M jak miłość, odcinek 1573: Rozpacz Marcina po zdradzie Izy. Uwierzy, że przespała się z Michałem! Nigdy jej nie wybaczy - WIDEO

2021-03-09 21:09 ag
M jak miłość, odcinek 1573: Rozpacz Marcina po zdradzie Izy. Uwierzy, że przespała się z Michałem! Nigdy jej nie wybaczy - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Rozpacz Marcina po zdradzie Izy. Uwierzy, że przespała się z Michałem! Nigdy jej nie wybaczy - WIDEO

W 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zobaczy nagranie, na którym naga Iza (Adriana Kalska) leży w łóżku z Michałem (Paweł Deląg). Bosacki (Dariusz Kordek) podaruje Chodakowskiemu dowód zdrady Izy i tym samym zniszczy mu życie. Bo Marcin uwierzy, że żona przespała się z Ostrowskim. Z pogardą w głosie wyrzuci jej, że już wie co zrobiła w Krakowie. Z oczu Marcina w 1573 odcinku "M jak miłość" popłyną łzy. Nie będzie mógł patrzeć na Izę, nie zniesie jej czułych pocałunków i słów. To już koniec Izy i Marcina w "M jak miłość"? Zobaczcie WIDEO co dalej z tą parą.

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek, 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" rozstaną się w 1573 odcinku? Kłamstwa Izy na temat tego co wydarzyło się w Krakowie popchną Chodakowskiego do desperackiej decyzji. Pojedzie do hotelu, w którym żona nocowała z Michałem i Bosackim podczas służbowej delegacji. Na miejscu dokona wstrząsającego odkrycia. Z pomocą sprzątaczki ustali, że Izie stało się coś złego. To on widziała Chodakowską po feralnej nocy z Michałem jak płakała na schodach. Dla Marcina w 1573 odcinku "M jak miłość" będzie jasne, że Iza ma przed nim jakieś bolesne tajemnice. Ale w najczarniejszych przypuszczeniach nie będzie brał pod uwagę zdrady ukochanej.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Po powrocie do Warszawy u Marcina w 1573 odcinku "M jak miłość" zjawi się Bosacki. Wręczy mu pendrive z dowodem na zdradę Izy. - Zrozumiesz jak jak się czułem kiedy ty niszczyłeś moje życie! Wyjątkowo niebezpieczny i przebiegły Bosacki będzie triumfował wiedząc, że jego plan się udał.

- Bosacki satysfakcję ma, taką samczo-męską, że dopiął swego. To jest ogromna energia, ale taka zła, ciemna energia - ocenił swojego bohatera Dariusz Kordek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Tymczasem pod nieobecność męża w 1573 odcinku "M jak miłość" Iza umówi się z Anetą (Ilona Janyst), żeby powiedzieć jej o nagraniu nocy z Michałem i szantażu Bosackiego. - On się musi dowiedzieć od ciebie! - poradzi jej przyjaciółka. - Marcin nie odbiera telefonu, nikt nie wie gdzie on jest - załamie się Iza, która będzie gotowa powiedzieć mężowi całą prawdę.

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

Sprawdź też: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

Niestety w 1573 odcinku "M jak miłość" Izę będzie czekała przykra niespodzianka. Marcin wróci późnym wieczorem, kiedy dzieci będą już spały. I nie odezwie się do niej ani słowem. - Kotku, gdzie ty byłeś tyle czasu. Martwiłam się... Wszystko w porządku? - zapyta przestraszona. A wtedy Chodakowski pokaże jej nagranie, na którym leży nago w łóżku z Michałem. Nie powstrzyma przy tym łez.

- Już wiem, co robiłaś w Krakowie - rzuci z pogardą do żony. Wstrząśnięta Iza nie zdoła nic powiedzieć, odsunie się od męża także pogrążając się w rozpaczy.

- Ten zawód w oczach Marcina jest tak znaczący, że ta ich relacja rozlatuje się i tak naprawdę pod znakiem zapytania jest cała ich rodzina. Iza jakby mogła cofnąć czas, to o wszystkim powiedziałby Marcinowi od razu - wyznała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1574 odcinku "M jak miłość" Nie zechce słuchać już żadnych wyjaśnień żony. W środku nocy spakuje się i odejdzie od Izy, zostawiając ją samą z dziećmi. Ucieknie do Grabiny! Co prawda Iza wybiegnie za Marcinem z mieszkanie, ale on nawet się nie zatrzyma. Zrozpaczona poczuje, że straciła wszystko o co tak długo walczyła razem z ukochanym.

- To jest szok zobaczyć swoją ukochaną w łóżku z innym mężczyzną! Takie emocje nie do opisania. Marcin ucieka. Dla niego to już jest koniec! Nie widzi możliwości powrotu do normalnego życia - zdradził Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Tak właśnie rozpadnie się małżeństwo Chodakowskich? Iza i Marcin w 1574 odcinku "M  jak miłość" rozstaną się już na zawsze? Wszystko wskazuje na to, że między nimi już nie będzie tak jak dawniej.

M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze