M jak miłość, odcinek 1562: Ula przed ślubem Soni i Janka dobije ją tym tekstem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Ula przed ślubem Soni i Janka dobije ją tym tekstem

M jak miłość, odcinek 1562: Ula przed ślubem Soni i Janka dobije ją tym tekstem - WIDEO

W 1562 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) dobije Sonię (Barbara Wypych) tuż przed samym ślubem! Była ukochana Janka (Tomas Kollarik) powie coś takiego, że panna młoda na chwilę zaniemówi... Czy Ula pozwoli sobie na tekst, który przywoła dawne wspomnienia płomiennej miłości Janka do niej? Kiedy już wiemy, że w 1562 odcinku "M jak miłość" zamiast ślubu odbędzie się egzekucja w wykonaniu płatnego mordercy mafii, słowa Uli zabrzmią szczególnie złowieszczo... Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądało na to, że Ula cieszy się z przygotowań Soni i Janka do ślubu bardzo dobrze parze młodej życzy. Żona Bartka (Arek Smoleński) nie tylko pożyczy pannie młodej swoją ślubną suknię, ale zostanie jej świadkową i zadba o mnóstwo szczegółów... Czemu więc dobije ją takim tekstem?

Jak pisaliśmy TUTAJ - Ula uratuje również wygląd Soni przed samą ceremonią w 1562 odcinku "M jak miłość". Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) w najlepszej wierze "załatwi" Soni usługę lokalnej gwiazdy fryzjerstwa, ale kiedy panna młoda zobaczy się w lustrze, odechce jej się wszystkiego.     

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN  

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka

Ula uratuje fryzurę Soni i zrobi jej piękny makijaż, ale po śniadaniu w 1562 odcinku "M jak miłość" rzuci też bardzo dziwny tekst... Czy Ula powie te słowa w "złą godzinę"?

- Jesteś dziwnie spokojna, jak na pannę młodą - zauważy dawna ukochana Janka. 

Sonia na moment aż zaniemówi w 1562 odcinku "M jak miłość" - czyżby miała przeczucie, że po tym jednym zdaniu zdarzy się coś złego? Ale zaraz potem zacznie się tłumaczyć i wyzna Uli na czym najbardziej jej zależy. I na pewno przestanie już być spokojna... 

- Po tym wszystkim co przeszliśmy, najważniejsze jest dla mnie, żebyśmy po prostu się pobrali. I żeby już zaczęło się to "długo i szczęśliwie". 

Janek tuż przed kościołem w Lipnicy zostanie śmiertelnie raniony przez kule mafijnego zamachowca. Komendant upadnie na oczach gości, narzeczonej i przyjaciół. Sonia wpadnie w prawdziwą rozpacz, a o życiu komendanta w 1562 odcinku "M jak miłość" zadecydują sekundy. I choć trudno zarzucić Uli jakąkolwiek złą wolę w dniu ślubu Janka i Soni, niestety trzeba stwierdzić, ze szczęścia im ona nie przyniosła.    

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze