M jak miłość, odcinek 1583: Rozpacz Kingi. Wszyscy ją zostawią w decydującym momencie. Nawet Ala i Ewka będą w zmowie! - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1583: Rozpacz Kingi. Wszyscy ją zostawią w decydującym momencie. Nawet Ala i Ewka będą w zmowie! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1583: Rozpacz Kingi. Wszyscy ją zostawią w decydującym momencie. Nawet Ala i Ewka będą w zmowie! - ZDJĘCIA

2021-04-14 8:45

W 1583 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) pogrąży się w rozpaczy, bo z "Bistro za rogiem" odejdzie ostatni pracownik! Po tym jak Zduńska zwolniła kelnerki, Alę (Alicja Ostolska) i Ewkę (Jowita Chwałek), teraz wystawi ją kucharz Krzysiek. I to w najbardziej gorącej chwili. W sylwestra Kinga zostanie zupełnie sama w bistro. A do tego z zamówieniami klientów, którzy będą czekali na imprezowy catering. Zduńska będzie o krok od załamania. Zwłaszcza kiedy w 1583 odcinku "M jak miłość" Ala i Ewka wrócą nagle do lokalu, a Kinga odkryje, że kelnerki były w zmowie z kucharzem.

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Bistro Kingi w 1583 odcinku "M jak miłość" zostanie bez obsługi! W kawiarni Zduńskiej nagle zabraknie kucharza, bo Krzysiek wystawi szefową w sylwestra, nie dbając o to, że kilku klientów zamówiło catering na imprezy w ostatni dzień roku. Kinga wpadnie w panikę, świadoma tego, że sama zupełnie sobie nie poradzi. Wsparcie żonie okaże Piotrek (Marcin Mroczek), ale nawet we dwójkę poniosą porażkę w kuchni. Bez zdolności kulinarnych Zduńscy w 1583 odcinku "M jak miłość" nie przygotują wykwintnych dań wege!

A do tego Kingę w 1583 odcinku "M jak miłość" dobiją Ala i Ewka. Bo wyrzucone z pracy kelnerki, które ostatnio urządziły pijacką imprezę studentką i sprowadziły do lokalu policję, będą błagały, żeby dała im kolejną szansę. Piotrek uprzedzi ukochaną, że nie powinna wierzyć nieodpowiedzialnym 19-latką, którą mogą przecież ostatecznie pogrążyć jej biznes. Ale Zduńscy w 1583 odcinku "M jak miłość" nie będą wiedzieli, że kelnerki mają klucze do bistro, bo działały w zmowie z kucharzem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1583: Upadek bistro Kingi! Wyrzuciła kelnerki, ale Franka zaprowadzi tam porządek

Niespodziewanie w 1583 odcinku "M jak miłość" Ala i Ewka wkroczą do kawiarni Zduńskiej, czym wprawią szefową w osłupienie. - Kto was tu wpuścił? - Krzysiek oddał nam swoje klucze... - Wiedziałyście o tym?! Że Krzysiek mnie wystawi!? - zapyta z niedowierzaniem Kinga. Dziewczyny będą tłumaczyły, że dzwoniły i chciały ją uprzedzić. Załamana Kinga weźmie się w garść, widząc zaangażowanie kelnerek i chęci do pracy.

Nastolatki nie tylko przyjadą do bistro, by Zduńskiej pomóc, ale w 1583 odcinku "M jak miłość" przywiozą też z Grabiny sporo domowego jedzenia po świętach. Tyle tylko, że to będą tylko mięsne potrawy. A niemal wszystkie zamówienia były na dania wege. Dramatyczną sytuację w bistro Kingi w 1583 odcinku "M jak miłość" uratuje Franka (Dominika Kachlik).

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1585: Paweł zatrzyma przy sobie Frankę w sprytny sposób. Nie kocha jej, ale pieniądze wszystko między nimi zmienią

Pechowo fryzjerka wyleci z pracy w salonie właśnie w sylwestra. A wszystko przez nachalnego klienta, który w 1583 odcinku "M jak miłość" zacznie się do niej przystawiać. W odwecie Franka przefarbuje mu włosy na kolorowo. Ale za ten wybryk straci posadę. Ukochana Pawła (Rafał Mroczek) pomoże Kindze w bistro, bo okaże się specjalistką od kuchni wege. Do tego sprawnie pokieruje całym zespołem! Ala i Ewka będą przy niej chodziły jak w zegarku.

Kinga w 1583 odcinku "M jak miłość" będzie zachwycona popisami kulinarnymi Franki. Dzięki niej bistro będzie uratowane. - To jest genialne! Franka, gdzie ty się nauczyłaś tak gotować? - Praktykowałam u mojej ciotki! Ona jest naprawdę niezła w te klocki. Miała pierwszą knajpę wege w Bukowinie. Tam podłapałam parę patentów... - Wielkie dzięki, Franka, ratujesz mi życie... Nie wiem, jak ci się odwdzięczę!

Także Piotrek w 1583 odcinku "M jak miłość" będzie pod wrażeniem zdolnościami przyszłej bratowej. - Mógłbym tak jeść codziennie! Franka, rzuć robotę, Kinga cię zatrudni jako szefa kuchni... Masz do tego talent, dziewczyno! Później Zduński uśmiechnie za to się także do Ewki oraz Ali. - Wiecie, co? Jeszcze dziś rano uważałem, że Kinga nie powinna was przyjmować z powrotem do roboty, ale chyba zmienię zdanie!

W ostatni dzień roku w 1583 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek zrobią z Franki menadżerkę bistro i na nowo powitają w zespole kelnerki, Alę i Ewkę. Na tym jednak koniec dobrych wieści! Bo w domu Zduńskich przy Deszczowej w tym czasie rozegra się dramat. Nagle wybuchnie pożar. Ogień pojawi się kiedy Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) przyniesie do domu zapas fajerwerków, które nagle same się zapalą. Przerażony Misiek w 1583 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do matki przekazując jej wiadomość, że wszystko się pali. 

Na Zduńskich padnie blady strach, bo w 1583 odcinku "M jak miłość" ich syn Misiek oraz ich córka Lenka (Marysia Głowacka), a także bliźniaczki, Emilka Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka) znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

M jak miłość odc. 1583. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1583. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik), Ala (Alicja Ostolska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik), Ala (Alicja Ostolska)
Najnowsze