M jak miłość, odcinek 1572: Pola poprosi Anitę, żeby została jej prawdziwą mamą. Wzruszające wyznanie córki Kamila

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1572: Pola poprosi Anitę, żeby została jej prawdziwą mamą. Wzruszające wyznanie córki Kamila

M jak miłość, odcinek 1572: Pola poprosi Anitę, żeby została jej prawdziwą mamą. Wzruszające wyznanie córki Kamila

2021-02-23 15:40

Pola (Hanna Nowosielska) z "M jak miłość" przeżyła prawdziwą traumę, bo biologiczna mama się jej wyrzekła! Kamil (Marcin Bosak) też nie jest idealnym ojcem, szczególnie, że został w nie poniekąd wrobiony. To dlatego dziewczynka w 1572 odcinku "M jak miłość" wzruszy do łez, kiedy zapyta Anitę (Melania Grzesiewicz), czy ta zostanie jej mamą! Właśnie tak zacznie ją nazywać, nawet w przedszkolu... Pola będzie bardzo potrzebowała mamy, a Kamilowi pęknie serce!

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1572 odcinku "M jak miłość" Pola wplącze się w niezłe tarapaty. Jedna z koleżanek z przedszkolu dogada jej, że nie ma prawdziwej mamy, bo ta jej nie kocha i ją zostawiła. 

- Moja mama mnie kocha. Moja mama kocha mnie najbardziej na świecie - powie zdesperowana Pola.

W przedszkolu dojdzie do bójki między dwiema dziewczynkami, a Kamil nie odbierze telefonu. Na miejscu zjawi się więc Anita, która z przerażaniem odkryje co zaszło. Mała Pola w "M jak miłość" wskaże ją jako swoją mamę!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Szymek zobaczy jak Iza cierpi przez Michała. Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy?

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną!

W 1572 odcinku "M jak miłość" Pola poprosi Anitę, żeby ta była jej mamą, a właściwie tak ją przedstawi.

- Powiedz im, mamo... Powiedz im, że mnie kochasz najbardziej na świecie! - zacznie prosić Pola.

-  Oczywiście, że tak! Kocham cię najbardziej na świecie... Ciocie też potrafią tak kochać... - odpowie zmartwiona Anita.

Po chwili w "M jak miłość" w przedszkolu zjawi się też Gryc, który zobaczy całe zajście, a przedszkolanka pomyśli, że on i Anita są parą.

- Rozstanie rodziców i to, co nieuchronnie następuje potem - to dla dziecka prawdziwe trzęsienie ziemi. Pola bardzo przeżywa fakt, że buduje pan nowy związek - powie kobieta. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński wykończy Anetę! Bezwzględny ordynator zada jej ostateczny cios

Dziecięcy psycholog w 1572 odcinku "M jak miłość" da do zrozumienia Kamilowi, że córka może mieć problemy z psychiką. 

- No cóż... Sprawa jest złożona. Najpierw brak ojca, teraz matki... W takich trudnych sytuacjach dzieci często uciekają w świat wyobraźni, myślenie życzeniowe... Prawdopodobnie Pola bardzo by chciała, żeby pani Anita była jej mamą, wypełniła tę lukę... Może nawet jest skłonna uwierzyć w to, że tak się stanie... - podsumuje kobieta.

Anita w "M jak miłość", chociaż bardzo by chciała, nie zastąpi Poli biologicznej mamy. Może wkrótce jej i Kamilowi uda się stworzyć relację i ciepły dom dla małej dziewczynki. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze