M jak miłość, odcinek 1588: Werner ojcem syna Sandry! Wykończy Adama wyznaniem, które wszystko między nimi zmieni

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1588: Werner ojcem syna Sandry! Wykończy Adama wyznaniem, które wszystko między nimi zmieni

M jak miłość, odcinek 1588: Werner ojcem syna Sandry! Wykończy Adama wyznaniem, które wszystko między nimi zmieni

W 1588 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) zostanie ojcem! Prawnik złoży Sandrze (Anna Oberc)propozycję, na którą kochanka czeka od dawna. Ale jej odpowiedź mocno zaskoczy Wernera! W grę będzie wchodziło dziecko Sandry i jeszcze coś bardzo ważnego. Czy Werner dostanie kosza, czy może nareszcie znajdzie szczęście u boku kobiety? Zapowiada się na to, że w 1588 odcinku "M jak miłość" w burzliwym związku znanego prawnika z byłą prostytutką wszystko się zmieni!

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1588 odcinku "M jak miłość" Werner zdecyduje się na poważny ruch wobec Sandry! Ostatnio para przechodzi upadki i wzloty, a coraz zakochanemu Adamowi zaczął nawet pomagać... manipulant Kamil. Również Budzyński zaangażował się w sprawy sercowe wspólnika, choć z największym dystansem, bo raczej nie wierzy, że Werner kiedykolwiek się zmieni...

- Na kolejne zakochanie Wernera odpowiedzią jest mój śmiech. Najpierw jest szaleństwo, euforia, a potem zaczynają się jego problemy. (...) Wydaje mi się, że zapomnieliśmy o takim słowie, jak mezalians. Ono może jest teraz mniej aktualne, ale czasami też funkcjonuje w pewnych kręgach. Jakiś wstyd też za tym idzie. Z dziewczyną, lekko mówiąc prostą zaczyna się spotykać, z różną przeszłością... - mówił Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość".

Ale wygląda na to, że w 1588 odcinku "M jak miłość" Budzyński mocno się zdziwi! Werner wykona rychy, których nikt by się po nim nie spodziewał, a już najmniej Sandra... 

Czytaj też: 

M jak miłość, odcinek 1584 ZWIASTUN. Kamil dobierze się do Anity. Werner wpadnie w panikę, że Sandra go usidliła
M jak miłość odc. 1584. Adam Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1584. Adam Werner (Jacek Kopczyński)

Najpierw Werner w 1588 odcinku "M jak miłość" zadba o to, żeby mieć po swojej stronie jedynego syna Sandry, Damiana (Oliwer Proctor). Prawnik po prostu nastolatka... przekupi biletami na ważny mecz. A Damian przekupić się pozwoli, bo będzie jeszcze pamiętał, jak Werner jako jedyny bardzo mu pomógł. Już wtedy Werner zachował się jak prawdziwy ojciec syna Sandry - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Co dokładnie prawnik dostanie w zamian od nastolatka?

Otóż Werner w 1588 odcinku "M jak miłość" poprosi Damiana o zgodę na zamieszkanie z jego matką. I kiedy chłopak chętnie się na to zgodzi uda się po pozwolenie do szefa Sandry, Otara (David Gamtsemlidze). 

- Sandra jest dla mnie jak druga córka... I jeśli złamie jej pan serce, będzie miał pan ze mną do czynienia! -zagrozi prawnikowi Gruzin. 

- Będę o nią dbał, szanował ją i wspierał i nigdy jej nie zdradzę! - obieca Werner.

- A ja będę pana trzymał za słowo... .

- Widzę, że pan mi nie wierzy - oburzy się prawnik. - A ona naprawdę jest miłością mojego życia! 

Dopiero po rozmowach w 1588 odcinku "M jak miłość" z mężczyznami życia Sandry Werner odważy się i złoży Sandrze propozycję, aby z nim zamieszkała.  A ona... mu odmówi! Dlaczego?

- Zobaczysz, będziemy razem bardzo szczęśliwą rodziną! Tylko powiedz "tak" - będzie błagał Werner Sandrę.

- Sorry, Adaś, ale... Nie. Nie mogę. Ja po prostu... - odpowie mu smutna Sandra.

- Nie kochasz mnie? - przerazi się Werner.

- Nie, no skąd. Nie gniewaj się... Ja po prostu... nie lubię twojego domu. Jest taki zimny, czuję się tam jak intruz. To nie moje klimaty, Adaś - stwierdzi Sandra.

- Boże, kobieto, wykończysz mnie. Już myślałem, że chodzi o mnie, o nas! Czyli nie lubisz mojego domu i dlatego nie chcesz ze mną mieszkać? - dopyta Werner.

- Tego nie powiedziałam. Nie chcę mieszkać w twoim domu. Ale z tobą... bardzo chętnie - odpowie Sandra ku wielkiej uldze prawnika. - Więc mam taką propozycję: ty zamieszkaj u mnie, w moim mieszkaniu. Ze mną i Damianem.

Czy Werner w 1588 odcinku "M jak miłość" zamieszka z Sandrą i jej synem w jej znacznie mniejszym, skromnym mieszkaniu? Oznaczałoby to totalną zmianę w jego życiu i rezygnację z luksusu i wolności. Ale może to prawdziwa miłość? 

M jak miłość: Sandra (Anna Oberc), Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Sandra (Anna Oberc), Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1542. Damian (Olivier Proctor), Adam Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1542. Damian (Olivier Proctor), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
Najnowsze