M jak miłość, odcinek 1565: Iza ostatni raz szczęśliwa! Wyjazd z Michałem do Krakowa skończy się katastrofą w rodzinie Chodakowskich. Tak Bosacki załatwi Marcina - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Iza ostatni raz szczęśliwa! Wyjazd z Michałem do Krakowa skończy się katastrofą w rodzinie Chodakowskich. Tak Bosacki załatwi Marcina - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1565: Iza ostatni raz szczęśliwa! Wyjazd z Michałem do Krakowa skończy się katastrofą w rodzinie Chodakowskich. Tak Bosacki załatwi Marcina - WIDEO

Wyjazd Izy (Adriana Kalska) w 1565 odcinku "M jak miłość" z Michałem do Krakowa na zawsze zmieni wszystko w rodzinie Chodakowskich. Ale zanim to nastąpi zobaczymy ją - być może po raz ostatni - piękną, promienną, szczęśliwą. Grający Marcina Mikołaj Roznerski zdradza w "Kulisach M jak miłość", że w życiu Chodakowskich wydarzy się prawdziwa katastrofa. Zemsta Jana Bosackiego (Dariusz Kordek) na Marcinie Chodakowskim, która zacznie się w 1565 odcinku "M jak miłość" będzie straszna! Sprawdź, co już wiemy i zobacz WIDEO z "Kulis" serialu!

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" zobaczymy być może ostatni raz - na długo - szczęśliwą Izę. Żona Marcina będzie kwitła u boku zapatrzonego w nią szefa i zupełnie nie zauważy zasadzki, w jaką zostaje wciągnięta przez żądnego zemsty Bosackiego!  

Służbowy wyjazd Izy z Michałem i Janem do Krakowa w 1565 docinku "M jak miłość" oboje Chodakowscy potraktują jako szansę dla niej. 

Iza bardzo dobrze czuje się w towarzystwie Michała - ujawnia Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - Zaczyna bardziej wierzyć w siebie, czuje się szczęśliwa, czuje się spełniona... Wszystko jest na dobrej drodze aby nawet osiągnąć awans!

Marcin wprawdzie zacznie mieć dziwne przeczucia w 1565 odcinku "M jak miłość", ale położy je szybko na karb zazdrości, spotęgowanej pozycją i elokwencją Michała. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - mąż Izy wpadnie wręcz w paranoję z zazdrości o Izę... Ale jak zobaczymy jeszcze w tym samym odcinku, to on będzie miał rację! 

Marcin czuje ogromne zaufanie do Izy. Oczywiście, pewnie ma jakiś kompleks, bo tutaj jest Michał, który jest pisarzem, jest oczytany, jest przystojny - zdradza grający Marcina Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Nikt nie spodziewa się, że ten wyjazd do Krakowa zapowiada katastrofę w ich rodzinie! - dodaje aktor. 

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem
M jak miłość, odc. 1565: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Bosacki traktuje Izę i Michała instrumentalnie. Dla niego głównym celem jest  pokazania kto jest górą. Dla niego jest to bardziej rywalizacja z Marcinem - ujawnia Dariusz Kordek, czyli serialowy Jan Bosacki w "Kulisach M jak miłość". 

I faktycznie, to co zobaczymy w 1565 odcinku "M jak miłość" udowodni, że jest jeszcze gorszym psychopatą od Artura (Tomasz Ciachorowski). Jan Bosacki zamiast noża używa kamery i "białych rękawiczek"... Niczego nieświadomi Iza i Michał będą się świetnie bawić w jego towarzystwie, a Bosacki wykorzysta naiwność obojga i dosypie im do drinków psychotropy. Kiedy ledwo żywi doczołgają się jakoś do wspólnego łóżka i na nim zasną, Jan rozbierze ich do naga i nakręci film! Czy ten materiał wyśle do Marcina?  

- Za błędy się płaci! Nawet bardzo wysoką cenę - powie Bosacki Marcinowi w "M jak miłość". 

- Bosacki to jest całkiem normalny facet, który znalazł się w sytuacji, która przerosła jego osobowość, inteligencje emocjonalną. Jest zraniony i reaguje jak ranne zwierzę, agresją - tłumaczy swojego bohatera Kordek w "Kulisach M jak miłość". 

- Musisz mi wszystko opowiedzieć, godzina po godzinie, co się działo w tym Krakowie - będzie prosił Marcin Izę po jej powrocie w 1566 odcinku "M jak miłość". Ale ona będzie już odmieniona, niepewna tego, co się tak naprawdę wydarzyło i mocno zawstydzona.  I nie powie na ten temat ani jednego słowa... 

- Nie, nie, panie Chodakowski - powie do siebie Bosacki w 15666 odcinku "M jak miłość" oglądając nagrany przez siebie film ze "zdrady" Izy. Na razie to, w jaki sposób naprawdę zemści się Bosacki na Marcinie i jak wykorzysta jego bezbronną żonę, pozostaje tajemnicą twórców serialu. Pewne jest to, że w 1565 odcinku "M jak miłość" zobaczymy po raz ostatni tak bardzo szczęśliwą Izę - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

 M jak miłość, odc. 1565: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1565: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze