M jak miłość, odcinek 1583: Rozpacz Kingi. Wszyscy ją zostawią w decydującym momencie. Nawet Ala i Ewka będą w zmowie! - ZDJĘCIA

2021-04-14 8:45 Agnieszka Pyź
M jak miłość, odcinek 1583: Rozpacz Kingi. Wszyscy ją zostawią w decydującym momencie. Nawet Ala i Ewka będą w zmowie! - ZDJĘCIA
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1583: Rozpacz Kingi. Wszyscy ją zostawią w decydującym momencie. Nawet Ala i Ewka będą w zmowie! - ZDJĘCIA

W 1583 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) pogrąży się w rozpaczy, bo z "Bistro za rogiem" odejdzie ostatni pracownik! Po tym jak Zduńska zwolniła kelnerki, Alę (Alicja Ostolska) i Ewkę (Jowita Chwałek), teraz wystawi ją kucharz Krzysiek. I to w najbardziej gorącej chwili. W sylwestra Kinga zostanie zupełnie sama w bistro. A do tego z zamówieniami klientów, którzy będą czekali na imprezowy catering. Zduńska będzie o krok od załamania. Zwłaszcza kiedy w 1583 odcinku "M jak miłość" Ala i Ewka wrócą nagle do lokalu, a Kinga odkryje, że kelnerki były w zmowie z kucharzem.

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Bistro Kingi w 1583 odcinku "M jak miłość" zostanie bez obsługi! W kawiarni Zduńskiej nagle zabraknie kucharza, bo Krzysiek wystawi szefową w sylwestra, nie dbając o to, że kilku klientów zamówiło catering na imprezy w ostatni dzień roku. Kinga wpadnie w panikę, świadoma tego, że sama zupełnie sobie nie poradzi. Wsparcie żonie okaże Piotrek (Marcin Mroczek), ale nawet we dwójkę poniosą porażkę w kuchni. Bez zdolności kulinarnych Zduńscy w 1583 odcinku "M jak miłość" nie przygotują wykwintnych dań wege!

A do tego Kingę w 1583 odcinku "M jak miłość" dobiją Ala i Ewka. Bo wyrzucone z pracy kelnerki, które ostatnio urządziły pijacką imprezę studentką i sprowadziły do lokalu policję, będą błagały, żeby dała im kolejną szansę. Piotrek uprzedzi ukochaną, że nie powinna wierzyć nieodpowiedzialnym 19-latką, którą mogą przecież ostatecznie pogrążyć jej biznes. Ale Zduńscy w 1583 odcinku "M jak miłość" nie będą wiedzieli, że kelnerki mają klucze do bistro, bo działały w zmowie z kucharzem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1583: Upadek bistro Kingi! Wyrzuciła kelnerki, ale Franka zaprowadzi tam porządek

Niespodziewanie w 1583 odcinku "M jak miłość" Ala i Ewka wkroczą do kawiarni Zduńskiej, czym wprawią szefową w osłupienie. - Kto was tu wpuścił? - Krzysiek oddał nam swoje klucze... - Wiedziałyście o tym?! Że Krzysiek mnie wystawi!? - zapyta z niedowierzaniem Kinga. Dziewczyny będą tłumaczyły, że dzwoniły i chciały ją uprzedzić. Załamana Kinga weźmie się w garść, widząc zaangażowanie kelnerek i chęci do pracy.

Nastolatki nie tylko przyjadą do bistro, by Zduńskiej pomóc, ale w 1583 odcinku "M jak miłość" przywiozą też z Grabiny sporo domowego jedzenia po świętach. Tyle tylko, że to będą tylko mięsne potrawy. A niemal wszystkie zamówienia były na dania wege. Dramatyczną sytuację w bistro Kingi w 1583 odcinku "M jak miłość" uratuje Franka (Dominika Kachlik).

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1585: Paweł zatrzyma przy sobie Frankę w sprytny sposób. Nie kocha jej, ale pieniądze wszystko między nimi zmienią

Pechowo fryzjerka wyleci z pracy w salonie właśnie w sylwestra. A wszystko przez nachalnego klienta, który w 1583 odcinku "M jak miłość" zacznie się do niej przystawiać. W odwecie Franka przefarbuje mu włosy na kolorowo. Ale za ten wybryk straci posadę. Ukochana Pawła (Rafał Mroczek) pomoże Kindze w bistro, bo okaże się specjalistką od kuchni wege. Do tego sprawnie pokieruje całym zespołem! Ala i Ewka będą przy niej chodziły jak w zegarku.

Kinga w 1583 odcinku "M jak miłość" będzie zachwycona popisami kulinarnymi Franki. Dzięki niej bistro będzie uratowane. - To jest genialne! Franka, gdzie ty się nauczyłaś tak gotować? - Praktykowałam u mojej ciotki! Ona jest naprawdę niezła w te klocki. Miała pierwszą knajpę wege w Bukowinie. Tam podłapałam parę patentów... - Wielkie dzięki, Franka, ratujesz mi życie... Nie wiem, jak ci się odwdzięczę!

Także Piotrek w 1583 odcinku "M jak miłość" będzie pod wrażeniem zdolnościami przyszłej bratowej. - Mógłbym tak jeść codziennie! Franka, rzuć robotę, Kinga cię zatrudni jako szefa kuchni... Masz do tego talent, dziewczyno! Później Zduński uśmiechnie za to się także do Ewki oraz Ali. - Wiecie, co? Jeszcze dziś rano uważałem, że Kinga nie powinna was przyjmować z powrotem do roboty, ale chyba zmienię zdanie!

W ostatni dzień roku w 1583 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek zrobią z Franki menadżerkę bistro i na nowo powitają w zespole kelnerki, Alę i Ewkę. Na tym jednak koniec dobrych wieści! Bo w domu Zduńskich przy Deszczowej w tym czasie rozegra się dramat. Nagle wybuchnie pożar. Ogień pojawi się kiedy Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) przyniesie do domu zapas fajerwerków, które nagle same się zapalą. Przerażony Misiek w 1583 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do matki przekazując jej wiadomość, że wszystko się pali. 

Na Zduńskich padnie blady strach, bo w 1583 odcinku "M jak miłość" ich syn Misiek oraz ich córka Lenka (Marysia Głowacka), a także bliźniaczki, Emilka Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka) znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

M jak miłość odc. 1583. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1583. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik), Ala (Alicja Ostolska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik), Ala (Alicja Ostolska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze