M jak miłość, odcinek 1542: Werner będzie ojcem chłopaka Ani! Wyzna Damianowi tajemnicę sprzed lat

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1542: Werner będzie ojcem chłopaka Ani! Wyzna Damianowi tajemnicę sprzed lat

M jak miłość, odcinek 1542: Werner będzie ojcem chłopaka Ani! Wyzna Damianowi tajemnicę sprzed lat

2020-11-12 8:36

W 1542 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) po razy pierwszy w życiu poczuje się jak ojciec, odpowiedzialny facet, a nie wieczny narwaniec! Los sprawi, że Adam będzie świadkiem kłótni Damiana (Olivier Proctor), chłopaka Ani (Gabriela Świerczyńska) z Sandrą (Anna Oberc). Nastolatek w 1542 odcinku "M jak miłość" zarzuci byłej prostytutce, że robi pośmiewisko z siebie i z niego. Zupełnie jakby wyrzekał się takiej matki. I wtedy Werner powierzy mu swoją tajemnicę sprzed lat, dzięki której stanie się dla Damiana prawdziwym ojcem.

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Przyjaźń Wernera z Sandrą w 1542 odcinku "M jak miłość" wkroczy w nową fazę. Dotąd lekkomyślny, skaczący z kwiatka na kwiatek, niestały w uczuciach Adam poczuje, że musi zachować się racjonalnie, żeby ratować rodzinę!

A wszystko dlatego, że przeszłość Sandry, o której była prostytutka chciałaby zapomnieć, powróci w najmniej spodziewanym  momencie. I sprawi ból nie tylko jej, lecz także jej synowi Damianowi, który w 1542 odcinku "M jak miłość" będzie musiał zmierzyć się z tym , kim była jego matka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1542: Łukasz każe Katii wracać do Igora, ale Marta nie wypuści ich z kraju!

Do baru Otara (David Gamtsemlidze), w którym Sandra pracuje jako kelnerka w 1542 odcinku "M jak miłość" zajrzy szef klubu nocnego, w którym kobieta kiedyś tańczyła i od razu ją rozpozna.- No nie wierzę, kopę lat… Kto by pomyślał, że wylądujesz w takiej dziurze? Jak ci tu płacą? A może wrócisz do mnie, do pracy?

Sandra zblednie i w 1542 odcinku "M jak miłość" spróbuje natręta wyprosić. Na tyle szybko, by ich rozmowy nie usłyszeli goście baru i by nie skompromitował jej w nowej pracy. - Nie mamy o czym ze sobą rozmawiać... Żegnam!

Dawny szef Sandry w 1542 odcinku "M jak miłość" się nie podda. Zarzuci kelnerce, że jest takim samym klientem jak inni i ma prawo zostać obsłużony w należyty sposób. Rozmowę usłyszy Damian, który wściekły stanie w obronie matki. Nastolatek rzuci się na znajomego Sandry z pięściami. Nie zważając na to, że jego dziewczyna Ania będzie obok. - Nie słyszałeś, co powiedziała? Wynoś się!

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

W starciu Damian w 1542 odcinku "M jak miłość" będzie bez szans, ale za to Sandrę skutecznie obroni Werner. Kiedy prawnik wyprowadzi natrętnego klienta na ulicę, Damian ze łzami w oczach i pogardą w głosie rzuci do matki. - Jesteś pośmiewiskiem… I ja też, przez ciebie!Była prostytutka, która z miłości do syna zaczęła nowe życie zupełnie się załamie. - On ma rację… Co ze mnie za matka?! Pocieszy ją dopiero Adam, który w 1542 odcinku "M jak miłość" zachowa się jak odpowiedzialny partner i ojciec Damiana!

Nie przegap: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

Werner w 1542 odcinku "M jak miłość" przywoła syna Sandry do porządku. Widząc go pijącego piwo, wyzna, że sam wychowywał się bez matki, więc może mu poradzić, żeby docenił miłość Sandry. Po raz pierwszy w życiu Werner w 1542 odcinku "M jak miłość" powierzy komuś tajemnicę swojej rodziny, tragedii jaka go spotkała przed laty, która wpłynęła na to jaki teraz jest.

M jak miłość odc. 1542 Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1542 Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)
M jak miłość odc. 1523 po wakacjach 2020. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1523 po wakacjach 2020. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze