M jak miłość. Ślub pod ostrzałem

i

Autor: Materiały prasowe

M jak miłość, odcinek 1562. Tragedia na ślubie Soni i Janka. Pan młody zostanie postrzelony

2021-01-31 15:20

Czy zamiast hucznego wesela bohaterów "M jak miłość" czeka pogrzeb? Nim Sonia i Janek zdążą powiedzieć sobie sakramentalne "tak", w kościele padną strzały...

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę

Choć w dniu ślubu Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) nie brakować będzie nieprzewidzianych kłopotów, zakochani nie spodziewają się, że cokolwiek może ich powstrzymać przed złożeniem przysięgi. Wiele nerwów przyszłej pannie młodej przysporzy Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), której zaangażowanie w organizację ślubu zacznie wyprowadzać Sonię z równowagi. Gorąco zrobi się też, gdy tuż przed ślubem okaże się, że zaginęły obrączki, ale gdy i ten problem uda się rozwiązać, szczęśliwa Sonia natychmiast uda się do kościoła, gdzie czekać już będzie na ukochanego wraz z przybyłymi gośćmi.

Para nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że nadal nie są bezpiecznie, a ścigający Janka Max Gadomski (Jarosław Rabenda) nie zamierza dać za wygraną. Gdy tylko Janek zjawi się n miejscu, jego wróg już będzie czekać w gotowości, by oddać strzał, który padnie, nim młodzi zdążą się pobrać.

Emisja w TV:

M jak miłość

poniedziałek-wtorek 20.55 TVP 2

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze