M jak miłość, odcinek 1557: Kłamstwo Marcina odbije się na Izie! Wepchnie ją w ręce Jana Bosackiego - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1557: Kłamstwo Marcina odbije się na Izie! Wepchnie ją w ręce Jana Bosackiego - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1557: Kłamstwo Marcina odbije się na Izie! Wepchnie ją w ręce Jana Bosackiego - WIDEO

W 1557 odcinku "M jak miłość" to Olek (Maurycy Popiel) namówi Marcina (Mikołaj Roznerski), aby oszukał Izę (Adriana Kalska) i pozwolił jej na przyjaźń z Janem Bosackim (Dariusz Kordek)! Za fatalną sytuację, jaka powstanie w związku z nowym zleceniem firmy detektywistycznej, zapłaci niczego nieświadoma Iza (Adriana Kalska)... Wygląda na to, że w 1557 odcinku "M jak miłość" bracia Chodakowscy popełnią ten sam błąd co kiedyś. Dawniej ukrywali, Olek zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), w 1557 odcinku "M jak miłość" ukryją kim jest jej nowy kolega Bosacki! Znów Iza zapłaci najwyższą cenę za tajemnicę Marcina z Olkiem. Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" Marcin i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) dostaną nowe zlecenie. Przy pomocy Olewicza (Tomasz Dedek) detektywi szybko rozprawią się z niewiernym małżonkiem Anny Bosackiej (Małgorzata Sadowska). Tyle, że szybko okaże się, że Jan Bosacki to kolega z pracy Izy! I co zrobi Marcin, kiedy się o tym dowie?   

- Nie zostanę z nim ani dnia dłużej - będzie krzyczała Anna Bosacka w gabinecie Marcina i Jakuba - Wniosę o rozwód z jego winy!

Reakcja klientki na zdjęcia wiarołomnego męża z kochanką nie pozostawi żadnych wątpliwości w 1557 odcinku "M jak miłość"- będzie zemsta. Tyle, że kiedy Jan zostanie gwałtownie odcięty od milionów swojej żony, to on urządzi piekło w życiu Marcina i Izy. A Marcin, za radą Olka, nieświadomie mu w tym pomoże!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

W 1557 odcinku "M jak miłość" Marcin postanowi poradzić się Olka, co zrobić w związku ze zleceniem Anny Bosackiej i "koleżeństwem" Jana z Izą. I bracia znów to zrobią - okłamią Izę "dla jej dobra". I to się po raz kolejny skończy tragicznie!

Przypomnijmy - Olek zaczął podawać Izie psychotropy, aby tylko nie odkryła prawdy na temat zabójstwa Artura. W ten proceder włączyła się też Aneta (Ilona Janyst), która "karmiła" Izę lekami na uspokojenie przed każdym przesłuchaniem na policji i w sądzie. Finał był taki, że Iza uzależniła się od leków, a czuła się coraz gorzej. W 1557 odcinku "M jak miłość" tajemnica Marcina i Olka stanie się doskonałą pożywką dla zemsty, którą będzie realizował Jan Bosacki, wykorzystując bezbronną i niczego nieświadomą żonę Marcina!       

- Dostaliśmy takie zlecenie, standardowa akcja - żona chce się rozwieść, bo mąż ją zdradza. Zebraliśmy dowody i okazało się, że tym facetem jest kolega Izy z pracy! - poprosi Marcin Olka o radę w 1557 odcinku "M jak miłość". 

- Słabo...

- Co byś zrobił na moim miejscu? 

- Teraz to chyba i tak późno, skoro już macie domykać tę sprawę...

- Nie o to chodzi. Czy ja mam o tym powiedzieć Izie?

- Ale jak jej powiesz to atmosfera w pracy się zważy, to wpłynie na ich relacje zawodowe... - doradzi Olek bratu. 

- No właśnie, właśnie, zrobi się bagno...

- A poza tym Iza lubi tę prace?

- Bardzo! Stary, ona tam rozkwitła! 

I w tym momencie 1557 odcinka do pokoju wpadnie Iza, która "nakryje" braci na potajemnej rozmowie. A Marcin zrobi tak, jak poradził mu Olek - nie piśnie Izie na temat Jana Bosackiego ani słówka. I skończy się to tragicznie - jak pisaliśmy TUTAJ - Iza zostanie przez "kolegę" naćpana, a Michał (Paweł Deląg) ją wykorzysta. W dodatku mściwy Bosacki wszystko nagra! Wygląda na to, że  bracia Chodakowscy jeszcze się nie nauczyli, że kruchutka Iza płaci straszną cenę za ich tajemnice. 

Czytaj także: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

M jak miłość: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1557. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze