M jak miłość, odcinek 1581: Bartek znów trafi do więzienia? Pobije gwałciciela Uli, a to jeszcze nie wszystko

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1581: Bartek znów trafi do więzienia? Pobije gwałciciela Uli, a to jeszcze nie wszystko

M jak miłość, odcinek 1581: Bartek znów trafi do więzienia? Pobije gwałciciela Uli, a to jeszcze nie wszystko

W 1581 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arek Smoleński) może znów trafić za kraty! Mąż Uli (Iga Krefft) oszaleje na wieść, że jego ukochana żona została zgwałcona przez obleśnego szefa (Krzysztof Szczepaniak)! Bartek nie tylko pobije drania, ale rozpęta też wielką burzę w firmie. Czy były szef Uli nie zostanie dłużny w 1581 odcinku "M jak miłość" i wsadzi Bartka do więzienia?

"M jak miłość" odcinek 1581 - poniedziałek 12.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1581 odcinku "M jak miłość" Bartek dowie się, jak straszne upokorzenie przeżyła w nowej pracy Ula. Kiedy kochający mąż zrozumie, że jego żona została przez obleśnego szefa zgwałcona, znów zagrzeje się w nim krew. Czy Bartek znów trafi do więzienia, tym razem za pobicie?

Istnieje, niestety takie prawdopodobieństwo, bo kiedy Bartek w 1581 odcinku "M jak miłość" usłyszy od żony, jak strasznie upokorzył ją szef, natychmiast wyruszy do Warszawy. I będzie miał wyłącznie złe zamiary wobec drania, który skrzywdził jego żonę.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1577: Chore zagrania matki Poli. Tak Weronika załatwi Kamila i zrobi z Anity psychopatkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!
M jak miłość odc. 1580. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1580. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

W 1581 odcinku "M jak miłość" Bartek dowie się też od Uli że zboczeniec obiecywał jej za seks awans i podwyżkę! Czyli Kacper Raczkowski chciał z jego żony zrobić swoją osobistą prostytutkę!

 - Dlaczego od razu mi nie powiedziałaś? - Bartek będzie wściekły.

 - Bo nie chciałam robić z tego afery... - Ula będzie smutna i przerażona.

- Afery?! To należało zgłosić na policję! Gnojek powinien dostać za swoje - Bartek nie będzie w stanie się uspokoić.

Bartek będzie w takim stanie w 1581 odcinku "M jak miłość", że do Warszawy nie pojedzie sam, tylko w "obstawie" Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Ale nikt nie byłby w stanie powstrzymać go przed tym co zrobi...

Bartek i Tadeusz szybko odszukają byłego szefa Uli w 1581 odcinku "M jak miłość", a Lisiecki nie wdając się w żadne dyskusje, złapie gwałciciela żony za kurtkę i zacznie szarpać. 

- Ula Lisiecka, moja żona... Była tu w zeszłym tygodniu. Pamiętasz ją? Pamiętasz, gnojku, czy nie? Przyjąłeś ją do pracy, a potem wystartowałeś do niej z łapami. Co, nic nie mówisz?  Tchórz cię obleciał? - Bartek będzie krzyczał na gwałciciela.

- Co pan robi?! - zaprotestuje Raczkowski.

- Z dziewczynami jesteś odważny, co? Zobaczymy, czy ze mną też będziesz! - rzuci Bartek i przyciśnie go do budynku.

 - Niech mnie pan puści... - spanikuje gwałciciel.

Tadeusz spróbuje powstrzymać Bartka, zanim posunie się za daleko. Ale mąż Uli nie będzie słuchał dobrych rad i zobaczymy w 1581 odcinku "M jak miłość", że jest w stanie drania zatłuc! 

- Wysłałem maila do twojej firmy i szefów. Wszystko opisałem. Módl się, żeby skończyło się to dla ciebie tylko dyscyplinarką... - rzuci Bartek.

Czy mąż Uli pobije jej byłego szefa tak, że ofiara wezwie policję? A gwałciciel może przestraszy się konsekwencji i schowa przed wymiarem sprawiedliwości, również w swojej firmie? Jeżeli broniąc się przed stratą pracy wielki pan manager wybierze walkę z udziałem policji, Bartek w 1581 odcinku "M jak miłość" może mieć poważne kłopoty...   

M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Najnowsze