M jak miłość, odcinek 1564: Cudowna metamorfoza Sandry. Zrzuciła perukę dla Wernera, ale teraz znów się oszpeci

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1564: Cudowna metamorfoza Sandry. Zrzuciła perukę dla Wernera, ale teraz znów się oszpeci

M jak miłość, odcinek 1564: Szokująca metamorfoza Sandry. Dla Wernera zdjęła perukę, ale teraz znów się oszpeci

2021-02-08 20:33

W 1564 odcinku "M jak miłość" Sandra (Anna Oberc) pokaże się wszystkim po metamorfozie jaką przeszła u boku Adama Wernera (Jacek Kopczyński)! Z miłości do prawnika była prostytutka zdjęła perukę, pod którą skrywała swoją prawdziwą twarz. Romans Wernera i Sandry wkroczy w kolejną fazę, bo Adam nie wytrzyma dłużej w związku bez seksu. Niespodziewanie w 1564 odcinku "M jak miłość" Sandra zrobi krok wstecz i znów oszpeci się sztucznymi włosami! Jak do tego dojdzie?

"M jak miłość" odcinek 1564 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Uczucie do Wernera skłoniło Sandrę w "M jak miłość, by zaryzykowała i uwierzyła w to, że seryjny uwodziciel, który całe życie uciekał przed poważnymi związkami właśnie u jej boku stał się poważnym mężczyzną. W 1564 odcinku "M jak miłość" przed kolejną randką z nową dziewczyną Werner będzie szukał ratunku u Kingi (Katarzyna Cichopek). Kolejny raz bojąc się, że coś pójdzie nie tak, a on zrazi do siebie ukochaną.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

Romantyczny wieczór Adama i Sandry w 1564 odcinku "M jak miłość" będzie miał zaskakujący finał, kiedy Werner zaprosi ją na imprezę firmową. - Chciałbym, jeśli pozwolisz, zaprosić cię do mojego życia... Na dobre i na złe. Zaczynając od tego weekendu. Mam dla ciebie prezent... - Werner podaruje nowej dziewczynie szczoteczkę do zębów.

Sandra w 1564 odcinku "M jak miłość" też nagle wpadnie w panikę, przekonana, że prawnik chce się nią chwalić wśród ludzi z branży, do których ona przecież nie pasuje. Nawet teraz, kiedy przy nim pozbyła się peruki, która tak ją szpeci.Dlatego ucieknie od Wernera bez słowa wyjaśnienia!

Następnego dnia w 1564 odcinku "M jak miłość" Sandra znów ukryje się pod peruką. Adam odwiedzi ją w "Barze u Otara", gdzie kelnerka będzie wyglądała tak jak przed metamorfozą, która dokonała się w niej dzięki nowej miłości. Tym razem wyjaśni powód ucieczki.

W 1564 odcinku "M jak miłość" będzie miała problemy z synem Damianem (Olivier Proctor), więc Werner obieca, że załatwi jakoś konflikt nastolatka z Anią (Gabriela Świerczyńska). Ale pod warunkiem, że ukochana pójdzie z nim na imprezę. - Jesteś potwornie interesowny, wykorzystujesz sytuację!- Jak każdy prawnik...Cóż takie skrzywienie zawodowe!

M jak miłość. Romans Wernera i Sandry nie przetrwa. Rozstaną się przez dziecko

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

Spore zaskoczenie Sandra w 1564 odcinku "M jak miłość" przeżyje kiedy Werner zaprowadzi ją na grilla do Zduńskich, po sąsiedzku na Deszczową. Wszyscy zauważa cudowną metamorfozę Sandry, która bez peruki będzie olśniewała swoją urodą.

Do tego stopnia, że Adam w 1564 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i szybko zmieni ich plany. Zaprosi Sandrę do swojego domu, gdzie zrezygnuje z wstrzemięźliwości seksualnej. - Nie tak szybko. Pędzisz jak burza, a ja chciałbym, żeby teraz było inaczej. Nie takie zwykłe pożądanie, tylko prawdziwa miłość... - wyzna Werner, ale gorące pocałunki Sandry w 1564 odcinku "M jak miłość" zmuszą go do zmiany zdania. - Ale to też jest miłość - zapewni Adama nowa dziewczyna.

M jak miłość odc. 1564. Sandra (Anna Oberc), Adam Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1564. Sandra (Anna Oberc), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość odc. 1564. Sandra (Anna Oberc), Adam Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1564. Sandra (Anna Oberc), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość odc. 1564. Sandra (Anna Oberc), Adam Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Sandra (Anna Oberc), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze