M jak miłość, odcinek 1572: Pola ciężko chora! Kamil usłyszy przerażającą diagnozę w sprawie córki

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1572: Pola ciężko chora! Kamil usłyszy przerażającą diagnozę w sprawie córki

M jak miłość, odcinek 1572: Pola ciężko chora! Kamil usłyszy przerażającą diagnozę w sprawie córki

2021-02-23 22:59

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" przeżyje szok kiedy usłyszy, że jego córka Pola (Hanna Nowosielska) jest poważnie chora! Mała dziewczynka przeszła w życiu tak wiele, że w końcu odbije się to na jej zdrowiu... Wyrodna matka zostawiła ją na pastwę losu i tylko Anita (Melania Grzesiewicz) stara się dać jej trochę matczynego ciepła. Kamil w 1572 odcinku "M jak miłość" załamie się kiedy w przedszkolu dadzą mu znać, że z Polą jest naprawdę źle... Dziecko już nigdy nie będzie zdrowe?

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1572 odcinku "M jak miłość" mała Pola zacznie sprawiać duże problemy. Pobije się z koleżanką z przedszkola, bo ta wytknie jej, że nie ma mamy!

- A ja idę z moją mamą do kina... - córka Kamila pochwali się koleżance. 

- Ale ty nie masz mamy

- A właśnie, że mam!

- Ciekawe, że jakoś nikt jej nie widział...

- Bo moja mama mieszka za granicą, ale niedługo do mnie przyjedzie.

- Nieprawda! Twoja mama cię oddala. Słyszałam, jak moi rodzice o tym rozmawiali...

Od słowa do słowa, w 1572 odcinku "M jak miłość", między dwiema dziewczynkami dojdzie do bójki! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Szymek zobaczy jak Iza cierpi przez Michała. Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy?

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną!

Przedszkolanki w "M jak miłość" nie dodzwonią się do Kamila, więc poinformują o zajściu Anitę, która natychmiast pojawi się na miejscu. 

- Powiedz im, mamo... Powiedz im, że mnie kochasz najbardziej na świecie! - powie Pola.

- Oczywiście, że tak! Kocham cię najbardziej na świecie... Ciocie też potrafią tak kochać... (...) I masz przecież jeszcze swoją mamę, która też cię bardzo kocha, choć jest daleko - zacznie wyjaśniać Anita.

- I masz też tatę, który jest na miejscu... I dopiero co odsłuchał wiadomości... - w przedszkolu zjawi się też Gryc.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński wykończy Anetę! Bezwzględny ordynator zada jej ostateczny cios

Kamil w 1572 odcinku "M jak miłość" zostanie poinformowany, że jego córka ma problemy psychiczne!

- Pola mieszka ze mną od kilku miesięcy. Jej mama... no cóż, w zasadzie... porzuciła ją, ja nagle zostałem z tym wszystkim sam. Pomagali mi przyjaciele, głównie Anita... I pewnie dlatego Pola tak bardzo się do niej przywiązała... Tęskni za matką, jakakolwiek by nie była. Nic dziwnego. Ale de facto ma tylko mnie... - Kamil spróbuje wyjaśnić sprawę w przedszkolu.

- No cóż... Sprawa jest złożona. Najpierw brak ojca, teraz matki... W takich trudnych sytuacjach dzieci często uciekają w świat wyobraźni, myślenie życzeniowe... Prawdopodobnie Pola bardzo by chciała, żeby pani Anita była jej mamą, wypełniła tę lukę... Może nawet jest skłonna uwierzyć w to, że tak się stanie... - oceni dziecięcy psycholog. - Myślę, że powinien pan pomyśleć o wsparciu psychologicznym dla córki. I proszę mieć na względzie, że Pola nawiązała z panią Anitą silną więź emocjonalną. I pewnych rzeczy nie da się już tak po prostu odkręcić... - doda.

Wygląda na to, że Kamil w "M jak miłość" będzie musiał zmierzyć się z nowym problemem, bo zmiany psychiczne u małej dziewczynki, mogą się odbić na całym jej życiu. 

Najnowsze