M jak miłość, odcinek 1557: Aneta i Olek usłyszą szokującą diagnozę w sprawie chorej Iwony. Czekają ich duże zmiany!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1557: Aneta i Olek usłyszą szokującą diagnozę w sprawie chorej Iwony. Czekają ich duże zmiany!

M jak miłość, odcinek 1557: Aneta i Olek usłyszą szokującą diagnozę w sprawie chorej Iwony. Czekają ich duże zmiany!

2021-01-12 9:46

Czy matka Anety (Ilona Janyst) z "M jak miłość" wyzdrowieje i pokona raka, który wiązał się dla Iwony (Hanna Śleszyńska) z wyrokiem śmierci? Od kiedy Iwona usłyszała, że jest chora i ma glejaka mózgu była gotowa na to, że umrze w ciągu kilku miesięcy. Ze względu na ciążę Anety poddała się jednak leczeniu w klinice w Poznaniu. W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta razem z Iwoną i Olkiem (Maurycy Popiel) zjawi się u profesora Lenartowicza, który postawi kolejną diagnozę dla chorej Kryńskiej. Dla wszystkich będzie to szok i początek kolejnych zmian!

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Iwony Kryńskiej w "M jak miłość" popchnęła Anetę do desperackiego kroku. Wymyśliła, że jest w ciąży, że spodziewa się dziecka, którego Olek nie chce, by przekonać umierającą matkę do leczenia. Długo Iwona wierzyła, że zostanie babcią, że wkrótce jedyna córka urodzi jej wnuka! Kiedy odkryła kłamstwo Anety wściekła się, ale była też wdzięczna córce, że tak walczy o jej życie. Niedawno w "M jak miłość" Iwona też wymyśliła niezły podstęp, by dać Anecie nauczkę. I wkręciła w to Olka! Leczenie chorej Kryńskiej w klinice w Poznaniu u wybitnego profesora Lenartowicza przyniesie zaskakujące efekty!

Patrz też: M jak miłość. Naćpana Iza po pijaku wpadnie w ramiona Michała! Kolega Jan dosypie jej narkotyków do drinka i wszystko nagra. To się źle skończy - WIDEO

W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta wspierana przez Olka pojedzie z matką na wizytę do onkologa. Chodakowscy i Kryńska cały czas będą mieli nadzieję, że rak odpuści. Ostatnio przecież Iwona tak dobrze się czuła. Postanowiła korzystać z życia pełnymi garściami i nawet umówiła się na randkę z erotomanem Markiem (Mariusz Kiljan), który wcześniej podrywał Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska).

Lekarz Iwony w 1557 odcinku "M jak miłość" przekaże pacjentce zaskakującą diagnozę! Okaże się, że glejak mózgu nie zagraża już życiu Iwony, a kobieta ma szansę wyzdrowieć i przeżyć jeszcze długie lata!

- Wszystkie wykryte dotąd komórki rakowe zostały zniszczone... Jest pani w remisji. Podczas badania z kontrastem loża po zmianie nowotworowej się nie wzmacnia, nie ma przez nią przepływu naczyniowego. Zakładamy pełny powrót do zdrowia! - stwierdzi z pełnym przekonaniem Lenartowicz.

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta, Olek, a przede wszystkim Iwona odetchną z ulgą. Matka Anety zapowie, że teraz będzie przeżywała drugą młodość. A to oznacza kolejne komplikacje i zabawne sytuacje z mamusią w roli głównej u Chodakowskich. Po tych słowach Aneta aż zblednie, bo doskonale wie, do czego jest zdolna jej matka!

Burza szykuje się też w pracy u Anety, bo w 1557 odcinku "M jak miłość" podpadnie nowemu szefowi. Postawi inną diagnozę niż wyjątkowo bezwzględny ordynator ortopedii. Doktor Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) ostro ją skrytykuje za to, że ośmiela się mieć swoje zdanie w sprawie pacjentów. Zacznie podważać jej decyzje, każe się ze wszystkim konsultować, a do tego będzie jej rzucał obleśne spojrzenia i zacznie robić dziwne uwagi pod jej adresem.

M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
M jak miłość odc. 1557. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
Najnowsze