M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński wykończy Anetę! Bezwzględny ordynator zada jej ostateczny cios

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński wykończy Anetę! Bezwzględny ordynator zada jej ostateczny cios

M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński wykończy Anetę! Bezwzględny ordynator zada jej ostateczny cios

2021-02-23 9:24

W 1571 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) dowie się, że Argasiński (Karol Strasburger) robi wszystko co w jego mocny, by zniszczyć jej karierę lekarza w klinice ortopedii w Miedzeszynie. Jeden błąd Anety, która omal nie zabiła pacjenta podczas operacji ordynator będzie się mścił na Chodakowskiej. Tak, żeby nie wyrzucić jej z pracy, ale by sama odeszła. Następny ruch Argasińskiego w 1571 odcinku "M jak miłość" będzie dla Anety ostatecznym ciosem. Zabierze jej wszystkich pacjentów, a w swoją intrygę wciągnie wroga Chodakowskich, Arka Karnowskiego (Mikołaj Bartosiewicz). Aneta sama odejdzie?

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Koniec Anety w "M jak miłość" będzie przesądzony?! Argasiński nie wybaczy i nie zapomni Chodakowskiej poważnego błędu przed operacją pacjenta. A po tym jak odkryje przekręt Olka (Maurycy Popiel), który wziął winę żony na siebie, będzie pewny, że ta para lekarzy nie może razem pracować w jego klinice ortopedii! Ordynator zyska pewność, że Aneta nie nadaje się na lekarza, a tym bardziej na chirurga ortopedę! Odrażający szef, który słynie z tego, że kobiety traktuje wyjątkowo paskudnie, jak zwykłe obiekty seksualne, w 1571 odcinku "M jak miłość" posunie się do wyjątkowej podłości wobec Anety.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

Zaraz po powrocie Anety i Olka z krótkich wakacji na Sardynii w 1571 odcinku "M jak miłość" Chodakowski będą musieli się zmierzyć z rewolucją jaką na oddziale przeprowadzi Argasiński. Zdesperowana Aneta odkryje, że jej kariera wisi na włosku, a większość pacjentów wybiera leczenie u Arka Karnowskiego. Nieprzypadkowo! To ordynator w 1571 odcinku "M jak miłość" postara się, żeby Karnowski zajął się pacjentami Chodakowskiej, przepisze do niej chorych, którymi opiekowała się lekarka. Powód? Żeby sama odeszła z pracy i nie musiał jej wyrzucać, narażając się tym samym na oskarżenie o seksizm! A wróg Chodakowski skorzysta z tego, że szef go docenia.

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy! Zobaczy seks taśmę z Michałem i uwierzy w zdradę żony

W 1571 odcinku "M jak miłość" Aneta załamie się jeszcze bardziej. Wyżali się Olkowi, że Argasiński chce ją w ten sposób ukarać za błąd przed operacją pacjenta, bo liczy na to, że szybko pozbędzie się jej z oddziału. Ale odejście Anety będzie nie na rękę Łukaszowi (Jakub Józefowicz), który romansuje z żoną ordynatora Patrycją (Alżbeta Lenska), a Chodakowska w 1571 odcinku "M jak miłość" kolejny raz uratuje go przed wpadką. Wszystko wskazuje na to, że Aneta może wykorzystać wiedzę o zdradzie Patrycji z Łukaszem dla własnych celów.

M jak miłość odc. 1565. Aneta (Ilona Janyst), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Aneta (Ilona Janyst), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość odc. 1561. Aneta (Ilona Janyst), Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Aneta (Ilona Janyst), Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany