M jak miłość, odcinek 1572: Kamil znów dowali Anicie. Zrobi z niej grubą łakomczuchę!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1572: Kamil znów dowali Anicie. Zrobi z niej grubą łakomczuchę!

M jak miłość, odcinek 1572: Kamil znów dowali Anicie. Zrobi z niej grubą łakomczuchę!

2021-03-07 9:11

Kamil z "M jak miłość" nie odpuści Anicie (Melania Grzesiewicz). Chociaż już pokazał, że umie jej nieźle dogryźć, znów wywinie numer, z którego nie powinien być dumny. Gryc nie pierwszy raz doczepi się do wagi Anity, na której punkcie jest wyczulona. Laskowska w 1572 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i porządnie wyzwie bezczelnego jej zdaniem Kamila! Kolejny raz Gryc posunie się za daleko. Tym razem kwiaty i przeprosiny na kolanach nie pomogą?

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1572 odcinku "M jak miłość" Kamil znów nie trafi z żartami pod adresem Anity. Zirytowana kobieta odbierze jego zachowanie jako atak. Gryc nie raz pokazał na co go stać, np. kiedy śmiał się z jej profilu w aplikacji randkowej. Tym razem Laskowska znów pomyśli, że Kamil naigrywa się z jej wagi.

- Dzień dobry, proszę bardzo - powie prawnik i położy przed kobietą opakowanie z dwoma wielkimi ciastkami z kremem, na co ta nie zareaguje z podziękowaniem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1576: Tragedia w Grabinie. Basia zginie przez Dawida? Tylko Jaszewska może powstrzymać syna psychola - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1572 ZWIASTUN. Piotrek nie będzie mógł patrzeć jak Paweł niszczy sobie życie z Franką!

Anita w 1572 odcinku "M jak miłość" wścieknie się na Kamila i zacznie na niego krzyczeć. On sam będzie bardzo zdziwiony reakcją koleżanki z pracy.

- Aha, czyli według ciebie wyglądam tak, jakbym od rana jadła bitą śmietanę? - powie wściekła kobieta. 

- Dziewczyno, ja chciałem być miły.. Ale jak nie to nie, zjem sam... - Kamil zacznie obiadać się ciastkami, co jeszcze bardziej wyprowadzi z równowagi Laskowską w 1572 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

Kamil z "M jak miłość" nie odpuści i jeszcze bardziej zdenerwuje Anitę. 

- (...) A ty lepiej popracuj nad równowagą emocjonalną, nad samooceną - dopowie Gryc.

- Wiesz co, jesteś taki żałosny, ale taki żałosny...- skomentuje kobieta. 

W 1572 odcinku "M jak miłość" znów okaże się jednak, że Kamil bardzo potrzebuje Anity, a wszystko przez małą Polę (Hanna Nowosielska), która pobije się w przedszkolu z koleżanką i uzna Anitę za swoją mamę!

Najnowsze