M jak miłość, odcinek 1562: Bartek załamie się po słowach Andrzejka. Nie zniesie tej straty

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1562: Bartek załamie się po słowach Andrzejka. Nie zniesie tej straty

M jak miłość, odcinek 1562: Bartek załamie się po słowach Andrzejka. Nie zniesie tej straty

W 1562 odcinku "M jak miłość' Bartka (Arek Smoleński) przed ślubem Janka (Tomas Kollarik) i Soni (Barbara Wypych) dobije jego własny brat! Andrzejek (Tomasz Oświeciński) powie coś takiego, że mąż Uli (Iga Krefft) już się nie podniesie i z każdą minutą będzie tylko gorzej... Czy mocne braterskie słowa uświadomią Bartkowi w 1562 odcinku "M jak miłość" ogrom jego strat? I tu wcale nie chodzi o pieniądze... Sprawdź, co Andrzejek powie Bartkowi w 1562 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Bartek w 1562 odcinku "M jak miłość" załamie się przeglądając w internecie oferty sprzedaży warsztatów. I zacznie dodawać swoją, bo w wyniku niefrasobliwości Uli, również będzie musiał spieniężyć dorobek swojego życia. Andrzejek zobaczy minę brata i postanowi go pocieszyć...

Niestety Lisiecki zrobi to w prawdziwie "andrzejkowym stylu" - rubaszny śmiech mają mu zastąpić empatię... I w 1562 odcinku "M jak miłość" wyjdzie jak zwykle: zamiast pocieszyć brata Andrzejek go dobije! Co takiego Bartek usłyszy od Andrzejka, że aż zaniemówi?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1562: Bartek pożałuje, że Ula wybrała jego, a nie Janka. Przez żonę wszystko straci - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka
M jak miłość, odc. 1562: Ula (Iga Krefft)

i

Autor: tvp/vod

Najpierw policjant od niechcenia poinformuje Bartka, że właśnie leci do pracy na zastępstwo. I to już bardzo zdziwi męża Uli, który w tym momencie 1562 odcinka "M jak miłość" zapyta brata:

- Nie będzie cię na ślubie Janka?

- Przykro mi, służba nie drużba...

I właśnie zaraz po tych słowach do głowy Andrzejka wpadną kolejne, które w zamiarze będą miały nieść braciszkowi pocieszenie w 1562 odcinku "M jak miłość"...

- Tak mi przykro, brat - Andrzejek skomentuje wystawianie warsztatu na sprzedaż. - Ale powiem ci, że przynajmniej masz 1 problem z głowy!   

- Jaki problem? - zdziwi się Bartek. 

- No, że Janek wreszcie się żeni! - ucieszy się Andrzejek. - Nie kumasz? Zawsze to lepiej, jak były facet żony się w końcu ustatkował - i wybuchnie gromkim śmiechem!

Niestety, Bartek nie podzieli radości brata, a jego już smutna twarz zmieni się w minę dobitego człowieka w tym momencie 1562 odcinka "M jak miłość". Andrzejek zorientuje się, że przesadził i przeprosi brata, ale co już się miało stać, to się nie odstanie. Czy Bartek podniesie się z żalu po warsztacie, siedlisku, ale przede wszystkim -  być może bezpowrotnie - utraconej już dawno temu miłości żony?     

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek znikną z Grabiny. Pożegnają się z rodziną i rozpoczną nowe życie

M jak miłość odc. 1562. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1562. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1562. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1562. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Najnowsze