M jak miłość, odcinek 1581: Żenujące błaganie Ali o zbliżenie z Rafałem. Aż tak oszaleje na jego punkcie?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1581: Żenujące błaganie Ali o zbliżenie z Rafałem. Aż tak oszaleje na jego punkcie?

M jak miłość, odcinek 1581: Żenujące błaganie Ali o zbliżenie z Rafałem. Aż tak oszaleje na jego punkcie?

2021-04-08 14:41

W 1581 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) przejdzie samą siebie! Przecież sama deklarowała, że nie ma zamiaru więcej męczyć Rafała (Jakub Kucner), który od zawsze był bardziej zainteresowany Sonią (Barbara Wypych) niż nią. Młoda dziewczyna tego nie zrozumie i w 1581 odcinku "M jak miłość" znów zacznie żałośnie prosić o zbliżenie się do mężczyzny. Zastanie go półnagiego i mokrego, co rozpali jej zmysły. Chyba się zapomni, bo posunie się za daleko. Jak zareaguje Rafał na jej koszmarną nachalność?

"M jak miłość" odcinek 1581 - poniedziałek, 12.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1581 odcinku "M jak miłość" Ala znów uda się do leśniczówki. Nie będzie jej przeszkadzało, że Rafał nigdy nie okazywał jej większego zainteresowania. Spotykał się z nią bardziej z litości i poczucia, że "tak wypada" niż z prawdziwych uczuć. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" dziewczyna zadeklarowała, że nie ma już zamiaru go męczyć. Długo jednak nie wytrwa w swoim postanowieniu, ponieważ znów zacznie go nagabywać. Zastanie go półnagiego, ale nawet się nie zawstydzi. Wręcz przeciwnie! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Żałosny koniec Łukasza i Patrycji. Argasiński wywiezie żonę za granicę! Łukasz już nigdy jej nie zobaczy

Ala w "M jak miłość" nie odpuści i będzie udawać, że przyjechała, by policjanta przeprosić.

- Przyjechałam tu specjalnie, żeby cię przeprosić. Ostatnio chyba trochę przesadziłam. Przybywam tu w duchu świątecznego pojednania. Zgoda? - powie.

- No dobra, zgoda. Teraz uciekał, bo za pół godziny zbieram się do pracy - Rafał da do zrozumienia, że dziewczyna ma sobie iść. 

Ona jednak nadal będzie żebrać o jego uwagę i wprosi się na herbatę, którą Stadnicki każe jej zrobić samemu! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Upadek bistro Kingi! Wyrzuciła kelnerki, a teraz zostanie sama. Franka zaprowadzi tam porządek

W 1581 odcinku "M jak miłość" Ala wymyśli jak się zbliżyć z Rafałem i zaprosi go na święta?

- To co, zostajesz biedaku sam jak palec? - zapyta dziewczyna. 

- Poradzę sobie. Kupię sobie śledzika, odpalę jakiś film i przynajmniej nikt nie będzie kradł mi pilota - powie dosadnie Rafał. 

- Nie ma mowy, wujek zlecił mi misję specjalną i kazał mi cię przekonać, żebyś święta spędził z nami. 

W "M jak miłość" sytuacja między Alą i Rafałem staje się coraz bardziej żenująca. Widać, że dziewczyna robi już wszystko, byle mogli być blisko siebie. 

Najnowsze