M jak miłość, odcinek 1596: Łukasz wypędzi ciężarną Patrycję z mieszkania! Zrobi to dla matki

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1596: Łukasz wypędzi ciężarną Patrycję z mieszkania! Zrobi to dla matki

M jak miłość, odcinek 1596: Łukasz wypędzi ciężarną Patrycję z mieszkania! Zrobi to dla matki

2021-08-30 14:39

W 1596 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zrobi coś strasznego! Kiedy ciężarna Patrycja (Alżbeta Lenska), ryzykując wszystko ucieknie z domu i stanie w progu mieszkania ukochanego, on ze wściekłą miną natychmiast ją stamtąd wyrzuci! Dlaczego? Wszystko przez to, że w 1596 odcinku "M jak miłość" w domu syna będzie Marta (Dominika Ostałowska0, która widząc przerażoną Patrycję domyśli się, kim ona jest dla Łukasza... Dlaczego Łukasz wyrzuci ukochaną za próg? Co sprawi, że nie stanie mężnie twarzą w twarz z matką i nie wyzna, że kocha tę kobietę? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wydarzenia w 1596 odcinku "M jak miłość" między kochankami nabiorą piorunującego tempa. Najpierw Argasiński (Karol Stasburger) oficjalnie zleci bandycie Hermanowi (Piotr Łukawski) wyśledzenie, kto zmajstrował dziecko jego żonie i wyda na niego wyrok śmierci. Podsłucha tę rozmowę przerażona Patrycja i w trosce o zdrowie i życie ukochanego pobiegnie go ostrzec. I wtedy zdarzy się wszystko co najgorsze!

W mieszkaniu Łukasza Patrycja w 1596 odcinku "M jak miłość" wpadnie prosto na Martę! Co gorsze, jeszcze nie widząc matki Łukasza zacznie do niego krzyczeć słowa, które ją zdradzą. 

- Łukasz! Musimy porozmawiać! Mam mało czasu! 

- Patrycja? A co ty tu... O, boże! - Marta nareszcie razu zrozumie co się stało.   

Zobacz koniecznie: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!

Tuż za Patrycją do mieszkania w 1596 odcinku "M jak miłość" wpadnie Łukasz, który jak się okaże, zapomniał portfela. Wojciechowski z miejsca zorientuje się, co się dzieje. Jaka będzie jego reakcja? 

Kiedy kochanek Argasińskiej zrozumie w 1596 odcinku "M jak miłość" co tu się właśnie wydarzyło, chwyci za rękę kochankę i ze wściekłą miną szybko wyprowadzi z domu. Zszokowana Marta nie powie już ani słowa...

Pod domem kochankowie w 1596 odcinku "M jak miłość" odbędą dramatyczną rozmowę. Patrycja spróbuje jeszcze raz zmusić Łukasza, aby o niej zapomniał! 

- Przyszłam cię o coś poprosić, o coś bardzo dla mnie ważnego. Nie przychodź, nie biegaj przed moim domem, nie dzwoń, wykasuj mój numer. Zresztą, i tak go zmienię... - powie Argasińska. - Jeśli kiedykolwiek coś dla ciebie znaczyłam, przysięgnij mi, że już nigdy w żaden sposób nie spróbujesz się ze mną skontaktować!

Łukasz w 1596 odcinku "M jak miłość" uzna, że musi na warunki ukochanej przystać i pożegna Argasińską. Ale czy na zawsze? 

Nie przegap: Przepiękna Iza z M jak miłość zachwyca w nowej ramówce konkurencji! Przy Adrianie Kalskiej zabrakło najważniejszej osoby - WIDEO, ZDJĘCIA

Najnowsze