M jak miłość, odcinek 1573: Wstrząsające odkrycie Marcina w Krakowie. Naćpana Iza była w koszmarnym stanie. Znajdzie się świadek!

2021-02-17 14:59 jkk
M jak miłość, odcinek 1573: Wstrząsające odkrycie Marcina w Krakowie. Naćpana Iza była w koszmarnym stanie. Znajdzie się świadek!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Wstrząsające odkrycie Marcina w Krakowie. Naćpana Iza była w koszmarnym stanie. Znajdzie się świadek!

W 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) dokona przerażającego odkrycia! Chodakowski przeprowadzi śledztwo w hotelu w Krakowie, w którym naćpana Iza (Adriana Kalska) wylądowała w łóżku z Michałem (Paweł Delag). Marcin szybko znajdzie świadków wydarzeń tamtej nocy i poranka. I niestety, to czego dowie się na temat zachowania swojej żony zmrozi Chodakowskiemu krew w żyłach w 1573 odcinku "M jak miłość". Czy ktoś widział kompletnie nagą Izę z Michałem tamtej nocy?

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1573 odcinku "M jak miłość" Iza wreszcie zdecyduje się wyznać Marcinowi prawdę na temat strasznej nocy w Krakowie. Długo ukrywała przed nim "zdradę", ale jak już zdecyduje się na wyznanie, Marcin zorientuje się, ze jest okłamywany przez żonę i sam sprawdzi, jak było. 

W tym celu Marcin uda się prosto do krakowskiego hotelu, w którym 'balowała" cała trójka : Bosacki (Dariusz Kordek), Iza i Michał. Tam detektyw Chodakowski szybko znajdzie świadków koszmarnych zdarzeń! Czego dowie się Marcin w 1573 odcinku "M jak miłość"?  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1573: Śledztwo Marcina w sprawie zdrady Izy. Odkryje prawdę o tym co się stało w hotelu

M jak miłość odcinek 1568 ZWIASTUN. Iza ujawni Anecie swoją tajemnicę! Marcin też dowie się o zdradzie?
M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Jako pierwszy złoży zeznania w 1573 odcinku "M jak miłość" barman, który przypomni sobie dziwnego klienta, który wypytywał go, czy nie widział, jak ktoś dodaje do drinków narkotyki. Barman wówczas powiedział Michałowi - bo to on był tym wypytującym gościem hotelu - że niczego nie widział, ale zapamiętał dużą grupę pracowników pewnej korporacji.

- A oni potrafią nieźle się zabawić - usłyszał pisarz o poranku w barze.   

Marcin od pana, który dba o to, aby rozbawionym gościom nie zabrakło trunków nie dowie się wiele więcej. Za to w 1573 odcinku "M jak miłość" trafi na świadka, który widział kompletnie pijaną i naćpaną Izę pod jej pokojem hotelowym! 

Okaże się, że pokojówka, która przyszła posprzątać pokój po "upojnej" nocy Izy z Michałem zauważy, w jakim stanie była pani Chodakowska. Pracownica krakowskiego hotelu zapamięta, że Iza była w fatalnym stanie, a po jej twarzy ciekły łzy. Czy świadek znajdzie jakieś dowody "zdrady" Izy z Michałem? Dowiemy się już w 1573 odcinku "M jak miłość"!  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1570: Basia oszaleje dla Dawida! Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola 

M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze