanie spadku! Tarnowski nic nie zostawi jedynej córce

2021-09-13 20:50

W 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) nie poradzi sobie po śmierci ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek), który zmarł nagle na zawał serca. Wróci z Francji gdzie urządzi ojcu skromny pogrzeb, bo nie będzie ją stać na nic więcej. Bezrobotna Chodakowska w 1597 odcinku "M jak miłość" nie dostanie także żadnego spadku po Adamie. Już po pogrzebie wyjdzie na jaw, że Tarnowski nie zostawił testamentu, choć miał tylko jedną córkę i przybrane wnuki, o których przyszłość powinien zadbać. Joasia nie będzie miała z czego żyć!

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć ojca Joasi w "M jak miłość" pociągnie za sobą fatalne skutki dla całej rodziny Chodakowskich. Tarnowski zmarł na zawał serca w końcówce poprzedniego sezonu "M jak miłość", kiedy jedynej córki przy nim nie było. Ostatnie chwile życia ojciec Joasi spędził z przybraną wnuczką Zosią, która mieszkała u niego w Paryżu, bo tam akurat studiuje. W 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia wróci do domu na Wietrznej z rodziną już po pogrzebie Tarnowskiego. Zrozpaczona kolejną bolesną stratą. Niestety śmierć ojca wstrząśnie nią do tego stopnia, że będzie musiała brać leki na uspokojenie, żeby dojść do siebie. A do tego nie poradzi sobie ze stresem i strachem o to, co będzie dalej z jej rodziną.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

Niestety w 1597 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona Joasia będzie musiała zmierzyć się ze smutną rzeczywistością. Od teraz zostanie zupełnie sama z dziećmi, na nią spadnie obowiązek wychowania i zapewnienia godnych warunków Zosi i Wojtkowi (Feliks Matecki). Studia Zosi we Francji kosztują, dorastający Wojtek też ma nowe potrzeby, a do tego Chodakowska musi jeszcze utrzymać ogromny dom przy Wietrznej. Po pogrzebie ojca Joasi w 1597 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Tarnowski nie zostawił córce i wnukom żadnego spadku.

Bolesna prawda w 1598 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw kiedy Joasia spotka się z Michałem (Paweł Deląg), pierwszy raz od bardzo dawna i zwierzy mu się ze swoich problemów. W zasadzie to Michał wyciągnie od ukochanej, że oprócz domu nie ma już nic! Ani pracy, ani pieniędzy na życie. - Joasiu, ja może nie powinienem pytać, ale czy macie jakieś zabezpieczenie, oszczędności? - No niewielkie... Tata praktycznie niczego nie zostawił. Leczenie sporo kosztowało... - wyzna Chodakowska.

Michałowi w 1597 odcinku "M jak miłość" zrobi się żal dawnej kochanki, więc postanowi otoczyć ją opieką. - Jakbyś potrzebowała jakieś pomocy, wsparcia, pożyczki... Jednak Joasia odmówi. - Nie, pożyczkę muszę oddać. Ja potrzebuję pracy. Muszę poradzić sobie z tym sama!

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

Sprawdź też: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Jakby tego było mało w 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia nie będzie miała na nic siły, a jej złe samopoczucie jeszcze bardziej pogorszą problemy ze zdrowiem. Zosia zatroszczy się o przybraną matkę jak nigdy wcześniej. Zapewni, że nie zostawi jej samej póki nie pójdzie do lekarza i nie zrobi wszystkich badań.

Chodakowska w 1597 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała co jej jest. - Lekarz nie potrafił stwierdzić dlaczego nagle wzrok tak mi się pogorszył. Chociaż ja się domyślam. No cóż, nie robię coraz młodsza... - wyjaśni Zosi, gdy zacznie się niecierpliwić, że Joasia o siebie nie dba.

Mimo bliskości Michała i deklaracji o jego pomocy w 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia nie będzie chciała już z nim być, dłużej go zwodzić i wykorzystywać dobroci byłego kochanka. Przyzna się córce jak wielki błąd popełniła wdając się w ten romans bez żadnej przyszłości.

- Michał jest świetnym facetem. Jest mądry, dobry, ale nie kocham go. Nigdy go nie kochałam! Mój błąd polegał na tym, że nie powiedziałam mu o tym jasno i wyraźnie już na samym początku... Nie chciałam go ranić, a wyszło jeszcze gorzej! - wyzna skruszona.

M jak miłość, odcinek 1597. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1597. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość odc. 1597. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1597. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze