Znowu w domu. M jak miłość

i

Autor: PAT

M jak miłość, odcinek 1588: Asia wkrótce powróci z Francji! Jej powrót ściągnie na głowę Kamila spore kłopoty

2021-05-09 10:32

Barbara Kurdej-Szatan ponownie pojawi się w "M jak miłość"! Powrót jej serialowej bohaterki Joasi do Polski nie wszystkich mieszkańcom Deszczowej będzie jednak na rękę. W 1588 odcinku "M jak miłość" najbardziej dobije Kamila Gryca (Marcin Bosak), który wynajmuje dom od Chodakowskiej!

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Po wielu życiowych zawirowaniach Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wraz z dziećmi zdecydowała się wyjechać do Francji na dłużej. Na czas jej nieobecności w mieszkaniu Chodakowskiej zamieszkał Kamil (Marcin Bosak) razem ze swoją córeczką (Hann Nowosielska), gdzie oboje zdążyli się już zadomowić. Wkrótce czekać ich będzie spora rewolucja, gdy niespodziewanie okaże się, że Asia zdecydowała się wrócić do Polski szybciej, niż planowała.

Dla stęsknionych za Chodakowską i jej dziećmi mieszkańców ulicy Deszczowej będzie to wspaniała wiadomość. Gryc jednak zupełnie nie będzie na nią przygotowany. Rychły powrót właścicielki domu, w którym dotąd mieszkał, oznacza dla niego konieczność natychmiastowej wyprowadzki, a znalezienie nowego lokum wcale nie okaże się łatwym zadaniem. Szczęśliwy traf sprawi, że Kamilowi uda się ostatecznie wynająć inny dom znajdujący się w okolicy. Prawnik bez wahania zdecyduje się na wynajem, zupełnie nieświadomy tego, jak mroczną historię skrywa budynek.

Emisja w TV:

M jak miłość

poniedziałek-wtorek 20.55 TVP 2

Najnowsze