M jak miłość, odcinek 1575: Aneta odkryje przed Marcinem prawdę o Izie i Michale. Nie uwierzy w to co od niej usłyszy

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1575: Aneta odkryje przed Marcinem prawdę o Izie i Michale. Nie uwierzy w to co od niej usłyszy

M jak miłość, odcinek 1575: Aneta odkryje przed Marcinem prawdę o Izie i Michale. Nie uwierzy w to co od niej usłyszy

2021-03-16 10:56

W 1575 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) nie odpuści Marcinowi (Mikołaj Roznerski), który zaszył się w siedlisku i znalazł pocieszenie w alkoholu. Z perspektywy Chodakowskiego, Iza (Adriana Kalska) perfidnie go kłamała, a on nie może pozbyć się z pamięci widoku nagiej żony w objęciach Michała (Paweł Deląg). W 1575 odcinku "M jak miłość" to Aneta zacznie tłumaczyć mu całą sytuację, ale nie będzie się spodziewała ostrej reakcji Marcina... Chodakowski nie da sobie nic przetłumaczyć.

"M jak miłość" odcinek 1575 - wtorek, 16.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1575 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek (Maurycy Popiel) dowiedzą się, że Marcin wyjechał do Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Chodakowska nie pozwoli, by brat interweniował i sama uda się do siedliska. Na miejscu spotka Olewicza (Tomasz Dedek), który również zmartwi się o los detektywa. Nikt nie będzie się spodziewał, że Marcin uciekł w alkohol i nie radzi sobie z emocjami. Kryzys małżeński Izy i Marcina w "M jak miłość" przybierze na sile. Aneta spróbuje zawalczyć o ich pogodzenie się. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1579: Marcin i Michał wsadzą Bosackiego do więzienia! To jeszcze nie koniec horroru Chodakowskich

M jak miłość, odcinek 1575 ZWIASTUN. Bosacki nie da spokoju Izie i Michałowi. Dostarczy Michałowi kolejny filmik

Aneta w 1575 odcinku "M jak miłość" spróbuje wytłumaczyć Marcinowi całą sytuację.

- Marcin, przysięgam na co chcesz, to nie jest wina Izy, ani nawet Michała. To ten świr wszystko ukartował, ten cholerny Bosacki. Jak mi nie wierzysz, zadzwoń do Izy - zacznie Aneta. 

- Nie, zaraz, zaraz. Ja tu czegoś nie rozumiem. Skoro Bosacki dodał im czegoś do drinków, Iza była zupełnie nieświadoma, to dlaczego potem wszystko przede mną ukrywała? Cały czas kłamała! Coś mi się tutaj nie klei, Aneta. 

- Wszystkie odpowiedzi zna Iza, porozmawiaj z nią, tylko o to cię proszę... - Chodakowska w 1575 odcinku "M jak miłość" będzie nieugięta. 

Przeczytaj: Rozstanie w M jak miłość, a teraz to! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub w tajemnicy? Zaskakujące słowa aktora

Bosacki (Dariusz Kordek) w "M jak miłość" przejdzie natomiast samego siebie. Zmontuje kolejne wideo, na którym widać uśmiechniętych Izę i Marcina, którzy się przytulają! Z materiału nie będzie wynikało, że to tylko przyjacielskie objęcie po wygranym kontrakcie dla wydawnictwa. Aneta także niewiele pomoże. Jej rozmowa z Marcinem skończy się na niczym. Chodakowski będzie uparty i nie przyjmie jej tłumaczeń. Wszystko wskazuje na to, że o zażegnaniu kryzysu między nim a Izą w "M jak miłość" nie ma mowy. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze