M jak miłość, odcinek 1586: Podły spisek Argasińskiego przeciwko Anecie. Ordynator będzie miał sporo na sumieniu. Przez niego Chodakowska trafi za kraty?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1586: Podły spisek Argasińskiego przeciwko Anecie. Ordynator będzie miał sporo na sumieniu. Przez niego Chodakowska trafi za kraty?

M jak miłość, odcinek 1586: Podły spisek Argasińskiego przeciwko Anecie. Ordynator będzie miał sporo na sumieniu. Przez niego Chodakowska trafi za kraty?

2021-04-13 10:25

W 1586 odcinku "M jak miłość" Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) przejdzie samego siebie! Zacznie udawać wielkiego przyjaciela Anety (Ilona Janyst) tylko po to, by wrobić ją w okrutny przekręt. Ordynator najpierw podrywał Chodakowską, potem chciał ją wyrzucić z pracy, a teraz w "M jak miłość" wykorzysta ją do rozwiązania szemranych zatargów z przeszłości. Szkoda tylko, że Argasiński ma tyle na sumieniu, że może wpakować siebie lub Anetę za kraty! Z medycyną nie ma żartów, a Jerzy chyba o tym zapomni.

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1586 odcinku "M jak miłość" Argasiński nagle dostrzeże w Anecie wspaniałą panią doktor i nawet wpisze ją do grafiku operacji, o co tak długo się starała. Można by pomyśleć, że ordynator stanie się wspaniałomyślny, ale nic bardziej mylnego. Jerzy Argasiński z "M jak miłość" spróbuje wykorzystać Chodakowską do swoich szemranych interesów i dlatego zacznie być dla niej wybitnie miły. Niedługo potem się okaże, że wplątał się w niezłe zamieszanie, a całą odpowiedzialność i winę ma wziąć na siebie Aneta. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1585: Paweł zatrzyma przy sobie Frankę w sprytny sposób. Nie kocha jej, ale pieniądze wszystko między nimi zmienią

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka. Nie będzie już cieniem Olka

W 1586 odcinku "M jak miłość" ordynator poprosi Anetę, by ta napisała pod jego dyktando opinię dla sądu dotyczącą osoby z przeszłości Jerzego. Niejaki Herman (Piotr Łukowski) będzie oskarżony o przestępstwo i prawdopodobnie trafi za kraty. Aneta w "M jak miłość" nie da się nabrać na słodkie słówka i od razu zrozumie, że za fałszowanie opinii medycznych dla sądu, sama może pójść siedzieć! Odmówi Argasińskiemu, bo będzie wiedziała, że Jerzy potrzebuje sfałszowanych, a nie rzetelnych dokumentów.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2427: Powrót Stawickiego! Po ślubie z Anetą zrobi z Dominiki wariatkę

Argasiński w 1586 odcinku "M jak miłość" nie podda się i sam będzie brnął w spisek, w który spróbuje uwikłać Anetę. To on wyda fałszywą opinię lekarską i w ten sposób wejdzie we współpracę z oskarżonym Hermanem. Póki co nie wiadomo kim tak naprawdę jest oskarżony mężczyzna i dlaczego Argasiński ryzykuje karierę swoją i Anety, tylko po to, żeby mu "pomóc". Niestety mogą być z tego niezłe kłopoty. Chodakowska, podobnie jak Argasiński, często mieszają się w niejasne sytuacje. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze