M jak miłość, odcinek 1589: Iza znienawidzi Marcina! Nie opamięta się po tym co usłyszy od Bosackiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1589: Iza znienawidzi Marcina! Nie opamięta się po tym co usłyszy od Bosackiego

M jak miłość, odcinek 1589: Iza znienawidzi Marcina! Nie opamięta się po tym co usłyszy od Bosackiego

2021-04-27 8:39

W 1589 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą o krok od rozwodu! Ich szczęście w małżeństwie to będą tylko pozory, bo Chodakowski wciąż nie będzie panował nad zazdrością o żonę. Obsesja na punkcie zdrady Izy z Michałem (Paweł Deląg) nie minie. A podsyci ją Bosacki (Dariusz Kordek), który w 1589 odcinku "M jak miłość" wyjdzie z aresztu i wmówi Marcinowi, że Iza ma romans nie tylko z Ostrowskim. Bezwzględny prześladowca, chory z nienawiści, nie spocznie póki Iza i Marcin nie rozstaną się już na zawsze. Niestety Marcin będzie pod tak silnym wpływem Bosackiego, że nie opamięta się i wciąż będzie dręczył żonę. Aż Iza go znienawidzi!

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kryzys u Izy i Marcina w "M jak miłość" wcale nie został zażegnany, a święta Bożego Narodzenia, które spędzili razem nie były żadnym przełomem w ich relacjach. Chodakowscy nie pogodzili się, a Iza została z mężem tylko ze względu na dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska). Niestety zazdrość Marcina nadal będzie go napędzała do nieobliczalnego działania, do tego, że przestanie ufać ukochanej, wmawiać sobie, że Iza romansuje z Michałem i tylko udaje wierną, oddaną żonę. Aż w 1589 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tego, że Iza będzie miała dosyć Marcina.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Patrycja w ciąży z Łukaszem ucieknie przed Martą i Argasińskim! Mąż dowie się o zdradzie?

Tylko Anecie (Ilona Janyst) w 1589 odcinku "M jak miłość" zwierzy się, że rozstanie wydaje jej się jedynym wyjściem z tej chorej sytuacji. Zwłaszcza, że po odejściu z wydawnictwa Michała nie będzie mogła znaleźć pracy, a ze względu na szaleństwo i zazdrość Marcina nie będzie chciała dalej pracować z Ostrowskim. W końcu w 1589 odcinku "M jak miłość" Michał stanie w obronie Izy. Na spokojnie porozmawia z Chodakowskim, by zapewnić go, że między nim a jego żoną naprawdę do niczego nie doszło i nigdy nie dojdzie.

Niespodziewanie w 1589 odcinku "M jak miłość" Marcin zgodzi się, żeby Iza została w wydawnictwie Michała.  - Nie chodzi o to, że ci nie wierzę... Po prostu nic już nie wiem... Gubię się w tym wszystkim. Dlatego pomyślałem dziś, że pora wyłączyć emocje i podjąć decyzję na zimno. Wracaj do pracy. Do wydawnictwa Michała - rzuci.

- Serio? Chcesz tego? - zdziwi się Chodakowska.

- Nie. Ale uświadomiłem sobie, że jeśli wymuszę na tobie to, czego ja chcę zniszczę nasze małżeństwo. A ty mnie znienawidzisz... O ile już tak się nie stało... - wyjaśni Marcin w 1589 odcinku "M jak miłość" obawiając się, że z ich związku zostały już tylko zgliszcza.

M jak miłość. Iza i Marcin rozstaną się już na zawsze? Wyjazd Izy odbije się na dzieciach. Dojdzie do tragedii w czasie świąt - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie. Jeszcze nigdy nie byli w takiej sytuacji

Oliwy do ognia w 1589 odcinku "M jak miłość" doleje jednak Bosacki. Żądny zemsty szantażysta wyjdzie z aresztu, bo jego żona Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska) wpłaci kaucję. Znów spotka się z Chodakowskim, żeby przekonać go, że nagrania z Izą i Michałem z hotelu w Krakowie wcale nie były zmontowane, że między tą dwójką od dawna było silne uczucie, namiętność, a on tylko to pokazał na filmiku. Do tego wmówi Marcinowi, że Iza zdradza go nie tylko z Michałem. - Zaliczyłem twoją żonę - powie szantażysta.

Obsesyjnie zazdrosny Chodakowski w 1589 odcinku "M jak miłość" uderzy Bosackiego. Straci panowanie nad sobą, bo uwierzy, że Iza spała z Bosackim. A potem zostanie zatrzymany przez policję, która wkroczy do jego mieszkania. Dla Izy w 1589 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Marcin nigdy jej nie zaufa, nadal będzie podejrzewał ją o niewierność i szukał sposobów, by udowodnić jej romans z Michałem. Nawet gdyby miał ją śledzić!

-Marcin co i rusz zmienia swoje zachowanie, gdzieś te wątpliwości wprowadzają w ich życie huśtawkę emocjonalną. Jeżeli nie ma zaufania w związku, to ten związek jest bez sensu i Iza jest już u kresu wytrzymania. Nie da się tak żyć... - ujawniła Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Z jednej strony wszystko już jest jasne, Marcin chce zaufać Izie, on jej nawet zaufał, ale on cały czas widzi ten obraz - uśmiechającej się Izy do Michała. Ta zazdrość go gryzie, dręczy od samego środka. Nie jest w stanie tego wyrzucić...  - dodał Mikołaj Roznerski.

Czy miłość Izy i Marcina w "M jak miłość" przetrwa tak ciężką próbę? Czy Chodakowski wreszcie się opamięta i zawalczy o żonę, tak jak ona o niego i przestanie wierzyć w bzdury, które na temat Izy wymyśla Bosacki? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość", ale pewne jest to, że Marcin sam nie poradzi sobie z zazdrością. Będzie musiał poszukać pomocy na terapii u specjalisty.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze