M jak miłość, odcinek 1562: Sonia na ślubie jak upiór! To przez nią będzie wyglądała koszmarnie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1562: Sonia na ślubie jak upiór! To przez nią będzie wyglądała koszmarnie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1562: Sonia na ślubie jak upiór! To przez nią będzie wyglądała koszmarnie - ZDJĘCIA

2021-01-19 16:53

Sonia (Barbara Wypych) z "M jak miłość" w dniu ślubu przeżyje koszmar. Wszystko pójdzie nie tak i zamiast olśnić Janka (Tomas Kollarik), Morawski może nie poznać narzeczonej. Tak to właśnie bywa, jeśli za świadkową bierze się byłą partnerkę obecnego narzeczonego, która powinna wszystko zaplanować. Niestety w 1562 odcinku "M jak miłość" ślub Soni i Janka będzie improwizacją, a Krawczykówna zamiast wyglądać jak z bajki, będzie straszyć jak z horroru. Kto ją tak urządzi?

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" przygotowania do ślubu Soni i Janka będą trwały. Niestety od początku ta ceremonia była kiepsko zaplanowana. W dniu ślubu Krawczykówna będzie miała pożyczoną sukienkę od Uli (Iga Krefft), która przecież jest byłą partnerką Janka, a na dodatek na białą suknię poleje się krew. Mało tego, Morawski zobaczy narzeczoną w stroju ślubnym jeszcze przed jego rozpoczęciem, co podobno przyniesie pecha i faktycznie w tym przypadku przyniesie. W 1562 odcinku "M jak miłość" w przygotowania do ślubu wtrąci się Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która sprowadzi Soni wirtuozkę fryzjerstwa.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

W 1562 odcinku "M jak miłość" Kisielowa poprosi panią Irenkę (Joanna Jędrejek), aby ta uczesała Sonię do ślubu. Okaże się, że kobieta ma nieco inne wyczucie stylu co panna młoda i ostatecznie Sonia będzie wyglądać jak upiór! Fryzura kompletnie nie wyjdzie i okaże się, że pani Irenka jednak nie jest taką specjalistką, za jaką się podawała. Niestety takie rzeczy w dniu ślubu powinna organizować i pomagać świadkowa. W "M jak miłość" będzie to Ula, która chyba nie do końca wywiąże się ze swojej roli.

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca 

W najważniejszym dla Janka i Soni dniu w "M jak miłość" wszystko pójdzie nie tak. Łącznie z tym, że ślub w ogóle się nie odbędzie, ponieważ zaraz po przyjeździe do kościoła pan młody zostanie postrzelony! Morawski trafi do szpitala, a Sonia będzie odchodzić od zmysłów, czy przyszły mąż w ogóle przeżyje. 

Najnowsze